בקשר למדריך למתחילים

בקשר למדריך למתחילים

קראתי מה שכתוב שם, ושאני מגיע לשלב של הסרברים שצריך לסדר, אין תמונה, יש שם איקס אדום כזה מה אני אמור לכתוב בסרברים?

ועוד שאלה ששכחתי לכתוב

שהורדתי את המירק רשום שזה רק ל 30 יום, איך פורצים את התוכנה...הופכים אותה למלאה?

elan4

New member
תושבה!

סרבס! זה רבוטים של השרת! בסרבס שלחים פקודת כמו לרשום חדרים או לרשום כנוי! טיפ קטן!שאתה כתב / רק בחדר לא נרשם לך בחדר שאתה רשם / זה פקדת מירק כל פקודת מירק מתחלה / מבן!את הפקודת אתה רושם במקום הלבן כמו צט רגל פקודת לניקסיבר לרשום כנוי בסיסמא! שלא יגנבו לך את הכנוי וגם תכבל לכבל אוטו אופ מי מנהלים nickserv register password e-mail/ במקום password סיסמא לכנוי במקום e-mail את האימיל שלך ליזדות לכנוי שלך(זה רק שאתה מתחבר ויש לך כנוי רשום בסיסמא nickserv identify password/ במקום password סיסמא הכנוי שלך פקודת לצאןסיבר(רבוט החדרים) פקודת לצאןסיבר בשבל לשמר חדרים שתהיה מנהל קבע שם ואף 1 לא יכבל מנהל חוץ ממך! בשבל לרשום חדר בסיסמא חיב שהיה לך ליד השם @ מכבלים אופ שאתה פתח חדר חדר או נתנים לך אופ אבל החדר לא רשום בסיסמא לרשום חדר שיש לך אופ(מנהל)שתהיה קבע מנהל(אחרי שאתה רושם בסיסמא את החדר פעם הבא שאתה נכנס לחדר אתה מזדהה לכנוי ונכנס לחדר ומכבל אופ) chanserv register #channel password description/ במקום description תאור החדר לדוגמה אחלה חדר במקום password סיסמא של החדר דוגמה 1456 במקום channel שם של החדר לדוגמה תפוז# איך לנהל?לעיף וחלי שאתה מנהל ויש לך אופ @ אתה לחץ על משו כפתר ימני ואתה בחר בקרה או תפרט לאופים או שליטה תלוי איזה מירק יש לך לתת מנהל למשו זה op -אופ לתת פלוס voice - ווריס לעיף משו מי החדר kick-קיק-בעט-הרחקה לתת חסמה ban-באן להיסר מנהל deop להסיר פלוס devoice להיסר באן unban להיסר באן/רשמת באן אתה לחץ פעמים על החדר! אתה מזמין לאי סי קו שלי אני יסבכר לך מה שאתה לא מבין

למעלה