בעיות לאחר לידה

liataz

New member
בעיות לאחר לידה

האם מישהו/הי נתקל בבעיות בזוגיות לאחר לידת הילד הראשון? כאלה שגורמות לחשוב על דרכים .......

ד.11

New member
בעיות לאחר לידה

ידוע כי לאחר הלידה ישנן בעיות, ולא רק בזוגיות אלא בכל החיים. המערך משתנה מאחר וקודם היתם זוג, כמה נפלא ונחמד, אך כעת יש מישהו נוסף הזקוק לך, מושך ממך את כל הכוחות ואת כל האנרגיה, וזה קשה, ובמיוחד כאשר בן הזוג מצפה שאישתו, בת זוגו, תמשיך להיות כפי שהיתה קודם ללידה, שתהיה זוגתו לכל דבר, אך למי יש כח, למי יש סבלנות, רוצים לישון, לתפקד, להחזיק מעמד וכמובן להתמודד עם כל החרדות שצצות בהתמודדות היומיומית עם הרך הנולד. בעיות בזוגיות לאחר הלידה הם הדבר הצפוי, הנורמטיבי, הנורמלי, הטיבעי שרק יכול להיות, גם אם ישנו בן זוג אשר הינו הכי מבין שבעולם והכי אמפטי שרק יכול להיות. היות ובת הזוג שלאחר הלידה תשושה פיזית ונפשית מן חווית הלידה וההתמודדות עם הרגשות הרבים שלאחר הלידה, ובנוסף בל נשכח את מתקפת ההורמונים הבלתי ניתנת לריסון. צריך סבלנות סבלנות סבלנות וכמובן רצון להבין את בן הזוג, חשוב לשתף אחד את השני בקושי שכל אחד חש כדי להגיע להבנתו. באם את האישה שלאחר הלידה (מזל טוב)על מנת שיבין את שעובר עלייך (לפחות ינסה) ובאם אתה הגבר - כדי שתבין את תחושת הנטישה אותה הינך חש מאחר והינה מטופלת בילדכם 29 שעות ביממה! בהצלחה

levi karina

New member
שאלה ל-liataz

אהלן שאלתי היא על איזה דרכים את מדברת?על מחשבות של בגידה ?בכל אופן כן כן כן יש בעיות רבות בזוגיות לאחר הלידה .אני אמא טריה -רק 4 חודשים בתחום ,ואני מרגישה שאני לבד!!!. אני פנוייה כל הזמן אם תרצי להמשיך ולשוחח ,תוכלי לרשום לי לאימייל שלי . ביי קארינה

למעלה