בקשר לנאפיס חולון - מעניין מה אתם חושבים...

בקשר לנאפיס חולון - מעניין מה אתם חושבים...

ביום שישי האחרון ישבתי עם חברה בנאפיס שבחולו ן(מי לא מכיר), ואת האמת אף פעם לא היו לנו תלונות על המקום או על היחס שם, אך מה שקרה באותו היום היה מתחת לכל ביקורת והוריד לנו את החשק לחזור. אני וחברה שלי הזמנו כמה דברים, כולל טבעות בצל עם קטשופ ורוטב אלף האיים. ערבננו את הקטשופ והרוטב יחד, כי מה לעשות שזה הטעם שלנו... פתאום אחת המלצריות בשם יערה החליטה שהמראה לא כל כך מלבב, עד שהיא זרקה לנו המשפט: "איכס, מה זו הזוהמה הזאת??!" וצחקה. ככה בכיף. אני והחברה היינו בשוק. אמרנו לה שהיא מאוד ישירה ביחס ללקוחות שלה. לא היה קשה להתעלם מן המבטים המגחכים ומן הצחוק של המלצרים האחרים. בתגובה, החלטנו להכין "הפתעה" קטנה: לשים את שאר המאכלים שהיו על השולחן בתוך תערובת הקטשופ ואלף האיים (אה, סליחה, על ה"זוהמה"). המלצרית שלנו באה לפנות את השולחן, וכנראה שזה היה דוחה מדי לדעתה כי היא פנתה לאחראית המשמרת נטלי. פנינו אליה גם אנחנו, וניסינו לספר לה למה עשינו את זה ומה עמד מאחורי הקטע, אך האחמ"שית אפילו לא ניסתה להקשיב ופשוט צעקה עלינו לפני כולם, כשהמלצרים מבסוטים מן המחווה. ניסינו שוב להסביר לה יפה, אבל היא בשלה לא מוכנה להקשיב, אולי לתת יחס הוגן או לפחות לפצות על יחס מזלזל. באנו סך הכל ליהנות ולשבוע, אז ככה: ליהנות - מיותר לציין שבכלל לא נהנינו, ולשבוע - שבענו מן היחס הדפוק. מעניין מה אתם חושבים על זה ...

סוודרית

New member
כמה שאלות לי אלייך,

1. האם שמך הוא שם כגון: סיגי, שארית (בכוונה ה-א'), פאני, תיקי (כל שם שערסיות יכולות לעוות)? 2. האם סיימת בגרות מלאה? (בקורות חיים סבבה ש'קרי חופשי, פה בבקשה אמת) 3. האם ביתך קרוב לשכונה שנקראת ג'סי כהן בחולון? 4. האם את כרגע לובשת חולצת בטן חשופה, גינס סקיני שקנית בשוק ושיקרת לכל החברות שלך שזה של דולצ'ה וגבאנה המקוריים? 5. האם כרגע את נועלת נעלי טו גו במבצע קני 10 קבלי ארנק מוזהב חינם? 6. האם את נהנת לשמוע שירי מזרחית של זמרים כגון: מושיק עפייה, שריף וכו'. 7. האם את מאוד אוהבת להתסובב עם חברות בקניון ולדבר בקולי קולות? 8. האם רגע לפני גיוסך לצבא החלטת להפוך לשומרת מצוות ולשים עלייך חצאית ארוכה? אני חושבת שאם ענית על לפחות 3 סעיפים בכן, את אכן טיפשה ומעפנה כמו שחשבתי! ואני במקום המלצרית יערה הייתי מדביקה לכן את הפנים לעירבוביה שעשיתן! תודה מראש, סווד ייעוץ עסקי, פיננסי, כלכלי ואוריגמי בע"מ

rרגערגע

הג'ינס מהשוק זה שקניתי ב50[אחרי ויכוח רציני!] לא באמת של דולצ'ה וגבאנה? ולו רק היו נותנים בטו גו ארנק מוכסף.... תודה מראש עדן אקס לוד.

בבקשה:

אם היית קוראת טוב מאוד מה שרשמנו - היית מבינה שאנחנו שתיים ולא אחת... זה דבר ראשון דבר שני - כן, יש לנו ג'ינסים מקוריים יש לנו ארנקים מהודו עשינו ברוך השם צבא והשתחררנו כבר מזמן (ומעניין אם את עשית...) לא נועלות טו גו (מאיפה הבאת זה רק אלוקים יודע) ובכלל לא שומעות מזרחית - ואפילו עדיין עוד לא גרות בחולון... מקווה שבכלל שמחת שענינו לך ויכול להיות שוזה סיפק אותך, אולי אם היית עוברת יחס כזה בעצמך היית מגיבה אחרת. סביר להניח שגם את היית מלצרית בחייך ונתת יחס כזה ובגלל זה השאלות הלא קשורות?

בבקשה:

אם היית קוראת טוב מאוד מה שרשמנו - היית מבינה שאנחנו שתיים ולא אחת... זה דבר ראשון דבר שני - כן, יש לנו ג'ינסים מקוריים יש לנו ארנקים מהודו עשינו ברוך השם צבא והשתחררנו כבר מזמן (ומעניין אם את עשית...) לא נועלות טו גו (מאיפה הבאת זה רק אלוקים יודע) ובכלל לא שומעות מזרחית - ואפילו עדיין עוד לא גרות בחולון... מקווה שבכלל שמחת שענינו לך ויכול להיות שוזה סיפק אותך, אולי אם היית עוברת יחס כזה בעצמך היית מגיבה אחרת. סביר להניח שגם את היית מלצרית בחייך ונתת יחס כזה ובגלל זה השאלות הלא קשורות?

gabiclub9

New member
תראי במקרה כזה אני מציע

שתחזרי לנאפיס חולון . כנסי למטבח וקחי מתנור הפתות (או פאתות או פטות או איך שלא כותבים את זה) פתות אחד . אנחנו גם ניצטרך מלצרית זוהמה חצופה אחת כדי להכין את המנה . אופן ההכנה כדלקמן: לוקחים את הפתות החם מהתנור ודוחפים אותו ללוע של מלצרית הזוהמה . אני ממליץ לעשות את זה כמה שיותר מהר כך מלצרית הזוהמה תביע פחות התנגדות. את המפזות (מלצרית זוהמה + פתות בגרון = מפזות) יש לקחת לכיריים הקרובים ולהכניס לסיר חמין גדול (יש גם חמין בנאפיס לא ? , אז סיר זמין לא צריך להוות בעיה ) , המלצה נוספת , כדאי לעשות זאת עם סיר חמין בזמן שמתבשל בו חמין. לאחר כ-10 דקות של בישול בחמין יש להוציא את התערובת ולהעביר אותה למחבת רחבת ידיים . על חמין המפזות יש לשבור ביצה אחת ולהוסיף מעט רסק עגבניות שהולך טוב עם המלאווח (שישמש את התימני הקרוב כמנת הפתיחה). כעת יש לפתוח בצעקות היסטריות של " אוי לא מישהו שם לי מלצרית מזוהמת בתוך המאכל התימני האסלי האהוב עליי " פקח מטעם משרד הבריאות שהזמנו מבעוד מועד כעת ייכנס למטבח בליווי האחמ"ש תוך כדי מלמול "רק לא בג'חנון רק לא בג'חנון" (הפקח אוהב ג'חנון כנראה ). כשהפקח יראה שסה"כ מדובר במנת חמין מפזות עם ביצת עין וקצת רסק עגבניות בצד הוא ירשה לעצמו לפלוט אנחת רווחה . אבל רגע !!!! מה זה ?!?!? המלצרית לא עשתה רגליים !? זה אומר שיש שערות בתוך החמין ! צו סגירה לתקופה של 30 יום בפועל, קנס של 35 אלף ש"ח על שיעור יתר במנת חמין , ועוד 764 ימי סגירה על תנאי במקרה של עבירות אי הסרת שיער רגליים של מלצריות כונפות או עבירות של טבחים עם הרבה שיער בחזה (כל כך הרבה שהחולצה שהטבח לובש צועקת לו "תוריד את הסוודר חם לי פה") שדוחפים ידיים לתוך סירים של חמין בחמש שנים הקרובות. כמובן כל זה לא לפני ששכחנו להוסיף את הקטשופ לתוך רוטב אלף האיים שלנו

חחחחחח שקלנו את זה....

ונראה לי שמרוב שהאחמ"שית כ"כ אוהבת וסוגדת למלצרית הזוהמה האהובה שלה, היא תעדיף לקפוץ בשבילה לתוך הסיר. ובסוף יסתבר שגם היא לא עשתה רגליים.

למעלה