בעיה רגשית...

SHOKOLEDET

New member
בעיה רגשית...

אני מאלה שכן עוברים עכשיו אימון אישי ועסקי. הגעתי אל המאמנת דרך חברה שהמליצה עליה. ואני בהחלט גם מאוד מרוצה אבל רק התחלתי את התהליך ונכון שלוקח זמן להפנים וליישם אז לבנתיים שאלה.... יש מישהיא שהעתיקה מהעסק שלי אחד לאחד כל מה שאני עושה. הבחורה לא רק שהעתיקה אני מכירה אותה מילדות. אז נכון שמצד אחד צריך להגיד או קיי היא גם גורמת לעוד 30 ילדים כל יום להיות מאושרים (אלה אחת ממטרות העסק שלי...) אבל עדיין העניין לא נותן לי מנוחה. אני חושבת שאם זה היה מישהוא אחר ולא מישהיא שאני מכירה העניין היה פוגע אבל פוגע. אשמח לרעיונות איך להתמודד עם המקרה ...:)

caspi33

New member
אפשרות להתמודדות עם המקרה

הצעתי היא לבחון את המקרה באופן הבא: לשאול עצמך את השאלות למה היא עשתה זאת - האם יש פה משהו אישי כלפייך ? או האם מצא חן בעיניה הרעיון והיא רואה הזדמנות להרוויח כסף? במידה וזה לא אישי (למרות שאתן מכירות מילדות) ולא מכוון לפגיעה כלפייך אז צריך להבין שהעניין הוא היא וזה לא קשור אלייך. לא את העתקת. זה קשור אליה, לערכים שלה ולבחירות שהיא עשתה. במידה והיא הפרה ערך מרכזי וחשוב מבחינתך עלייך לשקול את החברות איתה ולנתח מדוע אתן חברות? לפי התשובות תצטרכי לקבל החלטה כיצד לנהוג. נכון זה מרגיז ומעצבן כשמעתיקים ממך רעיונות אבל לצערי זה מאוד נפוץ ובלתי נמנע. כך שאפשר לשים את המקרה בפרופורציה. אין צורך לשים יותר אנרגיה מכך במקרה מכיוון שאז תתחילי לגרום נזק לעצמך. העיצה הכי טובה במקום שבו מעתיקים אותך היא להמשך וליצור דברים יותר חדשים ומפותחים. בנוסף אפשר להסתכל על זה בעוד אופן- נתת לחברה שלך מתנה, אופציה לפרנסה ושימחת עם הרעיון שלך עוד 30 ילדים. - חשיבה חיובית מאוד. יחד עם זאת יש מקום לפגישה עם החברה וברור מעשיה ממקום של ? ולא ביקורתי כועס. (שם יש להבהיר ואולי ליצור אסמכתא שהרעיון הוא שלך- במקרה שזה יתפתח לעסק גדול) בהצלחה, שאול כספי מנהל פורום אימון עסקי

למעלה