בעלי כישרונות מיוחדים-מחפשים אתכם..

liritr

New member
בעלי כישרונות מיוחדים-מחפשים אתכם..

לתחרות שתיערך בתוכנית ``מועדון לילה`` של ארז טל ובאינטרנט, אנחנו מחפשים אנשים בעלי כישרונות מיוחדים, מעניינים, מוזרים, מרתקים- כאלו שלא רואים כל יום כישרונות כמו-נגינה על מסרקים,ידיעת כל ערי הבירה בעולם, שירת התקווה במלא שפות, ג`ינגול מיוחד עם אופניים או אם אתם בעליהם של כלב שיודע לשיר או חתול שיודע לרקוד נשמח ליצור קשר עם המתאימים התחרות נושאת פרסים נא לשלוח את פרטיכם לכתובת האימייל: [email protected]

אני אחת מהן.......

כנסו קודם ללינק..... ****תגובה שלי שלא פורסמה ***** אני אחת מן הדיירות שאמורות היו להכנס לדירה, ואני מתקשה לעכל את אטימות שגובלת ברוע ממשי של אנשים. על רב המקרה שמעתי רק היום, קראתי את הכתבה המשפילה שפרסמו הדיירים בעיתונות המקומית וחשתי בושה,על התבטאויות וצמצום מוחין מצד אנשים שמחזיקים במשרות נכבדות, לדוגמת אותו הד"ר הדייר הראשי שהלעיט את רוחות הדיירים שהלכו אחריו כמו עדר עיוורים, שמחזיק בתואר ד"ר, ויתירה מכך עוסק (כמה אפסורדי) כפסיכולוג! שיקומי(!???) , מנכ"ל המכרכז לאבחון ושיקום(???)מקצועי, בהרצליה, איש שמקושר לאגודה למען??? העיוור בהרצליה, ככל הנראה הבן אדם ה'נאור' מרצה מן המניין באוניברסיטת בר-אילן.מלמד פסיכולוגיה שיקומית???, הייתי רוצה לדעת מה חושבים עליו האנשים שעובדים לצידו, מה חושבים עליו עמיתיו למקצוע שלמדו איך להבין ולסייע לאנשים שנמצאים בקושי סלש מצוקה בחייהם על לא עוול בכפם! איך בן אדם שהתפקידו להבין ולסייע לאותם אנשים,פתאום לא מבין את התפקיד בו הוא מתמחה כניראה. צר לי לומר שבמדינה כמו שלנו, יום אחד אתה 'למעלה' ויום אחר גם אתה יכול להיות נפגע טראומה מאיזשהו פיגוע וכדו' ,חלילה, נראה איך ירגיש אותו אדם מדופלם כאשר יזדקק לסיוע ויקבל את אותו יחס עויין ומשפיל כמו שהתייחס עלינו! אני סטודנטית,בת 33, ואותה בחורה שהתראיינה לכתבה וכתבה את המכתב שאמור היה לגעת בליבם האטום של הדיירים שלא הגיבו עליו עד כה וכניראה שגם לא יגיבו...מסיימת את לימודיה לתואר ראשון ובדרך ללימודי תואר שני, אנחנו לא חבורת נערות מופרעות ואלימות כמו שניסה אותו הדייר להציג אותנו. לא זכיתי לראות את הדירה וכבר התקבלו טענות מהדיירים שנגרמו נזקים בבניינם,קשה להאמין שמצבינו התדרדר עד לכאן. מתביישת בשבילכם שכנים, שמחה שלא אצטרך לחלוק שכנות עימכם! נתתם יד לפשע בכך שיצאתם ונלחמתן בנו הפגועות. מאמינה שישנם אנשים שמחזיקים בדיעות אחרות, מקוה שקולם ישמע, כי קולנו זועק! ***** מבקשת שתוסיפו תגובותיכם בלינק המצורף, זה מאוד יועיל לנו, מודה לכם בשמי ובשמן של בנות הנוספות. תודה רבה!!!

למעלה