בקשה לחוות דעת על משחק קופסא

• פותח הנושא qres
  • פורסם בתאריך

qres

New member
בקשה לחוות דעת על משחק קופסא

שלום, אשמח מאוד אם תסכימו לחוות את דעתכם על משחק הקופסא "שלום כיתה א" של חברת קודקוד. המשחק עוסק גם בתכנים מתמטיים. האם לדעתכם הוא יכול לתרום (או יותר נכון לא להזיק) במקביל לעבודה עם חוברות העבודה המצויינות בסדר מתמטיקה יסודית לגיל הרך ? תודה רבה.

qres

New member
ואם אשפר לצרף עוד בקשה

לחוות דעת על "מה במשבצת". בילדותי אהבתי אותו מאוד. תודה רבה.

מה במשבצת הוא משחק מעולה לגיל הצעיר

אני מכירה אותו היטב. אבל הוא מצריך תיווך של מבוגר ושימוש במושגים: גודל, צורה, צבע. אחרת זה בזבוז. הנחייה לסוגי תיווך תוכל למצוא בחוברות הגן של מתמטיקה יסודית (המפיצים : מדע). שאלת על משחק אחר, שאינני מכירה, לכן לא אוכל לחוות דעתי עליו. תלמה

qres

New member
תודה רבה על תשובתך

שלום, המשחק השני הוא משחק הכנה לכיתה א' הכולל משימות רבות במתמטיקה. אנסה לתאר/לפרט יותר בהמשך. אני מודה לך על תשובתך.

משחק הוא כמו דירה

עד שלא גרים בה לא מכירים את מעלותיה או את מגרעותיה. עד שלא אשחק עם ילדים - לא אדע. תלמה

qres

New member
תודה על תשובתך

שלום, אני מודה לך על תשובתך. אשמח לשמוע את דעתך במידה ותשחקי בו בעתיד. שבת שלום.

shira shira

New member
חוות דעת על סמך ניסיון אישי

מה במשבצת - משחק מצויין אבל דורש המון סבלנות ותיווך של ההורה והילד. מניסיון משפחתי המורחבת - לחלק מהילדים וההורים נמאס מזה די מהר וחלקם פשוט מתמוגגים. בכל מקרה, מבחינת בניית מושגים - מאוד מובנה וברור. שלום כיתה א - עד כמה שאני זוכרת, עובד הרבה על סדרות ועל טרום כתיבה. גם, דורש תיווך. כל עוד תעבדו עם הילדים בהנאה תוך שימוש במושגים נכונים ומדוייקים - זכיתם!

passioneta

New member
שני המשחקים נחמדים

מה במשבצת - לגילאי 2-5 - דורש עבודה עם הילד. בגיל 5+ אצלנו כבר התחיל לשעמם, אחרי שהפרנציפ הובן. "שלום כיתה א'" - יופי של תרגילים. מה שטוב בו זה שהוא עובד על אלמנטים חשובים כמו תפיסה מרחבית, זהוי עצמים ודוגמאות וכו'. אנחנו נהיננו ממנו (סיימנו את החוברת בגיל חמש וחצי).

qres

New member
תודה רבה על חוות דעתך.

אני מודה לך על הדברים שכתבת.

למעלה