בעיה של גניבת אופניים

itamartal

New member
בעיה של גניבת אופניים

מישהו יודע אם יש איזה מנעול מיוחד שקשה במיוחד לפרוץ אותו? היו לי אופניים ב1500 שקל, שהשקעתי בהם את הנשמה, נסעתי לשבוע לחו"ל, חזרתי ומצאתי את המנעול חתוך ואת האופניים לא ראיתי יותר. אני מפחד לקנות אופניים חדשות ששוב יגנבו תוך כמה שבועות. מישהו יכול להמליץ לי על מנעול טוב או דרך טובה לנעול את האופניים? או אפילו לעלות תמונה של מנעול טוב?

oren_hershco

New member
אין מנעול כזה

כל מנעול ניתן לפרוץ בסוף. נפרוט את זה לשקלים: מנעול אופנועים טוב עולה 600 - 700 ש´, אז מה - תקנה כזה? ברור שלא, כי אפילו הוא לא חסין. אם אתה חייב לנעול בחוץ, קנה מנעול סביר ב 200 - 300 ש´ וקווה לטוב. עדיף בהרבה להכניס את האופניים לבית או למחסן נעול. אורן

אני מפרק תמיד את המושב ואם אני

ממש מודאג אני מפרק גם את הגלגל הקדמי.

gilSoffer

New member
פשוט חבל שיגנבו מוט+אוכף...

לי גנבו פעם בבית ספר וזה ממש מתסכל... באותה תקופה לא ממש היה לי כסף לקנות כיסא+מוט, אז הייתי צריך חצי שנה לנסוע בלי..וזה לא כייף חיים... אח"כ כשקניתי, פשוט הייתי מפרק את המושב והולך איתו כל היום עד שנשבר לי..ועכשיו לא מזמן זרקתי את ה´קוויק רליס´ והחלפתי לרגיל שלא יוציאו לי את הכיסא מבלי שיש להם מפתח אלן הבעיה היא שאני צריך כל פעם להתחיל להתעסק עם מפתחות אלן כדי לשנות את גובה הכיסא אבל לא רציני...

steiff

New member
ואיך, לדעתך, הגנב בורח מזירת הפשע?

בזחילה אינדיאנית? לא! במסוק? לא! בהליכה? לא! ברכיבה על האופניים שגנב זה עתה? כן! איך, לדעתך, הוא ירכֹּב על אופניים בלי כסא ובלי גלגל? הוא פשוט יחפש זוג אחר לגנוב!

למעלה