בקשות/הצעות יעול

שלום [= עלה לי רעיון להצעה!

שלחתי עכשיו לפורום "זיהוי שירים" הודעה עם בקשה לזיהוי. ועניין אותי האם יש מישהו שנמצא און-ליין עכשיו בפורום שיוכל לענות לי מהר. אז אני מציעה שיהיה מונה כזה בכל פורום שיהיה כתוב בו כמה אנשים נמצאים עכשיו בפורום ויוכלו לענות. האם יש אפשרות לעשות מונה כזה? וגם אם תקבלו את ההצעה וגם אם לא, אני רוצה להגיד שאני מאוד אוהבת את העיצוב של הפורומים החדשים והוא מאוד נוח [= נועה.

ilanmor99

New member
הצעה לשיפור

שלום במתכונת הפורום החדש יש מצד שמאל קישור "השעה האחרונה" אשר מפנה להודעות האחרונות בפורומים המעודפים, הרעיון יפה אבל זה מציג רק את התגובות האחרונות ולא את כל השרשור, ולפי דעתי זה לא נותן הרבה. היה עדיף להציג את כל השרשור של התגובה כדי שנוכל להבין במה מדובר. תודה

בקשה לא פשוטה

אני הייתי מרוצה אם כשאני נותנת תגובה, אוכל לראות את השרשור בחלון ליד. במצב הנוכחי אני יכולה לראות את הטקסט בהודעה המקורית רק אם אני מגיבה אליה, ולא בהמשך השרשור. הרבה פעמים אני שוכחת מה בדיוק היה הטקסט ומכיון שזה פורום תרגום אז זה חשוב במיוחד. הרבה פעמים אני מעתיקה את הטקסט מלמעלה. אבל הייתי מעדיפה פתרון אחר, כמו שהיה הפעם בפורום תרגום בנענע, לפני הבלגן. הייתי שמחה לראות מולי גם את השאלה הראשונה וגם את התשובות, במקום לנסות לשמור בזיכרון.

Atypical

New member
רוצה אפשרות בפורומים

אני מעוניין באפשרות לקבל כל יום במקבץ את כל ההודעות החדשות בפורומים לפי בקשתי כמו כן עדיף שאפשר יהיה להגיב ישירות מהאימייל שאני מקבל ולהוסיף ככה הודעה בפורום ככה זה עובד ב-yahoo וב google groups בתודה

Orel ICE

New member
../images/Emo20.gif../images/Emo189.gif

2 הפונקציות ידרשו דרישות משאבים שאני לא בטוח ששרתי תפוז יחזיקו. מה גם שיצטרכו לפתוח תיבת מייל לכל הודעה, ולכל פורום מה שבשרת ישראלי לא מתאפשר לעשות באופן אוטומטי

שלום נועה

חברים שנמצאים און ליין בפורום- בשלב הזה אין אפשרות כזו, אולי בהמשך תהיה אפשרות לראות מי מחברייך נמצא אונליין

למעלה