[בקשה] תפריט תזונתי יומי.

raviv01

New member
[בקשה] תפריט תזונתי יומי.

שלום לכולם! שמי רביב, גיל: 15, משקל: 60 ק"ג וגובה: 1.69 מ'. אני מתאמן בענף הג'ודו 9 שנים ובנוסף לאימוני הג'ודו, חזרתי לפני שבוע לאימוני כושר עם מכשירים ומשקולות + תרגילים של תוכנית האימונים הביתית. אני מתאמן במקלט באופן עצמאי ללא מדריך צמוד. המטרה שלי היא להיות בכושר טוב, להתחזק (בעיקר לג'ודו) ולחטב את הגוף. אפשר להגיד שאני בתחילת הקריירה שלי כג'ודוקא. נכנסתי השנה לקטגוריה של נערים וכעת היריבים יותר חזקים וקשה יותר בתחרויות וגם המעבר מחגורה כחולה לחומה דורש נצחונות בתחרויות (בנוסף למבחנים של הקאטות) ולכן התחלתי להתאמן במכון כושר בנוסף לאימוני הג'ודו. כרגע הכי חשוב לי להתחזק לקראת אליפות בינלאומית בג'ודו שתיערך בספרד בחודש אוגוסט ולחטב את הגוף לקראת החופש הגדול (להיראות טוב). אני מקפיד להישאר בכושר טוב, רץ הרבה כדי לשמור על המהירות, עובד עם חבר על גמישות ועובד על טכניקות עם חברים לאימון (כניסות לתרגילים באמצעות גומי או עם החבר, קרבות וכו'). אשמח אם תבנו לי בבקשה תפריט יומי מתאים לפי הפרטים שפירסמתי (גיל, מטרה ומקצוע). אני רוצה לחטב את הגוף כמו שצריך את הגוף, להוריד אחוזי שומן כדי שיבלטו השרירים, אבל גם להתחזק, לנפח שרירים ולהישאר בכושר טוב. "להוריד אחוזי שומן" - זה אומר שאני צריך לעשות מין דיאטה ולהוריד משקל? אני רוצה להישאר בטווח המשקלים 60-66 ק"ג. בעבר כשהייתי צריך להוריד משקל כדי להתחרות בקטגוריה מסוימת, הרגשתי חולשה כללית בגלל שעשיתי דיאטה וזה פגע ביכולות שלי בתחרות. מה יקרה אם אקפיד על תזונה נכונה (פחות שומנים ופחמימות ויותר חלבונים), אשרוף שומנים בפעילות גופנית (ריצות, אירובי, ג'ודו וכו') ובנוסף יעבוד בחדר כושר עם משקולות? - כל זה בשלושה חודשים. לדעתכם, ארד למשקל נמוך יותר מ- 60 ק"ג / אשאר בקטגורית המשקל 60-66 ק"ג / אעלה במשקל ל- 67 ק"ג + (הסיכויים קלושים לכך אבל בכל מקרה..)? חוץ מזה אני לא מבין בכל ענייני חישוב הקלוריות, חלבונים, גרמים ושאר השאריות. אשמח מאוד אם תבנו בשבילי תפריט יומי מתאים ע"פ הפרטים שציינתי. אני אודה לכם מאוד על העזרה, בברכה רביב אהרון.

אלי ו.

New member
וואי, אלפקה, קיבלת מחמאה

נדמה לי שזו הראשונה אי פעם בפורום הזה. יוסי, לטאגליינס.

RebelRex

New member
../images/Emo46.gif לא מספיק שאתה לא יודע לשרשר

אתה גם טועה ומטעה, יוסי דווקא נתן לאלפקה הרבה מחמאות בעבר (1,2) .

למעלה