בעיה קלה עם moog Vst

hiGh jacKed

New member
בעיה קלה עם moog Vst

למי שמכיר את הVST של arthuria moog יש לי בעייה איתו שאני מנסה לעשות mixdown בתוך cubase sx הוא משנה אוטומטית את preset לאחרון ברשימה גם כשמנסה לעשות שמירה במצב real-time זה קורה... ניסיתי להתקין אותו מחדש וזה לא שינה הרבה מישהו יש רעיון איך לסדר את זה

UrBaN Man

New member
נסה את זה -

כנס ל'Key Editor" של ערוץ המידי אשר ממופה למינימוג, ובתחתית הערוץ, איפה שאתה יכול לכתוב אוטומציות מידי של ווליום, פאן, אפטרטאצ' וכו' - תבדוק שתחת 'Program Change' אין שום מידע, אם יש תמחק אותו לחלוטין - ונסה שוב לשמור.

hiGh jacKed

New member
תודה על התגובה אבל

חידשת לי עם האפשרות הזאת של program change, בחרתי בערוצים ובשניים מהם באמת סומן בכוכבית, מחקתי את השינוי אבל זה עדיין חוזר...... הגעתי למסקנה שזה כנראה כי שMoog הוא לא גרסה מלאה חוקית אז הוא כנראה עושה את הבעייה הזאת

UrBaN Man

New member
צריך להבדיל בין דברים שונים -

ה"audio drop outs" שמתוארים בהודעה שבלינק אופיינים לגרסאות דמו חוקיות של פלאגים שונים, ובאות בכל מיני צורות, הנפוצה שבהן היא שבכל כמה שניות יש מין צפצוף / קול מסוים שמפריע למהלך עבודה תקין - ובטח לייצוא של הערוץ המדובר. במקרה שלך מדובר על משהו אחר לחלוטין, שבו הפריסט משתנה כאשר אתה שומר. אם אתה עובד עם גירסא פרוצה, ייתכן שמדובר בבאג, או פשוט שימוש לא נכון בתוכנה (הן בקיובייס עצמה והן בפלאג). תוכל למצוא אותי במסנג'ר: [email protected] אשמח לעזור לך שם. יואב.

למעלה