בעלי לא מוצא עבודה

sushy30

New member
מה זאת אומרת ,שכר יפה לתיכוניסתית

מה לעשות , עובדים ומקבלים לפי שעה , ניראה לך שאם היתי בעלת תארים אקדמאים, היתי עובדת בסופר?
עכשיו ללמוד תואר ולהמשיך לתואר שני וכמובן כשמנת המשכל גבוהה כך גם המשכורת , למי יש זמן?
רק לקראת גיל 40 הבנתי שמה שאני אוהבת ומתחברת זה תחום האפייה , ואני אלמד ואעשה עם זה משהו .
פשוט בשנות ה20 30 פלוס לא ידעתי מה .

sushy30

New member
אני לא יודעת כמה אתה מתפרנס בחודש

אולי אתה חי בללה לנד ,אולי בסביון , המשכורות הן מינימום כדי לעמוד על הרגליים בלי עזרה של הורים , צריך לעבוד בשני עבודות , גם האשה . ומי יעשה שיעורי בית עם הילדים? שגם ככה בחינוך המיוחד? סבתא שלי ?

sushy30

New member
עוד מעט תגיד שאסור לעשות להקים משפחה

את אנחנו לא שייכים לעשירון העליון

sushy30

New member
בעלי לא מוצא עבודה

אנחנו נשואים כבר שש שנים .
הורים לתאומים בני חמש, במסגרת חינוך מיוחד , בכל גן יש צוות כמו מטפלות רגשיות .
בתחילת הדרך כהורים נעזרנו ועדיין נעזרים בהוריי ,שהם כבר לא צעירים , בני 73 .
רק הוריי עוזרים ,כי לבעלי אין הורים או קרוב משפחה שיכל לעזור .
אם הוריי לא היו עוזרים בשנתיים הראשונות עם הילדים ,לא היה לי טעם לצאת לעבוד , כל המשכורת היתה הולכת לפעוטון כפול 2.
כרגע הילדים כבר גדולים ,שנה לפני כיתה א , יש איתם הרבה ריצות לטיפולים הדרכת הורים.
בעלי כבר שנה לא עובד, חיפש עבודה התחיל עבודה ,עזב אחריי יום ,כי הגב כאב.
הוא רוצה עבודה לא קשה , האבטלה חודש הבא נגמרת .
אני מביאה 4000 , איפה משכנתא , ארנונה ,אוכל לילדים .בגדים לילדים ההורים שלי קונים.
אני מרגישה שאין לי על מי לסמוך ,אין לי בבית גבר שלוקח אחריות על המשפחה .
מה זה לברור עבודות , עוד מעט יעכלו לנו את הבית .
ההורים שלי לא מרוצים מהמצב , הם לוקחים את זה קשה וגם ללב. הם מרגישים שרק הם נותנים הכל ולא אוהבים את ההתנהגות של בעלי.
בעלי מצידו לא אוהב את ההתנהגות של חמתו (אמא שלי) עוזרים ומתערבים .
ההורים שלי מייעצים לי תנערי אותו תתגרשי .
חברה משותפת שלי ושל בעלי אומרת לי אל תלחיצי אותו אל תכניסי אותו לדיכאון אחרת הוא לא יעבוד .
השאלה מה אני רוצה ?
שיקח אחריות ויצא לעבוד ,אנחנו נשים יכולות לבא עם צירים למרות שאין פתיחה , יכולות לעבוד עם כאבי מחזור ,אחריי לילה לבן שהתעוררנו שלוש פעמים לתינוק .
המצב מייאש אותי , אני אומרת לבעלי ,אתה לא רוצה עבודה פיזית , תעבוד בשירות לקוחות , אבל גם בבזק לא רוצים להחזיר אותו .
אני גם לא אתן שההורים שלי יקחו לי את הילדים אליהם ,כשיעקלו לי את הבית ולי לא תהיה שליטה .
כי אחותי הגדולה שגם מתערבת , חיה עם עבריין ולא מוכנה שהילדים שלי יהיו בקרבתו.

אחריאות בזוגיות

שלום רב ושבוע טוב,
את צודקת בזה שמאוד חשוב לדעת מה את רוצה, עם זאת מאוד חשוב לדבר ולהסביר לבעלך את הקושי ואת הפחדים שלך בצורה שהוא יכול להבין. בנוסף גם לנסות לדבר איתו פתוח לגבי עבודה שלו. אני מבינה עד כמה קשה לך עכשיו, עם זאת את יכולה לתמוך בבעלך ולהניע אותו לפעולה. תמצאי דרך שהוא יקשיב לך אחרת הוא לא יבין מסר שאת מנסה להעביר לו.
לגבי ההורים שלך, אני חושבת כדאי לשים גבולות ברורים עד כמה הם יכולים להתערב בחיים שלך. זה הכל עיניין של מה את מרשה ומה לא. ברור שהם עוזרים לך ואת מודה להם על זה, אך זה לא אומר שהם יכולים ללחוץ ולהתערב בחיים שלך.
אני כאן לשירותך, בהצלחה!

מה זאת אומרת רוצה עבודה לא קשה?

מה המיקצוע שלו?
הוא לא יכול ללכת לעבוד בעבודות מזדמנות בינתיים?
יש לו אחריות. יש לו משפחה.
הוא חושב משההורים שלך צריכים לממן אתכם?
את חייבת להוית אסרטיבית מולו ולהגיד לו שאם הוא לא יתאמץ ויעשה הכל, אבל הכל על מנת לחפש מקור מימון, אם זה בשמירה בלילה, עבודה בסופר מרקט, מה שיהיה, את לא תישארי איתו.
אני חושב שהוא לוקח אותך ואת ההורים שלך כמובן מאליו.
תשאלי אותו מה יעשה אם יהיה גרוש ויצטרך לשלם מזונות לך ולשני ילדים וגם לשלם שכירות . גם אז יתפנק?

למעלה