בקשר למסיבה מחר - מפרסם גם פה.

בקשר למסיבה מחר - מפרסם גם פה. ../images/Emo13.gif

אהלן לכל החברים והחברות היקרים.
הגענו לסופ"ש וזה הזמן להוריד מתח ולהתחיל להינות. לצערי עוד לא סיימתי עם כל ההתחייבויות הקודמות שלי, ועל כן לא אוכל להגיב להודעות שישלחו אלי דרך הפייס או בתפוז - לא היום ולא מחר. אני מבקש מכל מי שצריך לתפוס אותי באופן דחוף להתקשר אלי למספר המופיע באיבנט שבפייסבוק (ובמידה ואני לא עונה ניתן לשלוח SMS ואחזור אליכם. ...)
זהו בערך. נדמה לי שהולך להיות לנו אחלה ערב מחר, אז נתראה!

וכמה מילים בקשר לאחריות אישית -- נא לקרוא!

אהלן שוב. כמה מילים אחרונות בהחלט. אני כותב אותן בחיפזון מסוים, אבל בטוח שכולכם תבינו. 1. בדירה יהיו דברים שבירים/שאפשר להרוס/מחשבים פרטיים של אנשים. אני יודע שכולכם אנשים טובים, אכפתיים ומהנים, ולכן אני מבקש מכם להקפיד על שלמות הרכוש שבדירה -- אשר חלקו שייך לי וחלקו האחר של בעלת הבית. אני עושה כל מאמץ כדי להוציא את כל החפצים השבירים אל מחוץ לתחום, אבל כמובן שסטריליזציה מלאה אינה אפשרית. לכן, אנא שמרו על הרכוש שבדירה.
2. בקשר לחפצים אישיים: כל אחד שומר ואחראי על הדברים שהוא מביא איתו. זה אמנם נשמע טריוויאלי לרובנו, אך בכל זאת מהווה תזכורת טובה. אני מציע שלא להשאיר דברים כמו ארנקים/טלפונים סתם כך איפשהו, אלא לשמור אותם קרוב אליו. זהו בינתיים, ותודה רבה על ההתחשבות!

מצורף עדכון קצרצר:

רקאס"לה שקוע, לכן בתום המצעד הערב לא חותכים אליו - כל אחת ופמלייתה חופשיה לזרום לכיוון שתבחר
. נתראה היום ומחר
. נ.ב. צפוניים נטולי
מתבקשים לאותת כדי שנוכל להפילם על פנומן 72 הגבר גבר
.

svety

New member
זתומרת,

לא להתקשר להציק שתביא את ניר ומעיין?

svety

New member
תזמין אותם אתה ../images/Emo6.gif

אין לי את הטלפונים שלהם וכאלו

alina maria

New member
ההגעה שלי תלויה במישהו שמגיע מהאזור שלי

אני בעיקרון גרה ממש קרוב לתל השומר, אז מישהו בא מהאזור או יוכל לקחת אותי מפה ובחזרה?

למעלה