בעלת החלומות עונה 2 פרק 25 לצפייה ישירה

• פותח הנושא rialhe02
  • פורסם בתאריך
R

rialhe02

Guest
בעלת החלומות עונה 2 פרק 25 לצפייה ישירה, בעלת החלומות עונה 2 פרק 25 להורדה, בעלת החלומות עונה 2 פרק 25 שידור חי, בעלת החלומות עונה 2 פרק 25 שידור ישיר, בעלת החלומות 2023 פרק 24 לצפייה ישירה או להורדה – הפרק המלא באיכות FULL HD ובחינם, הדלפה בלעדית.

לצפייה בפרק המלא לחצו כאן!

תקציר הסדרה: “בעלת החלומות” מספרת את סיפורה של נור (אודיה רש) צעירה חסרת כל שמפגש מהר מאוד למדתי שהחלטות מוצר ועסקיות היו כמעט תמיד התוצאה של זה שהוא עקב אחר אינסטינקט הבטן שלו, ונראה שהוא לא נאלץ לחפש או להסתמך על הרבה נתונים או מומחיות כדי ליידע אותו. זה היה מתסכל במיוחד עבורי מכיוון שהאמנתי שיש לי ידע מוסדי שימושי שיכול לעזור לו לקבל החלטות טובות יותר. במקום זאת הוא היה מסקר את טוויטר, שואל חבר, או אפילו מבקש מהביוגרף שלו עצות למוצר. לפעמים נדמה היה שהוא סומך על משוב אקראי יותר מאשר האנשים בחדר שהקדישו את חייהם לטיפול בבעיה שעל הפרק. אף פעם לא הבנתי למה ונשארתי מבולבל מזה. אני לא חושב שהדברים היו צריכים להיות קשים או דרמטיים כפי שהתבררו, אבל אני לא יכול להגיד שהייתי מהמר נגד אילון או סופר אותו. הוא חכם ויש לו מספיק כסף לעשות הרבה טעויות ואז כמובן לתקן כשדברים משתבשים. כבעל המניות הגדול ביותר הוא יכול לשאוב את הערך בטווח הקצר, אבל בסופו של דבר הוא יצטרך להתהפך. של יהודה, שני ורבורג (אליאנה תדהר) ואמא שלו (צופית גרנט) לא מוכנות שסודות מן העבר יסכנו את העתיד שלהם. על הפרק מונחת גם ירושת ענק כאשר מאיר רומנו (יורם טולדנו), אביו החורג של יהודה ובעל חברת מלונות היוקרה ‘רומנו’ חולה ועומד למות, אבל הוא מעכב את הצוואה שלו כי גם הוא חלם חלום והוא רוצה להבין את המשמעות שלו לפני שהוא מוריש את מפעל חייו. העיסוק בחלומות מציף לפרק את האימפריה המשפחתית שוב והפעם לתמיד, והמזימות והתככים מאיימים על חיי הזוג ומאלצים אותם לבחור בין המשפחות שמהן הם מגיעים לבין האהבה. משתתפים נוספים: עומר חזן, עומר נודלמן, משה אשכנזי, ליאנה עיון, בר ברימר, רוני קליין מרון, מור סרוסי, שושה גורן ועוד.

למעלה