בקשות לסרטים
, מחקרים
ועוד

שוקו 5

New member
דרוש ליצן....../images/Emo151.gif

מדובר על כנס ב"בית בכפר" הדרים כ"ס - הכנס מיועד לכל בתי האבות בכנס. ישתתפו בו עובדים סוציאלים, אחיות, רופאים מחפשים ליצן או ליצנית רפואית שתספר על המקצוע המיוחד, על המהות והמשמעות של התפקיד מה הניע אותו/ה להיות ליצן רפואי, מה מקבל אותו חולה וכו' הרצאה של כ-1/2 שעה ביום חמישי 29/11/07 בשעות הבוקר. ניתן ליצור קשר עם רונית: 050-6523323 (אני רק הבלדר)

מי רוצה להיות מפורסם?

אהלן ח'ברה! קוראים לי מיכל ואני סטודנטית לקולנוע,
אני רוצה לעשות סרט תיעודי על ליצנות רפואית. בשביל הסרט אני מחפשת ליצנים מעניינים\ עם סיפור אישי מענין\ אישיות מעניינת וכו'
אז אם את/ה חושב/ת שאת/ה שווה סרט או מכיר/ה מישו כזה- שלח/י מייל ל[email protected] תודה רבה!!!

maayankah

New member
שלום אנשים יקרים

במסגרת מחקר לפרויקט גמר שאנחנו עושות.. בעיצוב תעשיתי במכון בטכנולוגי בחולון בנושא של ילדים המאושפזים בבתי חולים אנחנו עורכות מחקר שבסופו אנחנו רוצות ליצור שפה חומרית וצורנית שממנה נוכל ללמוד איך ליצור אוביקטים שיעזור לתהליך הרפואי, לרוגע ולהרגשת הנוחות של הילדים נשמח אם משהו שקשור לתחום הליצנות הרפואית יסכים להיפגש איתנו ולספר לנו על הנושא תודה רבה שני ומעין'קה [email protected]

דרושים בדחיפות ליצנים רפואיים למסיבת חנוכה.

עמותת "חברים לרפואה" העוזרת לחולים ונכים מארגנת מסיבת חנוכה במרכז "ספיבק" לנכים ברמת-גן. דרושים מתנדבים שישמשו ליצנים רפואיים במסיבה. לפרטים: שירה- אור 050-8552985

סרט

שלום לחברי הפורום, אנו תלמידי מגמת תקשורת בכיתה י"ב, במבחן הבגרות שלנו אנו צרכים לצלם סרט דוקומנטארי, אם מישהו רוצה להצטלם / או לקבל פרטים נוספים אפשר לשלוח שאלות , טלפון, שם, לאימייל: [email protected]

טושטוש5

New member
../images/Emo45.gif

היו לנו פה כבר הרבה בקשות לצלם / לראיין / לתעד... אבל את שלך הכי אהבתי!
בהצלחה!

../images/Emo207.gif מחפש במאים מענינים ../images/Emo70.gif

במסגרת פעילותי כליצן רפואי, חשבתי לעשות סרט על במאי מעניין עם סיפור חיים מאתגר.
- זהו סרט אילם, בשחור לבן.
- מוכן להחליף סרט בסרט.
- מה זה נצל"ש !? מישהו יודע ?

ניצול שרשור ../images/Emo9.gif ואלה

ראשי תיבות מיוחדים לפורומים
אשרינו
תנקס
(ואם את שומעת על איזה במאי.... יו נואו
)

למעלה