בקרוב
|אליהו|

Piece of Wood

New member
בקרוב../images/Emo19.gif|אליהו|

הסרטים של אליהו הצפויים לצאת בשנה הקרובה- הכל מואר אליהו משחק יהודי היוצא למסע שורשים באוקראינה כדי לחפש את המשפחה שהסתירה את סבו בתקופת מלחמת העולם השנייה. צפוי לצאת ב-2005 סין סיטי / עיר החטאים הסרט מבוסס על קומיקס מאת פרנק מילר. על מנת ללכוד את האווירה המסתורית והאפלה של הקומיקס ובעצם לשמור על התחושה שמילר רצה להעביר לקוראים רודריגז, הבמאי, משתמש בתמונות מהקומיקס ויוצר על פיהן סצנות זהות בסרט עצמו. סין סיטי זו עיר פראית ואלימה בה המשטרה מושחתת כמו הרחובות הקטלניים. בסרט הזה, אנו עוקבים אחרי 3 סיפורים, המרכזי ביותר הוא סיפורו של מארב [Marv]- בחור חזק ובעל השפעה המסתובב באיזורים האפלים של העיר בחיפוש אחר מי שהרג את אהובתו האחת. אליהו מגלם את קווין - רוצח פסיכופת וקניבל, יש לו בסרט כמה סצינות אלימות וגורלו רע ומר. נוכל לראות שם גם את ברוס וויליס, ג'וש הארטנט, בריטני מרפי, אלקסיס בלדל ועוד רבים אחרים... צפוי לצאת ב-2005 The Yank / חוליגנים מסופר על סטודנט אמריקאי מהארוורד, אותו מגלם אליהו, העוזב את הקולג' ונוסע ללונדון על מנת לבקר את אחותו, שם הוא מתחבר ונחשף לתרבות הכדורגל האלימה במקום. צפוי לצאת ב-2005 Happy feet מדובר על סרט מצויר מוסיקאלי, אליהו מדבב פינגווין צעיר בשם מאמבל. מאמבל לא יודע לשיר כמו שאר הפינגווינים אבל הוא יודע לרקוד סטפס! נוכל לשמוע בסרט גם את בריטני מרפי ורובין וויליאמס. נראה כי נזכה לשמוע את אליהו מבצע זיופים רבים בסרט הזה
צפוי לצאת ככל הנראה ב-2006
לאיזה סרט אתם הכי מחכים? ולמה?
מה דעתכן על בחירת הדמויות של אליהו?
אם יש עוד פרטים נוספים על הסרטים [בטוח יש] שלא הוזכרו כאן יהיה נחמד אם תוסיפו

ואו...כל הכבוד על ההשקעה ../images/Emo45.gif

על כמה מהסרטים שמעתי עיר החטאים נשמע יפה...על The Yank שמעתי..נשמע מאוד נחמד, ואיזה מגניב שבהכל מואר אליהו ישחק יהודי, יהיה נחמד לראות אותו בתפקיד כזה :) אני הכי מחכה לעיר החטאים.. ובחירת הדמויות שלו בסרטים מאוד שונה אחד מהשני וזה ממש יפה נזכה לראות אותו בתפקידים שונים ועל אפי פיט
חחחחחח פינגווין? חחחחחחחחחחחחחחחחחחח...אלוהים הורג אותי הבנאדם..

RuNoOsH

New member
../images/Emo42.gifווואו!!! איך לא ידעתי שיצא סרט

שבו אליהו מגלם יהודי?? וואו איזה יופי!! אני מתה לראות את זה!!

Piece of Wood

New member
זה לא הסרט הראשון../images/Emo19.gif|אליהו|

בו הוא מגלם יהודי. אם אני לא טועה ב"אבלון" הוא בן למשפחה יהודית, וב"פגיעה קטלנית" הוא גם יהודי [השם שלו?
]

moe7

New member
../images/Emo45.gif

גם אני מצפה בעיקר ל"עיר החטאים" (אבל לא ממש בגלל אליהו, התפקיד שלו יהיה קצר למדי)... לאחר שקראתי 4 כותרים מהסדרה התאהבתי לחלוטין בעבודתיו של פרנק מילר (למרות שהם דלים מאוד מבחינת תוכן, הוא פשט מאייר אותם בצורה מדוייקת ריאליסטית כ"כ ועם זאת אפלה משהו) קראתי את "הכל מואר", הוא כתוב נפלא, מקווה שהתסריט לא מאבד את אותן האיכויות. העלילה לא מושלמת וכבר נתקלתי בחוקרים שטענו שהספר אינו מדוייק מבחינה הסטורית, כשז מגיע ליחסם של האוקראינים לגרמנים וליהודים. אבל זה ממש לא העיקר בספר, כך שזה לא רלוונטי. "היאנקי" יהיה מסקרן. אבל לא מאוד התרשמתי מהמראות הקשים שנצפו על הסט... אליהו עם כרטיס אשראי בפה וקבוצת בריטים אגרסיביים ואחר כך כולם משחקים כדורגל. לא יודעת, אני לא חזקה בכדורגל, מעולם לא התעניינתי בכדורגל, אני יותר טיפוס של כדורסל, או טניס, או או גולף, אפילו כדורת או מחניים (!) מדברים אליי יותר. וHAPPY FEET....מממ... זה יהיה. מעניין. טוב נו, רובין וויליאמס יהיה שם, מקווה שיהיה סביר.

Piece of Wood

New member
מעניין...../images/Emo13.gif../images/Emo19.gif|אליהו|

לא קראתי את "הכל מואר", אם אני אתקל בזה איפה שהוא אולי אני אנסה. דווקא "היאנקי" דיי מושך אותי, וגם אני לא בדיוק חובבת כדורגל
... חבל שהוא נראה דיי אלים.... גם לי יצא לתהות על פרשת כרטיס האשראי

פרפר16

New member
סין סיטי נישמע לי סרט

בן יונה אני כבר מתה ללכת בעיקר שיש שם את אלייז'ה גוש הארטנס ובריטני מרפי וגם הכל מואר וחוליגנים נישמע יפה

למעלה