בעלי שכח את התינוקת שלי באוטו ואני מפחדת

בעלי שכח את התינוקת שלי באוטו ואני מפחדת

היי, אני רוצה להתייעץ איתכן
בעלי שכח את התינוקת שלנו באוטו לפני שבוע, רק לכמה דקות באוטו והכל בסדר אבל מאז שזה קרה אני מפחדת להשאיר אותו לבד עם התינוקת ואני לא סומכת עליו איתה.
אנחנו כל הזמן רבים, אני מפחדת בכל פעם שהוא יוצא מהבית איתה וקשה לי אפילו כשהוא מחזיק אותה על הידיים.

מה אני יכולה לעשות?
האם אצליח לסמוך עליו שוב?
האם אני יכולה להשאיר אותו איתה לבד?

iameden

New member
איזה פחד

ממש מלחיץ... מובן שאת מבוהלת ורוצה שתהיה כל הזמן איתך כדי שתוכלי לשלוט בסיטואציה (עד כמה שניתן). אבל, הוא אבא שלה ואני בטוחה שהוא עכשיו הרבה יותר עירני לכך. לצערי טעויות קורות ונעשות כל הזמן. יש אלף כמעטים כאלה ויהיו עוד אלף כמעטים ותודה לאל שזה נגמר בכמעט... חשוב מאוד שתמצאו איך להתגבר ולחשובמה לעשות כדי שתרגעי קצת בנושא. אולי תקבעו ביניכם איך אתם מתזכרים בימים שהיא איתו והוא לוקח לגן או לאן שמסיע אותה? יש גם אלף אפליקציות שמתזכרות לקחת ילד ועוד כל מני דרכים אחרות. כמובן שזה סופר סופר מלחיץ. בטוחה שגם הוא נלחץ ממש אבל תצטרכו לשבת ולדבר ולהסביר מה את מרגישה ואיך הוא בכל זה (משערת שגם עבורו היה טראומטי) ומה אפשר לעשות יחד כדי להתגבר על זה. ממש כדאי לחשוב איך את חוזרת לסמוך עליו ולתת לו להיות חלק ולא ליצור נתק בינכם וביניהם...

ממש מפחיד!
ואני לגמרי מבינה את הלחץ שאת נמצאת בו.
אבל מצטרפת לכל מה שכתבה לך iameden לפני - חשוב לקחת את הלחץ הזה ולתעל אותו למקום חיובי - להבין איך לקבל את ה"אזהרה" הזו וללמוד ממנה ולהפיק לקחים לעתיד כדי שמקרה כזה לא יחזור על עצמו שוב.
&nbsp
&nbsp

MotheRonit

New member
אני שמתי לי תזכורת חזותית במכונית - תשימו משהו כללי שיהיה

לשניכם. ותקבעו לכם חוק שכל אחד שמפזר או מגיע לנקודה מסוימת מתקשר לשני לספר לו איך הייתה הפרידה/מה היה בדרך וכל מיני "תירוצים" כאלה...

הייתי פעם בקורס עזרה ראשונית

לתינוקות, ומישהי שם אמרה שכל פעם שאחד מההורים לוקח את הילד לגן, ההורה שהביא את הילד מצלם את התמונה של הכסא תינוק ריק, אולי גם אצלכם זה יעבוד?

prodshahar

New member
נושא מסובך...

כפינה שלום,
נושא מסובך באמת, מצד אחד כדי סמוך - דרוש ביטחון ונסיון חיובי, אך מהצד שני,יש לך נסיון שלילי ועקב כך גם חוסר בטחון.
אני מציע לא לקחת את זה בקלות ראש (סך הכל זו התינוקת שלך...), אך מצד שני לא לעשות מזה סיפור גדול שיפגע לך בחיי הנישואים.
לדעתי הוא ייצטרך לרכוש את אמונך בצעדים קטנים ובפיקוח מלא שלך, עד כמה שניתן.
לאט לאט שחררי את החבל ככל שתרגישי בטחון רב יותר.
מקווה שעזרתי במשהוא :O)

שמוליק שחר

למעלה