בעלת החלומות עונה 2 פרק 24 לצפייה ישירה

• פותח הנושא rialhe02
  • פורסם בתאריך
R

rialhe02

Guest
בעלת החלומות עונה 2 פרק 24 לצפייה ישירה, בעלת החלומות עונה 2 פרק 24 להורדה, בעלת החלומות עונה 2 פרק 24 שידור חי, בעלת החלומות עונה 2 פרק 24 שידור ישיר, בעלת החלומות 2023 פרק 24 לצפייה ישירה או להורדה – הפרק המלא באיכות FULL HD ובחינם, הדלפה בלעדית.

לצפייה בפרק המלא לחצו כאן!

תקציר הסדרה: “בעלת החלומות” מספרת את סיפורה של נור (אודיה רש) צעירה באופן אישי אילון מקסים בצורה מוזרה והוא באמת מצחיק . יש לו גם מוזרויות אישיות כמו לספר את אותם הסיפורים והבדיחות שוב ושוב. האתגר הוא האישיות שלו וההתנהגות שלו יכולה להפוך לגרוש מהתרגשות לכעוס. מכיוון שהיה קשה לקרוא באיזה מצב רוח הוא עלול להיות ומה תהיה תגובתו לכל דבר נתון, אנשים פחדו מהר מאוד להיקרא לפגישות או להצטרך לחלוק איתו חדשות שליליות. לפעמים זה הרגיש כאילו המעגל הפנימי היה קנאי ופנאטי מדי בתמיכתם הבלתי מעורערת בכל מה שהוא אמר. כאשר אנשים עודדו אותי להיזהר במה שאמרתי, הודיתי להם בנימוס ואמרתי שלא אקח לעצתם. לא היה לי עניין להוסיף לתרבות של פחד או ללכת על קליפות ביצים סביב אילון. או שהוא יכבד אותי על היותי אמיתי או שהוא יכול לפטר אותי. כל אחת מהתוצאות הייתה בסדר.לא היה לי עניין להוסיף לתרבות של פחד או ללכת על קליפות ביצים סביב אילון. או שהוא יכבד אותי על היותי אמיתי או שהוא יכול לפטר אותי. כל אחת מהתוצאות הייתה בסדר. העיסוק בחלומות מציף מחדש מלחמת אחים שקרעה את המשפחה לפני שנים ומאיימת לפרק את האימפריה המשפחתית שוב והפעם לתמיד, והמזימות והתככים מאיימים על חיי הזוג ומאלצים אותם לבחור בין המשפחות שמהן הם מגיעים לבין האהבה. משתתפים נוספים: עומר חזן, עומר נודלמן, משה אשכנזי, ליאנה עיון, בר ברימר, רוני קליין מרון, מור סרוסי, שושה גורן ועוד.​

למעלה