בקשה לעזרה בבדיקת מסלול טיול באיטליה- הוא הגיוני??

• פותח הנושא OCCO
  • פורסם בתאריך

OCCO

New member
בקשה לעזרה בבדיקת מסלול טיול באיטליה- הוא הגיוני??

שלום לכולם,
נשמח לעזרה ממביני עניין לגבי המסלול והמועדים למזג אויר מתאים.
אנחנו זוג שטס ב18 לאוקטובר ל8 ימים מלאים באיטליה.
יש מקומות מאוד ספציפים שאנחנו רוצים להיות בהם ולכן זה הופך הכל לקצת יותר מסובך.
בנינו מסלול ונשמח לדעת אם הוא אפשרי והגיוני.
האמת, אנחנו לא חושבים שיצא לנו להגיע לטיול כזה באיטליה בשנים הקרובות עקב רצון להיות ביותר מידי יעדים רחוקים אז אנחנו פשוט מנסים לשלב את מה שאנחנו הכי רוצים לבצע.

יום ראשון- נחיתה בנאפולי, נסיעה לסורנטו ודרך אמלפי.
תהיה עצירה של גג 3 שעות בפומפאי ונאפולי - לינה בסורנטו

יום שני- יציאה לרומא בבוקר. רומא

יום שלישי- רומא

יום רביעי- מרומא לונציה. אולי נעצור בדרך בפירנצה או סאן גימיניאני. לינה בונציה.

יום חמישי- ונציה

יום שישי- נסיעה מונציה לאגם ברייס (Braies). אכן מודעים לכך שהנסיעה 3 וחצי שעות אבל השאלה אם קמים מוקדם בבוקר, מקדישים למסלול זה יום שלם וחוזרים לורונה ללינה זה הגיוני? האם האגם במיטבו בתקופה זו? אנחנו מאוד מאוד רוצים את המסלול הזה....

יום שביעי- מורונה לצ'ינקווה טרה טיול יום וחזרה לישון במילאנו.

יום שמיני- מילאנו - בלילה טיסה לישראל.

תודה רבה!!!!

הי, הייתי רק בחלק מהמקומות שאתם רוצים

להגיע, אז אני לא יכולה לתת תגובה על הכל, אבל הייתי בונציה ויכול להספיק יום אחד להנות ממנה. אני הזמנתי מראש באינטרנט כרטיסים לבזיליקה ולאחד הטורים בארמון הדוג'ים שהיה מאוד מענין ומאוד נהניתי.
לצ'ינקווה טרה נסעתי גם 3 שעות בערך, אבל לא חזרתי 3 שעות באותו יום, לי זה נראה לא לענין, זה מאוד מעייף לנהוג 6, 7 שעות ביום אחד, ובמיוחד אחרי שהסתובבת או עשית הייקים כל היום?
הייתי ישנה בצ'נקווה טרה או קרוב ונוסעת רק בבוקר למילנו
באגם ברייס לא הייתי אבל שוב, לא הייתי נהנית מלנהוג רוב היום אליו וחזרה.

OCCO

New member
תודה!

תודה רבה, שינינו את המסלול וביטלנו את הדרום ככה שעכשיו הוא יותר קליל :)

צריך לדעת לגבי הריביירה. קודם כל, היא יותר מחמישה כפרים

ובעיני אין היגיון בנסיעה של שעות אליה מוורונה ולינה בסופו של אותו יום במילנו.
אבל דבר אחר שכדאי לדעת על הריביירה, היא אזור גשום במשך חודשים רבים בשנה. באופן כללי אוקטובר עלול להיות שם גשום, עד סוער. כבר היו מקרים בשנים האחרונות, שגרמו לסגירה של כפרים שלמים ונזקים רבים.

יתכן שהכל יהיה בסדר ושמשי, אבל צריך לדעת שיש סיכון מסוים בקביעת לינה מראש במקום הזה לאחר אמצע אוקטובר. במקרה של גשם, גנואה עיר נפלאה לדעתי, שיש מה לעשות בה בחללים סגורים, אבל יקח זמן להגיע אליה מהכפרים. והדרך לעשות זאת לא תהיה ברכב. כך שלשיקולכם החלק הזה של הטיול.

מיקהפ

New member
צ'ינקווה טרה - שווה נהיגה ארוכה ומפרכת.

השואלת כנראה כבר היתה וחזרה, לא ראיתי אם סיפרה חוויות,
הייתי בצ'ינקווה טרה לפני שנים, נהיגה ארוכה לשם וחזרה לורונה משם טסנו למחרת בבקר הביתה,
לא היה מתוכנן, היה נפלא.
הרבה שנים לפני שהוכרז כאתר מורשת עולמית, שמעתי על המקום מאחותי שביקרה בו קודם, היינו רק בכפר אחד, זוכרת עד היום את התפעלותי מהדרך לשם בנהיגה, את העצירה כל דקה כי חייבים תמונה, את יופי הכפר, הסלעים והצורה שבה הכפר נפתח לים, וגם את עצי הלימון הגדלים כמעט במאוזן בדרך לשם, בשביל שבו הלכנו לכפר מהחניה.
וגם את הדרך הקשה בערפל (ממש כמו מרק אפונה) לורונה,
היה שווה, נהדר, קצר ומרתק.

תכנון נהדר

בשביל לסמן V על דברים.
לא כדי להנות לטייל ולספוג המקומות ואווירתם.

למעלה