בקשות מידע, סיוע ועזרה מתושבי הדרום

stm76

New member
בקשה לתרומת ימי כייף ופעילויות לנערות בסיכון

שלום חברים יקרים, אנו עמותה ותיקה בנגב המפעילה פנימייה באזור עוטף עזה בה מתגוררות כ-30 נערות בסיכון בגילאי 12-18. נערות אלה הוצאו מבתיהן בעקבות התעללויות פיזיות ונפשיות אשר חוו במסגרת החיים עם בני משפחותיהן. הפנימייה מעניקה להן מסגרת חמה ותומכת המסייעת להתגבר על משקעי העבר ולצאת לדרך חדשה. בהוראת פיקוד העורף פונתה הפנימייה והנערות פונו למגורים זמניים עד יעבור זעם. אנו מעוניינים לארגן להן תרומת ימי כייף וחוויה לימים אלה אשר ירחיקו אותן מן האזור המופגז ויסייעו להפחית את רמת החרדה שלהן. כל הצעה תתקבל בברכה. ניתן לפנות לטלפון 08-9915265 או במייל [email protected]

Liattti

New member
שבת שלום לכולם, צריכה עזרה קטנה

היי חברה, אני ליאת גרה במושב דרומית לאשקלון.. אני בת 21 מתכוננת לבחינת פסיכומטרי... לצערי כבר בפעם ה2 ללא הרבה הצלחה. בגלל קשיים בהבנת החומר נזקקתי גם למוררה פרטית.. לצערי המורה ברחה לת"א בגלל המצב בדרום. ללמוד לבד אני מנסה למרות האזעקות והבומים מעזה אבל לא מצליחה גם בגלל שאני חייבת יד מכוונת.. אם מישהו מכיר מורה פסיכומטרי פרטי מהאזור אשמח לקבל שם ומספר אני פשוט אובדת עצות והמועד קרב.. תודה רבה לכולם והמשך יום שקט

tuku3

New member
שי מהדרום מחפש בית חם

שי הוא חתלתול בן כמה חודשים שנמצא בבסיס בדרום עם עיניים מודלקות והגיע אלינו כי החיילת שמצאה אותו עדיין במילואים. העיניים שלו טופלו והוא סורס וחוסן. כתוצאה מהדלקת, שי לא רואה בעין אחת ובשנייה חלקית. כלומר מספיק כדי להשתמש בארגז ולאכול, ולא מספיק כדי לחיות ברחוב. החתול פציפיסט, עדין מאוד וכנוע, אבל לאור הטראומות שעברו עליו (טילים, פצצות, וטרינר,ואח"כ נסיעה באוטובוס לרחובות) הוא מפוחד וממש צריך מקום קבע אינטימי ואוהב. הוא מתוק מאוד ומגרגר במרץ. לפרטים: איריס 0525-494057 ניר 0544-771493

למעלה