בעיות לוגיסטיות עם מעי רגיז ושירותים בצבא

kate100

New member
בעיות לוגיסטיות עם מעי רגיז ושירותים בצבא

אני עוד מעט מתגייסת, ויש לי מעי רגיז כמה שנים. כשהייתי תלמידה בבית ספר, הייתי מתאפקת כל היום, גם 8-9 שעות בכיתה יא ויב. זה היה ממש קשה לשבת ככה והייתי מתופפת בידיים וברגליים וצובטת את עצמי טיפה. זה היה נראה היפקרטיבי כזה, כמו הפרעות קשב וריכוז. כשעליתי לתיכון בכוונה הנמכתי פרופיל ונמנעתי מקשרים חברתיים, כדי שאף אחד לא יתחיל לשאול מה עובר עלי ולא יזמינו אותי לצאת אחרי הלימודים ואני אצטרך להמציא תירוץ כל הזמן. אני רוצה להתגייס ורוצה ממש שיהיו לי חברים קרובים, אבל אני דואגת בגלל המחלה. אז יש לי כמה שאלות חשובות:
1. אם באמצע משהו, גם בטירונות וגם בסדיר , אני צריכה לשירותים, להתאפק או לבקש רשות ללכת ולקחת את התיק?
2. איך מאחסנים תיקים בטירונות? נועלים אותם בתוך תא עם מנעול ומפתח? זה נמצא על מדף גבוה או על הריצפה? (אני מטר 55)
3. מותר לצאת עם תיק לשירותים? וממי לבקש רשות?
4. האם התא של התיקים נמצא רחוק מהמקום שבו לומדים/מתאמנים? כי במצבים כאלה קשה לי נורא לעמוד על הרגליים, שלא לדבר על ללכת.
** (אולי שאלה נפרדת)
5. אם חברות הולכות לחפש אותי בשירותים ושואלות מה קרה, לספר שיש לי מעי רגיז או להמציא משהו?
6. אם אני מבקשת ללכת לשירותים ויוצא מצב שהרבה שומעים אותי באותו רגע, לשים יד על הפה כאילו יש ל י בחילה? זה יראה מוזר אם אני עדיין אקח תיק?

למעלה