בקשה לעזרה.. מישו?*פאפיאייז*

Blac k Ou t

New member
בקשה לעזרה.. מישו?*פאפיאייז*

אוקי.. שלום פה לכולם^____^ אני שחף מאיר- נעים להכיר... אני כותבת מעין סיפור- ומאחר שאירלנד זה אחד המקומות היותר אהובים עלי- ולו רק בגלל האופי הכללי של האירים- החלטתי שהמקום שבו יתרחש הסיפור יהיה אירלנד... וישנה רק בעיה אחת= / הידע שלי בתרבות באירית שואף לאפס- אם הוא כבר לא צופה בו מלמטה.. את כל מה שאני יודעת ליקטתי מספרים שקראתי.. אז- סיכום של כל החפירה הזאת... יש מצב שאתם נותנים לי קצת מידע? על ההתנהגות של האירים- והדברים שחשובים להם (כבוד- או נאמנות..) וכל זה... שיתן לי רקע במגעים של הדמויות מהסיפור שלי לבין האירים
אפילו רק שורה אחת תועיל לי.. או אתר אינטרנט (עברית
) בבקשה- אני צריכה את זה.. הסיפור הזה נורא חשוב לי- עשו טובה לבתאדם אובדת עצו7ת וקבלו כרטיסים לגנעדן^_^ תודה מראש
לכל מי שמוכן לעזור
תודה!

מממ נשמע מעניין, אולי אוכל לעזור לך קצת....

היי, הייתי באירלנד בקיץ האחרון, שהיתי שם חודשיים ולמדתי כמה דברים אני חושבת. ממה שהספקתי והצלחתי להכיר, האירים הם מסבירי פנים ומאד אדיבים. הם מדברים יחסית מהר ואוהבים לצחוק. תרבות השתיה שלהם מפותחת. את בטח יודעת שבאירלנד יש הרבה מאד פאבים. על כל בית קפה שיש בארץ, שם יש פאב. לעומת זאת, בתי קפה אין הרבה. הם אוהבים מוסיקה ושירה וגאים מאד בתרבות שלהם, במדינה ובעם האירי. הם חובבי ספורט גדולים, משחקים הרלינג וכדורגל. האוכל שלהם לא מאד בריא. הרבה סוגים של עוגיות ומתוקים שונים. הרבה תפו"א, בשר חזיר, צ'יפס ודג כמובן. ויש להם "רובב פאי" משגע.הם מכבדים את דתם ורגישים למה שקורה בעולם. זה בערך מה שעלה לי עכשיו....אולי אזכר בעוד דברים. שיהיה בהצלחה עם הסיפור. אורית.

Blac k Ou t

New member
הו! תודה ../images/Emo9.gif ../images/Emo140.gif ../images/Emo24.gif

באמת עזרת לי! על כל מילה שלך כבר רצו לי סצינות בראש
תודה! ואם מישו מתעניין בהארי פוטר- ואוהב לקרוא סיפרי מעריצים- אני אשמח לשלוח את הפאנפיק גם לפה
ואורית יקירה- ברצוני לעדכן אותך בכך שהסיפור הנ"ל יוקדש גם לך^_^ בנוסף לאחותי ולבטא שלי... באמת תודה על העזרה
אני גם אציין שכאן עזרו לי.. ושוב תודה! על התגובה המהירה ועל התגובה עצמה=)

thesheep

New member
בפעם הבאה Google

יש המון אינפורמציה על אירלנד, גם בעברית.

Blac k Ou t

New member
חיפשתי... אני לא כוכך ששה להטריד אנשים

אבל 90% היה מידע על חופשות ומלונות ודברים שכבר ידעתי.. וכמובן- הפורום שלכם... אז חשבתי לשאול..

thesheep

New member
זה לא "להטריד"

אבל אם המידע שקיבלת בפורום הספיק לך - סבבה! אגב, אני עשיתי עבודה אקדמית על אירלנד לא מזמן ובגוגל לא נתקלתי במלונות וחופשות, מצד שני אני חיפשתי רק באנגלית.

למעלה