בעיית ריכוז קשה.

DragonFairy7

New member
בעיית ריכוז קשה.

אני בת 21 ויש לי בעית ריכוז קשה מאוד בלימודים, בקריאה ובהקשבה בכלל... עברתי איבחון דיסלקציה ואובחנה בעיית הריכוז בגדול...אבל עכשיו מה?! זה מאוד מאוד מפריע לי למהלך החיים.... אשמח לעצה... תודה :)

שלום../images/Emo24.gif../images/Emo85.gif

ואיך זה עזר לך בתיכון
עשית בגרויות
את לומדת באוניברסיטה
עשיתא ת האיבחון תחכי עוד כמה זמן ותקבלי דף עם איזה הקלות יש לך:) נורא מפחיד ואתי שאת אומרת שאת בת 21 וזה נורא מפריעה לך במהלך החיים כי אני בת 16 עם ליקוי למידה חריף ועכישו נורא קשה לי אז בגיל 21
בברכה נועה:)

שלום נועה

לי נשרפו הרבה יותר קלוריות כשקראתי את הערותייך... אז אולי אשתה תה עם הרבה סוכר! בכל מקרה רציתי להגיד לך שלא כל מי שיש לו בעייה בקשב ו\ או בלמידה, ימשיך "לסבול" מבעייה "קשה" גם בעתיד. טיפול מוקדם, למידת אסטרטגיות למידה, הכרת עצמך, כוח רצון ונכון- הרבה עבודה מביאה הרבה אנשים על ליקוי למידה או קשב להישגים מעולים.

בעיית ריכוז בבוגרים.

יש פתרונות לבעיות רכוז גם בבוגרים. כיום הנושא במרכז הדיון הציבורי והמדעי.אמנם הפתרונות אינם "מוחקים" את הבעייה, אך ניתן להקל. כדאי לפנות לנוירולוג או פסיכיאטר המתמצאים בנושא.

תודה. אגב, גם לי מגיע מזל טוב.

הספר שלי הוכנס לרשימת הקריאה של הקורס ´טכנולוגיה מסייעת לאנשים עם ליקויי למידה´ במכללת סמינר הקיבוצים.

מה לעשות...

לפנות לנוירולוג או פסיכיאטר המתמצא בנושא ספציפי זה ולקבל עיצה המותאמת לך אישית.(לקיחת תרופות אינה עיצה "אוטומטית")

למעלה