בעקבות סוגיית חזקת הגיל הרך: חשוב לזכור כי משמורת אצל...

בעקבות סוגיית חזקת הגיל הרך: חשוב לזכור כי משמורת אצל...

זכרו: משמורת אצל האבא = משמורת אצל האמא החורגת!!!
1992-1996פקידת הסעד אמרה לבתי בת ה-5: יש לך בובות יפות.
בתי השיבה בתקווה: אני אתן לך איזו בובה שתרצי אם לא תיקחי אותי מאמא שלי.
ומה עשתה פקידת הסעד? היא הוציאה את בתי ואת שני אחיה והעבירה אותם לבית אביה בו התעללו בהם נפשית ופיזית.
קראו קטע המתאר מה ילדי היקרים חוו בבית עליו המליצו עובדי הרווחה ותשפטו.
אני אמא לשלושה ילדים בוגרים. את ילדי קרעו ממני, כן ממש קרעו, באכזריות שלא ניתן לתאר כאשר הם היו קטינים ורכים בשנים. העבירו אותם לבית בו התעללו בהם פיזית ונפשית באופן מזעזע. ה"אמא" החורגת בבית, אליו הועברו בצו שיזמו העוה"ס, דרכה על כף הרגל של בני הקט והרזה, כאשר רגלו הייתה נתונה בתוך נעל בית, 4 פעמים, אך ורק בגלל שבמקום להכניס את הבגדים המלוכלכים לגיגית הוא הכניס אותם למכונת הכביסה, שלא הייתה ריקה. לפני כן היא דחפה את ה"אבא" והרביצה לאבא, לעיני שלושת ילדי כאשר ניסה לחסום את המעבר כדי שהיא לא תרביץ לילדי הקט. ואני בכל הזמן הזה נאבקתי להחזיר אלי את ילדי. ובינתיים להוסיף ביקורים לביקורים הספורים שניתנו במשורה.
2014-2016 כלתי מספרת ש"האמא החורגת" כלל איננה מתייחסת לילדיה כאשר היא ובני מתארחים בביתם. הסברתי לכלתי כי ילדיה אינם באמת נכדיה ולכן אין לה את האהבה הטבעית שיש לסבתא ביולוגית. מיותר לציין, שאני יושבת עם נכדי היקרים, שרה להם שירים, מדריכה אותם במשחקים, מרחיבה את אופקיהם וזמינה להם במשך הביקורים.
זכרו: משמורת אצל האבא = משמורת אצל האמא החורגת!!!
פקידות הסעד העלילו עלי עלילות קפקאיות מזוויעות וניהלו נגדי הליכים חסויים לחלוטין.
אני מאחלת להם כי כל הסבל שהם גרמו למטופליהם יחזור אליהם ולילדיהם כבומרנג.
פקידת הסעד מציגות מיצג שווא ונשבעות לשקר כדבר שבשגרה, בחסות החיסיון.
פקידות הסעד פוגעות באלפי ילדים והורים וזקנים.
פקידות הסעד מעלילות עלילות קפקאיות מזוויעות, דברים שלא היו ולא נבראו ומנהלות הליכים חסויים, במטרה לפגוע בזכויות הבסיסיות של אנשים טובים וישרים, שלא חטאו ולא פשעו.
מה דעתכן על ההחלטה שהתקבלה היום?
http://www.tapuz.co.il/blog/userBlog.asp?blogid=130455

למעלה