בפנייה נרגשת לחברה היחידה עד כה

ALiCiA SpInNeT

New member
בפנייה נרגשת לחברה היחידה עד כה

שרשור אני-מנגן-באואזיס-ואני-מצחיק?;; או במילים אחרות ציטוטי אואזיס. העיקר מדבר על האחיות הילטון של שנות ה-90, ז"א, שני הבנים לבית משפחת גלאגר. נגיד "Useless" -Noel; referring to Tony McCarroll זה מצחיק. או למשל Interviewer: Do you think that Oasis would have had the same level of success without Noel in the band Liam: I don't know. It's like asking if Jesus Christ would have been a pervert if he'd had a crisp packet stuck on his head? וגם Liam on vanity - "I suppose I do get sad, but not for too long. I just look in the mirror and go, 'What a f***ing good-looking f*** you are.' And then I brighten up." וגם תורך.

oasisssss

New member
הציטוטיה:

נואל על נירוונה: Cobain was a great songwriter . apart from the music , the melodies he sung over the top were better than the songs themselves . i didn't like the lyrics that much but that unplugged thing shows what a good band they were , i think they were cool . נואל בצניעות: We're not arrogant, we just think we're the best band in the world נואל בירח: "If I ever get to go to the moon, I'll probably just stand on the moon and go: 'Hmmm, yeah, fair enough, gotta go home now.'" על ג'ון לנון: I'm not like John Lennon, who thought he was the great almighty. I just think I'm John Lennon על פול מקארטני: I went to Paul McCartney's daughter Stella's party and who should open the door but the man himself. He was dead cool. There were all these questions I wanted to ask him but I settled on: 'Do you watch Brookside' על כסף: "I've got everything I want. I could only go and buy two of everything now - but that just gets boring" על בונו: "זה ממש מצחיק לראות בנאדם נמוך כמו בונו מתרוצץ לו במכנסיים קצרים, עם הרגליים הלבנבנות שלו. אמנם אני שותה, וזה לא אסתטי אבל אותי לא תראו מתרוצץ בפארקים עם מכנסיים קצרים..." על קיילי מינו: היא שפן טיפש ואידיוט. אידיוטית קטנה ושטנית עם שם מטופש על בריטני ספירס: "אני מודה, היט מי בייבי זה היה להיט גדול. אבל היא לא באמת שרה אותו. היא רק עושה תנועות שפתיים עם הפלייבק. חוצמזה הבת בת השנתיים שלי מתה עליה". על ליאם: "אני אוהב את ליאם , הוא אח שלי. איטריות תאילנדיות מוקפצות אני אוהב יותר" (כפרעליו) על בערך ג'ימי הנדריקס: I'm no Jimi Hendrix, but I know that I could play guitar in any band in the world על בריטים: We are a nation of moaning sissies, regardless of who governs. The British get on my nerves. They moan about the weather, about the French, about the Germans. They moan about cricket, football - they should just keep their mouths shut על התרומה להיט'נ כימיסטרי של גאם ואנדי: Gem brings two packets of crisps and Andy brings a lunchbox and some sandwiches על איך זה להיות עם אח בלהקה: "I think it's great that you've got a younger lackey around to make your tea, string your guitars, tie your shoelaces, sing your songs, tell your jokes and stuff like that" מנצ'סטר יונייטד (אוהד שרוף): "I've got fame money, good clothes and women, but I'd give it all up to play centre forward ".Manchester City (Noel Gallagher (MTV 1995 על קייט מוס: ate Moss is a lovely girl but lost, completely lost, in all that shit. Which is a shame על הסמים והגירושים: ”I don't particularly remember getting married. Not at all. Not that I would want to remember it." על אינס (הבת שלו): She is the spitting image of me, which is not a good thing for a little girl נואל בכחמה על כריסטינה: היא נראת כמו זונה מניוקאסל על רדיהוד: "הם מכרו 20 מיליון אלבומים ונשמעים עדיין אומללים. אני יכול להגיד לכם מניסיון אישי – החיים ממש לא רעים עם כל כך הרבה כסף, תסמכו עלי..." על אייל ברקוביץ': "בלי אייל ברקוביץ', הסיטי חצי קבוצה. הוא היה טוב בסאות'המפטון, אבל אחרי זה בסלטיק הוא לא הסתדר. לפעמים שהתחיל המשחק וראיתי שהוא לא בהרכב, אמרתי לעצמי: וואי, הולך להיות משעמם". הציטוט המוכר: we are not fucking magician , we just few boys from manchester and we are the bast band in the world על הדארקנס: לדעתי הם סתמיים מאד. שום דבר שיגרום למישהו לאהוב או לשנוא אותם. אין לי מושג למה מעריכים אותם על אלבום סולו משלו: I think eventually I will do as it would be rude to pass away without a solo record. One day it'll happen as at one point Liam will get hospitalised, or get nicked, so I'll do my dub reggae triple album כשנשאל מה לדעתו ליאם עושה כדהוא שר: “I think he probably stands behind me going like that (acts out a Liam look). He has a cigarette and moans about having a sore throat, or a cup of coffee and moans about burning his mouth כשנשאל מה הדבר הכי טוב שליאם עשה בשבילו: (Pause that isn't so much pregnant as feet up in the stirrups waiting to be induced). That's a hard one. Being nice to my daughter, I suppose. He's crap with adults but give him a kid to play with, and he's a big softie. I'm not good at accepting people being nice to me

oasisssss

New member
המשך:

הלהקה הכי טובה בעולם? "אם אתה הולך לספר למספיק אנשים, לכל האנשים, שאתה בלהקת רוק הכי טובה בעולם 50% מהם יאמינו לזה." יאללה מכות יאללה: Of course, we're going to fight! Let me see... Today's Tuesday. How about next Friday? I think 11:30 would be nice. We're planning to do twelve rounds. Is that OK? Tickets are sold on the table over there שנתבקש לתאר את עצמו בשלוש מילים נואל ענה: Crazy, sexy, cool חולה נעליים: Your shoes have got to match what color guitar you're playing. I had this black guitar and I was going, 'I can't seem to dress with this guitar.'" -Noel Gallagher מסופק: "אני חלק מהלהקה הכי טובה בעולם ואני מרוצה מזה....לא אני לא! אני רוצה עוד!!" על האבא: ברגע שאתה מוטל חסר הכרה על הרצפה בידי אביך, ואתה יודע שאתה לא הולך למות...אז אין לך פחד יותר מכלום ריבים: "אף פעם לא רבתי עם מישהו אחר מהלהקה, אף פעם!" תחילת הדרך של נואל והגיטרה: זה היה או לשבת ולעשות שיעורים, שלא בדיוק אהבתי את זה כי אני לא הכי מבריק אקדמית אתה יודע...או לקחת את הגיטרה הזו ולהשתעשע עוזבים את האבא: יום אחד פשוט הגענו הביתה וזה היה זה, אנחנו עוברים על החיים במנצ'סטר: או לעבוד במפעל מקומי, או להיות סוחר סמים, או...לקחת את הגיטרה הזו ולראות אם אני יכול לעשות איתה משהו...אז החלטתי שאם אני הולך לעשות משהו בכל החיים שלי זה הולך להיות זה לפני שליאם צרף אותו: החומר שליאם כתב היה נוריא, הם היו פשוט מזעזעים. אני אומר, ברצינות, בחיי אם אתה חושב שחלק מהחומר שלי רע, אז אתה באמת לא רוצה לשמוע את החומר שיצא משם לפני שאני הצטרפתי על אלן מקג'יי: "אני פשוט זיינתי לו בשכל על כמה גדולים אנחנו נהיה ועל כל השירים שכתבנו -מה שלא- והוא פאקינג קנה את זה!" נואל על ההתחלה: לא ידענו אם אנחנו הולכים להחזיק 5 חודשים או 5 שנים אבל ידענו שזה הולך להיות כיף חיים לגלות את זה גניבת חומרים?: I din't see the point in writing your own tuns when you can pinch somebodey elae's נואל על ליאם: what's mine in mine, and what's his I give him half of על מורנינג גלורי: "i like 'some might say' and i like 'don't look back in anger'...i like 'wonderwall' and 'champagne supernova'...but when i'm listen back to the album as a whole now, i can't fucking stand it. to be honest with you על הברז של ליאם מההופעה מאםטיוי אן פלאגד: "הוא הופיע עם זקן...לא יכול ללכת, לא מורשה לשיר, הוא זרק עליי את כל ההופעה 15 דקות לפני שעלינו לבמה, משהו כמו: 'הי, נואל יש לך רגע? עכשיו אתה הזמר!'. אז אני לא אגיד: 'ואיי תודה רבה לך!"..."בסוף התברר שהוא לא אוהב לשיר עם הלהקה אקוסטי, אבל הייתי מקווה שתגיד את זה לפני ש-2500 איש הופיעו וציפו לראות אותו" ממשיך על ההאןפלאגד: לא היה לו חשוב מאחיו הגדול שמת על הבמה....תרתי משמע מת על העזיבה הפתאומית של ליאם בסיבוב ההופעות לטובת קניית בית עם פאטסי: we wouldn't pull the gig. because that would be giving in, you know what i mean? that would making him think that he's more important than the band, which is not. i dont want it to seem that just because, by the wave of his hand...that he picks and chooses what he wants to do, and the whole thing is gonna fuckin' stop המשיך: לא ביטלנו הופעות. כי זה היה להכנע, אתה מבין? זה היה גורם לו לחשוב שהוא יותר חשוב מהלהקה, מה שלא. אני לא רוצה שזה יראה שרק מפני, בעזרת ניפנוף היד שלו..שהוא יבחר ויעשה מה שהוא רוצה והכל יעצור

oasisssss

New member
המשך 2:

על העזיבה הפתאומית שלו מסיבב הופעות: everybody was full of their own self-importance just because we'd sold a bunch of records, and it was no big deal to me. so i packed me bags, and i stayed that night in the hotel, and i got up in the morning, and i said look, i'm going back to england. and they said, 'well, you know, weel, you can't'.. so i said, 'well, you know' nobody tells me what i can and what i can't do, and i'm fucking going!' " ואחרי שחזר: "אני זוכר את עצמי יוצא ואומר 'חכה רגע, אני אומר הייתי לעזוב! איך לעזאזל זה קרה?!'" על הסמים: there's a people in the houses of parliament man, who are fuckin' bigger heroin addicls and like fuckin' cocaine addicls then anyone in this room right now." מנסה לצאת לצאת מהבושה: "מה שניסית להגיד זה שכל האנשים שאתה חושב שהם מכובדים מהמעמד הגבוה ואזרחים כשורה אז הם לא! לאנשים יש את הסטיגמה הזו לגביי סוחרי סמים שהם אפלים ומסכנים ושכולם רזים ולבנים וכל זה, אבל לא הם לא! הם פאקינג עורכי דין, ומנהלים, ורופאים ושוטרים וכל זה!" עוד סמים: drugs is like getting up and having a cup of tea in the morning. and until people realize that, then it's their tough fucking. innit? do you want a line?" על העזיבה של דוודסי ובונהד: "מי לעזאזל עוזב להקה כמו אואזיס שהוא לא חייב?!" אחרי 5 שנים באואזיס: "לא אהבתי דבר בחיי, לא אהבתי את הלהקה שהייתי בה, לא אהבתי את המוזיקה שעשיתי ואשיתי לאזעזל התחילה לעלות לי על העצבים!" נואל במילה אחת מהיא אואזיס?: "אני!" עוד על ליאם: "גם אם ליאם יבוא ויגיד לי עכשיו שכל השנים האלו הוא היה אישה אני אגיד לו: 'ידעתי שמשהו לא בסדר איתך!'. אין משהו 1 בעולם שהילד הזה יזעזע אותי בו" ציטוט ישן: זה לא רק אני או ליאם זה גם אלן, אנדי וגאם. בלעדייהם לא היינו עושים את מה שאנחנו עושים היום מכתב לגאם: "גאם היקר, אני יודעת שאתה אחד מהחברים החדשים באואזיס ביחד עם אנדי. אבל כבר השארת בי רושם, פגשתי אותכם רק למספר דקות במאי 97, אמרתי לכם שאני אוהבת אותכם ואתם אמרתם לי שאתם גם אוהבים אותי. האם מישהו פעם אמר לך שאתה נראה כמו פול מקרטני צעיר? אז אני חושבת שכן! אתה בלי כל ספק אחד מחברי הלהקה החביבים עליי, מקווה לפגוש אותך בעתיד... תחייה לנצח, -גאם מתפרץ: אמא שלך. -נואל משיב- בונהד" על מוזיקה: "אני חושב שמוזיקה גררה אותי לחור הזה, שעכשיו אני בן 35 ואני מסרב לצאת ממנו, הייתי במצבים שבהם אתה פוגש אנשים ואתה...כאילו...הם לא יכולים להפריד אותי מהגיטרה, פשוטו כמשמעו. לא מפני שאני מעדיף אותה על גבייהם, אני מעדיף אותה על...את יודעת...מה שלא יהיה, אבל זה פשוט היחוד שלי, זה שלי ואני סוחב את זה איתי ולא משנה מה שיהיה לי בעולם, אם אאבד את כל כספי, ואם אני אאבד את כל המעריצים שלי, ואם אני אחלה, כל עוד אני אהיה מסוגל להרים את הגיטרה הזאת ולשיר את פאקינג "הי ג'וד" פעם ביום, זה יספיק לי!. את יודעת, יש לי מספיק זיכורנות מהחיים שהיו לי וזה יספיק לי!" אואוא מרגש: אני לא שונה מאנשים אחרים, אני פשוט בחור רגיל ממנצ'סטר שנמצא בלהקה שיש לה פחדים ותקוות כמו כולם עוד על ליאם: "לאנשים ולעיתונים מבחוץ נראה שאנחנו רבים כל הזמן אבל אנחנו לא!" אחרי הגמילה מסמים: If another new drug comes along next year, I swear to you right now I am first in fucking line. 'Ave it! Drugs are...they're just part of growing up. You've got to do them."

למעלה