בקשר לזוגיות...

goffy2

New member
בקשר לזוגיות...

המליצו לי לשאול פה. אני וחבר שלי כבר תקופה ארוכה ביחד וכשאנחנו נפגשים כיף לנו,אבל לא יוצאים!! כל פעם יש תירוץ אחר והוא מתבאס שאי אפשר,אבל כשמתבאסים אם אי אפשר אז מוצאים זמן אחר שכן אפשר... בהתחלה זה תירוץ שהוא במינוס (אחרי שהוא אמר לי שיש לו הרבה כסף והוא טס לתאילנד)..אז הצעתי שאני אשלם על שנינו כי יש לי מספיק והוא לא רצה.בסדר,אני מבינה את הכוונה שלו... אח"כ זה תירוץ שיש לו המון דברים לעשות,בסדר.כל פעם תירוץ אחר שאני כבר לא יודעת אם זה נכון או לא..
לפני כמהימים הצעתי לו שנלך סתם לאכול איפשהו והוא אמר שיש לו המון מה לעשות אז הוא לא יכול להרשות לעצמו לצאת,כשכמה ימים לפני זה הוא היה במסיבה עם חברים עד הבוקר!! משהו פה מסריח... ואחרי שעם ידידה שלו הוא יצא כמה פעמים לאכול. אף פעם לא יצאנו רק שנינו חוץ מהשתיים-שלוש פגישות ראשונות שלנו... אם אני אגיד לו שמפריע לי שלא יוצאים הוא כנראה יכעס ויגיד שאני לא מבינה אותו שהוא עסוק. העניין הוא שאני כן מבינה אבל אם לי הוא אומר שהוא לא יכול למה עם אחרים כן!?!?!?!?! אז עד עכשיו שתקתי כי די האמנתי ולא רציתי שנסתכסך או משהו...אבל כמה אפשר?????? אני לא מתכוונת יותר לקבוע פגישות,להתקשר,לשלוח הודעות...אם הוא ירצה לראות אותי הוא יודע טוב מאוד מה לעשות.הוא אפילו לא מציע סתם להיפגש.גם בלי לצאת...
אז החלטתי ככה כדי שיתחיל להבין שאני לא סתם אחת! ושאם הוא רוצה להיות איתי אז שיהיה איתי..אני לא אומרת שנידבק אחד לשנייה אבל פעם בכמה ימים יכול להיות נחמד.....

מה את שואלת וכיצד זה קשור לקיניסיולוגיה?

ובכן, קיניסיולוגיה היא שיטת אבחון וטיפול ולא יעוץ זוגי או פסיכולוגי. מטפל/ת מתאים שיודע לטפל וליעץ במערכות יחסים יתאים לך, או מאמן/ת וכל מי שענייניו בתחום הייעוץ הזוגי. מעבר לכך, יהיה נכון אם תפני למי מהם/מאיתנו על מנת לטפל בתפיסת העולם הזוגית שלך, בערך עצמי ובכל דבר שיעלה. בזה, קיניסיולוגיה יכולה לסייע בהחלט בהצלחה סביון

שלום גופי

ממה שאת כותבת, זה נשמע כמו זוגיות חד צדדית. את זו שיוזמת את הקשר וכשהוא קיים, שניכם נהנים - אבל אין שום יוזמה מהצד שלו. יכול להיות שאני טועה, כי אני קוראת את מה שאת כותבת פה, רק את מה שאת כותבת ולא את התמונה השלמה, ואני לא יודעת מה הוא אומר. אבל אם אני מתייחסת לדברים שלך כמו שהם - נשמע שהוא לא בזוגיות איתך. שווה לבדוק את זה. בכלל - זוגיות שבה את מפחדת לדבר שמה יכעסו עלייך - ושותקת ולא יכולה להביע עצמך, מחשש שיהיה סכסוך - זו לא זוגיות בריאה עבורך. לחלוטין לא. זו זוגיות שהייתי אומרת לך - שאם את יכולה לעבוד ולתקן אותה ביחד עם בן הזוג (ואני מניחה שאם אין לו מוטיבציה לבוא ולהיות איתך פעם בכמה ימים, גם אל תהיה לו מוטיבציה ללכת לטיפול זוגי) - אז תעזבי אותה. הזוגיות הזו פוגעת בך יותר מאשר היא תורמת לך. כן הייתי מציעה לך ללכת לטיפול - לעבוד על לחזק אותך - ואת הדרך שלך ליצור קשר זוגי אינטימי, שבו את מרגישה שוות ערך, ויכולה להתבטא ולהיות מי שאת בחופשיות וללא חשש. במקצועי, מעבר להיות קינסילוגית חינוכית, אני גם עובדת סוציאלית ומטפלת זוגית. אם את רוצה - אשמח לעמוד לרשותך. מיכל

למעלה