בעקבות הרצח המתועב אתמול!!!

אבי בן 1231

Well-known member
מישהו יכול להסביר לי היכן אותו אל רחום וחנון הנרדם בשמירה מתי שזקוקים לו ומפקיר בצורה גסה יהודי יקר, רב מקובל, אדם ישר לזרועותיו של שליח השטן.
הרי ברור לפי הפסוק "הכל בדברו נעשה" שהאל שלח את המרצח!!!!
ועצה למאמינים ולשוטים,
חיזרו בשאלה!!!

Harrington

Well-known member
מנהל
מישהו יכול להסביר לי היכן אותו אל רחום וחנון הנרדם בשמירה מתי שזקוקים לו ומפקיר בצורה גסה יהודי יקר, רב מקובל, אדם ישר לזרועותיו של שליח השטן.
הרי ברור לפי הפסוק "הכל בדברו נעשה" שהאל שלח את המרצח!!!!
ועצה למאמינים ולשוטים,
חיזרו בשאלה!!!
מי שמאמין בקל הרחום והחנון, יודע היכן היה.
מי שלא מאמין בו, שאלתו אינה עניינית לכתחילה.

אבי בן 1231

Well-known member
מי שמאמין בקל הרחום והחנון, יודע היכן היה.
מי שלא מאמין בו, שאלתו אינה עניינית לכתחילה.
או .......... שכחתי לעדכן אותך, הפכתי למאמין קיצוני, לכן שאלתי הפכה לעיניינית!
אז ................ אם יש לך תשובה לעניין תשובתך תתקבל בשמחה ולא חשוב אם אני מקבל ומסכים איתה, אם אין לך תשובה עיניינית, אז תשאיר את ה"|שמאל|הוספת תגובה" ללא שימוש!!!

נערך לאחרונה ב:

Harrington

Well-known member
מנהל
או .......... שכחתי לעדכן אותך, הפכתי למאמין קיצוני, לכן שאלתי הפכה לעיניינית!
כמאמין טרי, הבנתי היכן היה הרחום והחנון, הוא היה בסייסטה!!! והשאיר במשמרת את הש.ג.
אז ................ אם יש לך תשובה לעניין תשובתך תתקבל בשמחה ולא חשוב אם אני מקבל ומסכים איתה, אם אין לך תשובה עיניינית, אז תשאיר את ה"|שמאל|הוספת תגובה" ללא שימוש!!!
בשביל מה אתה צריך תשובה ממני אם אתה מציין שאתה כבר יודע את התשובה ואפילו מפרט אותה? סומך עליך שתסתדר עם התשובות שמצאת בעצמך. מי אני שאהרוס את אמונתך (שאתה טוען לה).

אבי בן 1231

Well-known member
בשביל מה אתה צריך תשובה ממני אם אתה מציין שאתה כבר יודע את התשובה ואפילו מפרט אותה? סומך עליך שתסתדר עם התשובות שמצאת בעצמך. מי אני שאהרוס את אמונתך (שאתה טוען לה).
בשבילך מחקתי את המחשבה שלי, למזלי יש אפשרות לעריכה, עכשיו מה תהיה ההתחמקות ה"מחוכמת" הבאה שלך!!
אתה מומחה בזה!!!

למעלה