בעיית תאימות עם מסמכי וורד

forlan777

New member
בעיית תאימות עם מסמכי וורד

שלום, יש לי בעיה שכל פתיחה של מסמך וורד שגודלו לדוגמא 5 עמודים הופכת באופן אופיס למסמך שגודלו 8-9 עמודים כל הטקסט נמצא אך מתווספים המון קטעים ריקים. כל פעם יש בעיה אחרת... האם אין דרך לפתוח באופן אופיס מסמך וורד בצורה של תאימות מלאה? אני עובד עם הגירסא 3.1.1 עברית אשמח לכל תשובה בנושא תודה מראש, פורלן.

forlan777

New member
צירפתי קובץ להדגמת הבעיה

בוורד 2007 הוא פותח את זה ל 5 עמודים (כמו שזה נכתב ע"י וורד) באופן אופיס 3.1.1 עברית הוא פותח את זה ל 9 עמודים אשמח להסבר כלשהו לעניין תודה רבה מראש

פתחתי את הקובץ שלך

ושמרתי אותו (הוא לקריאה בלבד או כהעתק) במחשב. פתחתצי אותו ע"י מסמך כיתוב של אופן אופיס. אני לא רואה בעיה. הקובץ מצורף

צחור

New member
הבעיה היא בוורד

מיקרוסופט ממלאים את המסמכים שנוצרים במלא קוד מיותר שהוא מוסתר בתוכנות שלהם אבל ברגע שממרים לתוכנה אחרת רואים את זה. אולי יש איזה כלי שמוחק את הקוד הזה, אבל זה בטוח יגע גם בעיצוב של המסמך. הערה: אני אומרת את זה למרות שלא ראיתי את המסמך ואני לא יודעת מה התקלה הספיציפית כאן אלא סתם מתוך היכרות עם דברים שנוצרים בתוכנות של מיקרוסופט

זו לא בעיה של וורד!

אם תסתכלי למעלה תראי שעניתי לו. הבעיה היא בסוג הגופן . צריך לשנות לגופן של-david כמו הגופן בקובץ וורד.

forlan777

New member
תודה על העזרה אבל...

כשמשנים ל DAVID זה עדיין לא בול...אבל זה דיי קרוב העניין הוא: איך אני אדע לאיזה גופן להחליף את זה אם אין לי וורד? אם זה לא היה DAVID שבמקרה זה מה שאנחנו משתמשים בו תמיד בלימודי משפטים אז אם לא היה לי וורד היה לי קשה לנחש. משקיעים בכל העניין של האופן אופיס אבל את נושא התאימות שהוא הכי חשוב לא סוגרים עד הסוף טיפה שכונתי :) אבל כיוון שאני לא תכניתן אז אני לא יכול להתלונן רוב תודות על העזרה מכולם, פורלן

לא ברור לי מה הבעיה.

אם אתה כותב רק באופן אופיס אז אין בעיה אם אתה פותח קובץ וורד באופן אופיס צפויה להיות בעיה. פשוט נסה לשנות גופן או ברר אצל המקור באיזה גופן הוא נכתב.

forlan777

New member
הבעיה היא

שאני יותר קורא קבצים שנכתבו בוורד מאשר כותב ולנסות לשנות גופן או לברר אצל המקור זו אופציה אבל היא אופציית בלאי...וחבל שתוכנה שהשקיעו כל כך הרבה בכתיבה שלה לא מסוגלת לעשות זאת לבד...הרי רוב הקבצי קריאה שמתעסקים איתם סטודנטים הם וורד (DOC או DOCX) או PDF טוב...אולי זה ייפתר יום אחד ובינינו...מי באמת יברר באיזה פונט נכתב מסמך מסויים...עוד שנייה אני אתקשר לבנאדם לשאול אותו מה הוא לבש ואיך הוא הרגיש בעת כתיבת המסמך :) תודה רבה לכל העוזרים והמגיבים

למעלה