בקשה קטנה.

Taker4ever

New member
בקשה קטנה.

שלום. אני מחפש מאיפה אפשר להשיג קבצים של מוזיקה יפנית רגועה (כלומר, לא שירים עם מילים, אלא רק מנגינות). מישהו יודע מאיפה אפשר להשיג? תודה רבה מראש לכל מי שיעזור.

nadav1232

New member
לא מכיר.. אבל

הזמרת ששרה הכי רגוע לדעתי זאת Jun Shibata, יש לה גם קצת שירים עם מנגינות פסנתר והיא מדהימה.

One Missed Call

New member
בעיקרון, אני יכולה להמליץ לך על הOST של HYD

כלומר, הORIGINAL SOUND TRACK של סדרת הדרמה HANA YORI DANGO, אלה בעצם המנגינות רקע שמלוות את הסדרה. אם את מחפשת מנגינות, נסי OSTים של סדרות כי תמיד יהיו שם מנגינות רגועות. אה, ותמיד את יכולה למצוא גם גרסאות אינסטרומנטליות של שירים רגועים XD גם לאיומי יש כמה מנגינות רגועות פה ושם, לדוגמא Kleidoscope - My Story Classical LABYRINTH - Secret Marionette (Perlude) - Guilty שהוא אפילו מפחיד XD reBIRTH - Guilty Taskinst - Secret למרות שבסוף באות לך גיטרות חשמליות אז.. XD The Judgement Day - Guilty Wonderland - My Story Classical A Song is Born - My Story Classical פשוט לכי על האלבום הקלאסי של מיי סטורי, יש בו גרסאות קלאסיות לכמה מהשירים שלה אפילו שחלקם באים עם המילים. האלבום הזה בהחלט מרגיע XD ממ, אני יכולה לשלוח לך את השירים שציינתי למעלה במסנ/אייסי, אם את מעוניינת שלחי הודעה אישית

למעלה