בעיה קשה =/

• פותח הנושא Simj
  • פורסם בתאריך

Simj

New member
בעיה קשה =/

אז ככה... אני הייתי ילדה מאד שמנה בעברי, אך תמיד פעילה בספורט, החלטתי שאני לורחת על עצמי הרזייה נכונה, והרזתי כמו שצריך, עם ספורט ותמיד שמרתי על תזונה הכלל טיפ טופ כמו שצריך, כמובן שהיו נפילות אבל שוב זה יחסית בקטנה היה. כעת אחריי יורת משנתיים של שמיה פתאום בתקופת הבגרויות התלחתי לעלות, ועליתי ממש משהו כמו 10 קילוגרם, ואני אומרת את זה בצער רב, והינחלתי לעצמי את כל ההרגלים הרעים שהיו לי =/. הבעיה שלי הרבה יותר נפשית, באמת... אני מבינה באופן מעולה את כל האכילה נכונה לעומק( מבחינה כימית + ביולוגית) ואני עדיין לא מצליחה לעצור בולמוסים של אכילה מתוקה... יש לי בעיה של אנטי, שאני שמה זיין על כל המיסגרות אפילו שכבר עברתי את השלב הזה... באמת... חוץ מעכשיו הוא חזר לי באכילה... אני איכפת לי יותר מדיי בדברים ויש לי מין מזוכיזם שאני אוכל ואז אעשה הרבה ספורט... אבל אני עדיין משמינה כי אני לומדת לפסיכומטרי ולא יוצא לי ספורט הרבה =/..... אני לא יודעת מה לעשות עם עצמי, אני שוב אתחיל ממחר לאכול באופן מסודר.... אני מבטיחה לעצמי כל פעם ולא יוצא... ואני כן שמרתי המון זמן... פשוט ניכנס לי ג'וק למוח וקשה להיפטר.... ובאמת שאני לא אומרת ממחר אני אומרת מעכשיו אבל עכשיו זהכ ערב והכל.... עזרה... תנו לי עזרה.... לשבירת ההרגל המצער הזה... מרוב הסיחרור של הירידה והשמירה הטובה הרסתי אני לעצמי את הכל..... =/....

למעלה