בעיות עם מטפלות מביטוח לאומי

nurithro

New member
בעיות עם מטפלות מביטוח לאומי

זו המטפלת השלישית שנמצאת אצל חמותי במשך שנה וחצי. אף אחת מהמטפלות איננה יוצרת קשר עם חמותי. היחידה שממש מתקשרת איתה זו אני- לי היא שומעת תמיד ומוכנה לעשות כמעט הכל. אבל אני עובדת ואינני פנויה יום יום ועשות את הנדרש כדי שחמותי תתפקד יותר טוב. חמותי מקבל פעלה של שעה וחצי פעמיים בשבוע ע"י מרפאה בעיסוק. אילו שעות נפלאות עבורה. אני בטוחה שהפעלה כל יום ע"י מטפלת שמגיעה ל-2 שעות מהביטוח הלאומי היא חובה. אבל כל המטפלות שמגיעות מחברות כוח אדם הן עולות חדשות שהעברית איננה שפתן ומדברות עברית משובשת. לחמותי יש קשיים בתקשורת ולכן כשמשוחחים איתה בעברית באופן לא ברור היא מתנתקת ולא יוצרת קשר. פניתי לחברת כוח האדם כדי שתחפש לי מטפלת דוברת עברית. אבל לאור הערותייך בענין ההכשרה שמקבלות המטפלות- אינני בטוחה שזה יעזור. איך ואיפה אפשר למצוא מטפלת שיש לה מיומנויות הפעלה לחולי אלדצהיימר אנחנו מתגוררים בחיפה. למי מומלץ לפנות?? נורית

nurithro

New member
../images/Emo65.gifמחכה לתגובה

מנהל הפורום שלום אבקש לא להוריד הודעה זו מהפורום אני מצפה לתשובה מאנשי הפורום נורית

אירילה

New member
נורית היקרה , משאין כאן די תשובות

לשאלותיך ,הייתי מציע בשלב זה לפנות לעמותת האלצהיימר ולהתייעץ עמם ,אני בטוח שיש עמם מלאי עצום של אינפורמציה והם בשמחה רבה יפנו אותך לגורם המוסמך בכדי להביא לפתרון הולם לבעיותך. בנוסף בקישור העמותה באינטרנט תוכלי למצא סייעי תמיכה בחיפה ,שם בוודאי תוכלי לקבל מהם עזרה רבה. גרשון

למעלה