בקשה משיידי

Ras Arbel

New member
בקשה משיידי

ריספקט שיידי ראנקס! אתה הבוסמאן פה בפורום - עשה טובה ותמחוק משירשור המסיבות דברים שכבר קרו בעבר... גם ככה קשה לעקוב אחרי כל המסיבות שרצות מסביב לארץ. ראיתי בשירשור המסיבות כמה כאלו וגם שירשורי הקפצה סתמיים... ראיתי שיש לכם את היכולת לתקוע שירשור למעלה (עם אייקון של דבר כזה ששמים בכביש ליד משמרות זהב) - אולי, לפחות בסופ"ש אפשר להדביק את שירשור המסיבות למעלה מקווה שלא עברתי את הגבול... כבוד ענק! ראס ארבל

יש סייגים...

יוו ראס רואים אותך היום במחוגה? בקיצור, לממשק של תפוז יש הרבה אופציות נוחות להציע, רק כמה בעיות: אפשר לשרשר רק הודעות ראשיות, כלומר לא תגובות להודעות. שני האירועים שכבר התקיימו פורסמו על ידי כשף והיא הגיבה להודעות שלה אחת אחרי השני. אם אני אמחוק הודעה אחת ימחקו כל שאר התגובות להודעה, אז יש פה בעיה, you see me? רעיון מצויין לנעוץ את שירשור המסיבות בסופ"שים כשאין משהו אחר לנעוץ, אני אעשה את זה כבר משבוע הבא כיוון שכבר אי אפשר לנעוץ הודעה אחרי 24 שעות(וההודעה הראשית בשירשור היא מאתמול...). מקווה שלא התבלבלת יותר מדי :) ריספקט, גיל.

Ras Arbel

New member
מה יש היום משהו במחוגה?!!

סתאאאאם אני שם עם רודבוי סאונד (a go mushup da place!) אבל פשוט כבר קוראים לזה הסלואו משה תודה על התשובה, נראה לי שהבנתי את כל ההסברים בקשר לממשק. BLESS ראס ארבל

וואי ארבל, גרמת לי לפתוח עינים ../images/Emo6.gif

חהחה.. כתבת שכולך בלבלות מהשירשור הופעות- אז חשבתי ממש, למאית שנייה שאתה רציני [= יאללה נתראה בסלואו -כשף!

למעלה