בקשה לכל היוצרות כאן

בקשה לכל היוצרות כאן

המרכז לסיוע הוליסטי מסייע לחולי סרטן ולבני משפחותיהם ולהקל עליהם באמצעות מתן טיפולי רפואה משלימה, ללא תשלום, בתקופת ההתמודדות עם המחלה. זאת מתוך האמונה שטיפולי רפואה משלימה מסוגים שונים, מועילים לגוף ולנפש, מקלים על ההתמודדות עם מחלת הסרטן ומשפרים את הסיכויים להבראה. צוות המטפלים מורכב ממתנדבים המתמחים באחד מתחומי הרפואה המשלימה. המרכז מכשיר את המטפלים, על מנת להכין אותם להתמודדויות הקשורות בטיפול בחולי סרטן ובבני משפחותיהם ומספק ייעוץ מקצועי שמלווה אותם לאורך הדרך. הקרן מקיימת אירוע אירוע גיוס כספים לפעילותה ביום 27.11.2010 במרכז תרבות עמים לנוער. באירוע יתקיים יריד מעצבים שבו ימכרו בגדי מעצבים, בגדי ילדים, אקססוריז, תיקים, תכשיטים, כלים ועוד. בשנה שעברה השתתפו באירוע מאות אנשים וגוייסו עשרות אלפי שקלים לסיוע לחולי סרטן. זה היה אירוע מקסים עם המון אנרגיות חיוביות. מי שרוצה לתרום פריטים למטרה החשובה הזאת - מוזמנת ליצור קשר עם ענת. מי שתבקש את הטלפון - אשלח לה במסר. גם אם תם לא יכולים/רוצים, נשמח לעזרתכם בהזמנת מעצבים ואמנים שאתם מכירים (בגדים, תכשיטים, תיקים, כלים, אמנות פלסטית וכו') להיות שותפים שלנו בעשייה התנדבותית ובתרומה לקהילה ולתרום מיצירותיכם ומעיצוביכם לטובת האירוע. כל התורמים יקבלו תעודות הוקרה של קרן יורי שטרן, כמו גם כל מסמך דרוש לצורכי מס הכנסה.

לימיצ

New member
תגידי , לענת יש יוזר בתפוז?

אולי כדאי שהיא תעשה כזה וכך יוכלו לפנות אליה במסרים?

לא שאני יודעת על יוזר כזה

אני יכולה לפרסם כאן מייל וטלפון. אבל אישית, אני מעדיפה לא לפרסם טלפונים ומיילים בפורומים פתוחים. יש בעיה שמי שרוצה תפנה אלי ותקבל מייל וטלפון להתקשרות?

לימיצ

New member
לא את לא יכולה לפרסם כאן מייל וטלפון../images/Emo13.gif כי את

צודקת, זה לחלוטין לא כדאי, לא מומלץ, ולא יקרה
חשבתי על יוזר כדי להפוך את הקשר אליה כן קל יותר כמו שיש עם ToFly....

למעלה