בקרוב כנראה שאלך לראות את המתמחה בקולנוע

dory30

Well-known member
בלי קשר, אני מאחל לעולם החופשי שהחולה נפש הזה לא ייבחר בשנית. ממנו התחיל הפופוליזם הכלל עולמי שסחף גם את ישראל. הוא ושליחיו הם שורש כל הרע בעולם.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member

בקרוב כנראה שאלך לראות את המתמחה בקולנוע​

זה קטע שאתה מדבר על זה. בדיוק מקודם חזרתי מהסרט הזה. אחלה סרט.
בלי קשר, אני מאחל לעולם החופשי שהחולה נפש הזה לא ייבחר בשנית.
לא חולה נפש. מופרע בנפשו. בתור סטודנט לתואר ראשון בפסיכולוגיה לקראת סוף התואר ואיש בריאות הנפש, הדיוקים וההבדלות האלו חשובים לי.
ממנו התחיל הפופוליזם הכלל עולמי שסחף גם את ישראל.
הפופוליזם הכלל עולמי בגלגולו המודרני התחיל מתרבות הטראש, סדרת הטלוויזיה "משפחת קרדשיאן" והמועמדות של שרה פיילין לסגנית נשיא ארצות הברית מטעם המפלגה הרפובליקנית בבחירות לנשיאות של 2008.

dory30

Well-known member
הפופוליזם הכלל עולמי בגלגולו המודרני התחיל מתרבות הטראש, סדרת הטלוויזיה "משפחת קרדשיאן" והמועמדות של שרה פיילין לסגנית נשיא ארצות הברית מטעם המפלגה הרפובליקנית בבחירות לנשיאות של 2008.
אסכים איתך שיש פופוליזם גם משמאל. מה זה בדיוק מקרון למשל?

הפופוליזם הכלל עולמי

הוא התשובה של הסדר העולמי החדש לגילוי האמת מצד אנשים כמוני.

חלק מהאנשים מגלים את האמת ואז הדיעה המקובלת מתחילה להיסדק.

כראקציה למצב יוצרים מנהיגים פופולסטיים שמנסים לסחוף את ההמונים ולהצטייר כעממים אם לא במהותם

לפחות בדבריהם.

במילים אחרות הפופוליזם הוא תחליף זול ומלאכותי לאמת.

יש לכך גם סיבה פרקטית-טכנית,בדמוקרטיה חייבים רוב ז"א קונצנזוס,יחד עם הרשתות החברתיות כל אחד

מתבצר בעמדה שלו - ימין,שמאל וגווניהם השונים,דתיים לגווניהם וכו'

וזאת גם כי הוא חשוף, בניגוד אלינו כאן בפורום, הרבה יותר לדיעות שלו בתור "צודקות" וכד' כי המחשב

נותן לו את הדיעות שהוא רוצה מהציבור בשביל לנסות שישאר יותר זמן באתר ויראה יותר פרסומות.

סיבה נוספת לפופוליזם הוא מצב כלכלי קשה הולך ומחמיר לרוב האנשים.

במצב כזה כבר אי אפשר לפנק כל קבוצה מקופחת שקצת צועקת כמו שהיה פעם.

למעלה