בעיות בגידול דג סיאמי

בעיות בגידול דג סיאמי

שלום לכולם... אני חדש בפורום... אז ככה, לא מזמן (ביום שבת האחרון) לאחר כמה ניסיונות, הצלחתי לגרום לזכר לחזר אחרי הנקבה, והיא הטילה ביצים, (מיותר לציין שהיום הנקבה במצב קשה, אבל היא תחיה) הזכר שמר עליהם, ואתמול יצאו כ-50 שרצים, קטנים ממה שציפיתי (ביחס לדגים אחרים)... יותר קטנים מחול... הבעיה שלי שהשרצים קטנים מידי ואין לי שום רעיון איך להאכיל אותם... חיפשתי אוכל במשחה לשרצים, ולא מצאתי.. יש למישהו רעיונות ?? תודה מראש אורן

dz108

New member
אוכל לשרצים?

אני לא יודע במה הם שונים משרצים של גופים/מולים שאוכלים אצלי אוכל רגיל שאני מפורר לחלקים קטנים. תוכל לצלם תמונות ולשים בפורום?, לי גם יש זכר ונקבה של של דגי קרב, ואני אשמח לראות איך זה נראה אצלך.

אז ככה

אני מחר אלך לצלם תמונות... אבל אין סיכוי שהמצלמה תצליח לתפוש את השרצים... מחר אני אנסה להאכיל אותם בפעם הראשונה... איזה אוכל אתה מפורר להם?? לדגי קרב שלי אני נותן TETRA BITS אתה חושב שזה טוב גם לשרצים??

dz108

New member
מה אני מפורר להם?

אני מפורר להם את האוכל הפשוט (דמוי העלים); שאר סוגי האוכל (של הנקאים - הטבליות, ושל דגי הקרב - התולעי דם) גדול מדי בשבילם; חוצמיזה - הם אוכלים שאריות מהעלים ומהאדמה. לגבי טוב לקטנים: דגים זה דגים, הם אוכלים מה שטוב להם, ויורקים מה שלא. הבעיה היחידה עם הישרדות שרצים זה לא האוכל שלהם, אלא למי הם משמשים כאוכל... מהניסיון שלי - מי ששורד את הימים הראשונים (מעטים...), שורד בד"כ עד הסוף. כמה יצאו בערך? כמה שרדו את היום הראשון? לגבי הדגי קרב, אל תשכח להפריד את הזכרים בכוסות נפרדות אחרי שאתה יכול לזהות מי הם בדיוק- אחרת הדבר הראשון שהם יעשו זה ללכת מכות עד המוות...

למעלה