בקשה+המלצה...

BullsDuDe

New member
בקשה+המלצה...

אז קודם כל להמלצה: CHASE & STATUS feat CAPLETON/RIKO, TRIM & SCRATCHY aka ROLL DEEP - Duppy Man זה אחד השירים שיותר כיף לשמוע עם קצב סוחף מאוד שילוב בין דאנסהול לגארג' בריטי, מומלץ לכולם אני כבר הזמנתי את הויניל. הבקשה שלי היא שם השיר שעליו מבוסס השיר של קרולינה לא ציפיתי? תודה עכשיו ואחר-כך לעוזרים.

זה לא אתה!

זה הפיטריות
סאטלה! -כשף!

ברנס1

New member
../images/Emo3.gifחחחחחח

אח כשף אני יזכור לך את זה שלא זכרת מי אני בצילדרן

טוב שלא באת לי עם חליפת חלל ../images/Emo6.gif

לא אשמתי! היית עם כובע שהסתיר לך 3/4 מהפנים, וגם הייתי עייפה ולא צלולה
הכל מאהבה, תאמין לי
-כשף!

JamicaniT

New member
אני לא יודעת אם עליו השיר מבוסס.

כי הרידים הזה די נפוץ. אבל זה היותר מוכר. Tanya stephans - it's a pitty

eviaman

New member
Doctor Darling riddim

זה שם הרידם של השיר שקרולינה מבצעת את הביצוע של לא ציפיתי בתאכלס כמעט לכל אומן רציני יש ביצוע על הרידמ הזה (רידם סוחף ! למרות שכבר נמאס לי לשמוע אותו מתנגן) לדעתי הביצוע הכי טוב הוא של SEEED בשיר WATERPUMPE מ האלבום MUSIC MONKS

BullsDuDe

New member
תודה לכל העוזרים!

ועוד המלצה למרות שאני בטוח שאתם מכירים שיר שמככב במצעדים בג'מייקה Jah Mason - Most high, מת על השיר הזה.

Carcass

New member
אפרופו המלצות..

C Money - Country Above Self - אמן דיי צעיר ולא מוכר ששייך ל Ghetto Shanty Productions,הקיצר יש לו קול על הכיפאק,הטיון עצמו יושב על ביט שהוא די היפ הופ,אבל אחלה טיון. Vybz Kartel - Triple X - סינגל שיצא לקרטל עוד לפני יותר משנה וחצי אבל בזמן האחרון ני חורש עליו כמו לאדע,וייבז כמו שרק וייבז קרטל נותן. Ghislain Poirier - Mic Diplomat - ראגאמאפין צרפתי לפנים,הוא גם בסאונדטראק של אנ בי איי לייב 07 . כמו כן ממליץ בחום על האלבום החדש של אדם בן לביא אקא פישי הגדול,פשוט טיונים שורפים יש לו שם,וביצוע מחודש ואדיר לאלוקים ענני האדיר(עוד באלבום הקודם "חוכמת רחוב" אמרתי שאלוקים ענני זה כנראה הטיון הכי טוב שלו אי פעם,עכשיו עם הביצוע המחודש,עוד יותר!!!) רמיקס מצוין לטיון חוכמת רחוב ביחד עם מירו(שבק'ס\חלוצי החלל זוכרים?). עוד טיונים מצויינים : פישי הגדול,השיר הבא,דיבורים כמו חול,אין על מי.. הקיצר תורידו ,מומלץ. דיברו פה לפני כמה ימים על Linval Thompson,רציתי להוסיף עוד אלבום אדיר ומומלץ שלו מ שנת 76 - Long Long Dreadlocks.

smadicris

New member
הערה קטנה אבל חשובה

"עוד טיונים מצויינים : פישי הגדול,השיר הבא,דיבורים כמו חול,אין על מי.. הקיצר תורידו ,מומלץ" אל תירק לבאר הקטנה ממנה שותים האמנים בארץ. אל תוריד ישראלים בסולסיק - לך תקנה ותתמוך בהם.

למעלה