בקשת זיהוי של הקטע הבא:

tulkin

New member
חיפשתי ולא מצאתי, אבל...

גיליתי את זה ברשת: http://www.multimedialibrary.com/barlow/ זוהי גרסא אינטרנטית של מילון הנושאים המוסיקליים המופלא שליווה את ילדותי ושקיבלתי בירושה מאבא (ומסבא). אוי... כמה ביליתי איתו כשניסיתי לזהות יצירות שלא הכרתי. כאמור, עכשיו בגרסת האינטרנט, עם כל אפשרויות החיפוש.

ihtiyar

New member
אם הכוונה למוזיקה הפותחת את הסרט שהעלית, אז

זהו הפרק התשיעי, הנקרא "דרך חורפית", שמסיים את המוזיקה ל"סערת-חורף" של המלחין גיאורגי סבירידוב (Sviridov), סרט שנעשה בעקבות פושקין. העליתי עבורך את הפרק הזה לכאן, כדי שתוכל להאזין ו/או לשמור אותו.

אנטוליו

New member
../images/Emo51.gif על העזרה.

מעניין אותי איך הגעת למלחין: האם שמעת את היצירה לפני כן או שהשתמשת באתר מאין זה שהציע טולקין לזיהוי המנגינה? אגב, בסרט מובאים רעיונות מעניינים על סודות ניהול האנושות מפי מדען וגנרל רוסי בחיל הקוסמי לשעבר שעוסק בכל מה שקשור בטילים בליסטיים בחלל, אם כי לצערי ברוסית בלבד.

ihtiyar

New member
מכיר את היצירה לפני כן. למען האמת כששמעתי

את הקטע בפעם הראשונה, ידעתי שאני מכיר אותו, אבל משום מה עלה במחשבתי הפרק הראשון בסימפוניה הראשונה של קליניקוב (Kalinikov), ואמרתי לעצמי שהוא דומה ליצירה של סבירידוב. הקשבתי לצלילים הראשונים של קליניקוב, והבנתי שבלבלתי בזכרון בין שני הנושאים המוזיקליים הללו. יש לי את "סערת חורף" בבית, כמובן, אחרת לא יכולתי להעלות עבורך את הפרק המדובר לרשת. להמשך דבריך: תמיד נזהרתי מאנשים ומרעיונות "על סודות ניהול האנושות" כדבריך. מעולם לא יצא משהו טוב מאנשים שהיו בטוחים שהם יודעים מה טוב לאנושות, וכיצד לבצע את זה. [בריה"מ ידעה במאה השנים האחרונות כמה וכמה אנשים שהיו להם "רעיונות מעניינים על סודות ניהול האנושות", לא? גם היום יש עוד אנשים כאלה אצלינו ובעולם (ע"ע למשל: אוסאמה בן-לאדן, אנשי הטאליבּן, קים ג'ונג-איל...)]

ihtiyar

New member
../images/Emo13.gif בספר "הרפתקות החייל איבן צ'ונקין" של

ולדימיר ווינוביץ', מסופר בין היתר על מישהו שנשבה ברעיונות של ליסנקו והחליט לגדל צמח ממשפחת הסולניים, ששורשיו יהיו תפוחי-אדמה, ופירותיו עגבניות. ספר סטירי פרוע ומשעשע

ItsikH

Member
במצב העגבניות בימינו יש מצב שהיה יכול לעשות אקזיט לסטארט אפ שלו../images/Emo8.gif

אנטוליו

New member
אני לא חושב שלא ירדת לסוף דעתי בקשר

לניהול האנושות. אומנם זה לא המקום לדון בזה כאן, אך הגנרל הרוסי לא מדבר על האנשים שיודעים מה טוב לאנושות, אלא מגלה סודות של ניהול האנושות. הוא טוען שהמנהלים האמיתיים של האנושות שייכים לכנופיה בין לאומית של בעלי הון שמוצאם עוד מ-22 כהני דת של מצרים העתיקה. הם פועלים מאחרי הקלעים באמצעות הונם ועורמתם ולאדם המצוי אין שום מידע עליהם. הוא חושב שהניהול מתבצע ע"י פוליטיקאים שהוא בוחר פעם ב-4 שנים. אני משער שעם כל הידע הרחב שיש לך בתחומים שונים אינך מבין רוסית מדוברת. הנה, כאן החל מהדקה ש-8 הוא מגלה גם את סוד מוצאם של היהודים ותפקידם בניהול העולם: http://video.mail.ru/mail/altsvl/270/360.html אינשללה בעתיד הקרוב אני מתכוון לתרגם את הקטע המדהים הזה ואז אשלח לך במייל, כי אני מקווה שגם לך יש סקרנות טבעית ללמוד דברים חדשים שאני על כל פנים טרם שמעתי וגם הממסד אינו מעוניין שכולם יידעו.

ihtiyar

New member
מבחינתי אתה יכול לחסוך את המאמץ

ובאמת שאין צורך לשלוח אלי דברים שכאלה. תאוריות קונספירציה, אוליגרכיות ממון/דת/מכשפים/חוצנים וכד' השולטות במסתורים בכל המין האנושי ומשאביו, אלים ודמיורגוסים שעורכים בנו ניסויים כדי לשעשע את עצמם וכד', אינם בדיוק עניינים שאני מטריח את עצמי לעסוק בהם למרות שהם נכונים, כמובן, ורק טיפשים שכמוני מטילים בהם ספק... אני
המסתפק בידע הגלוי לכולם, וגם ממנו אני מכיר רק טיפה בים.

אנטוליו

New member
../images/Emo6.gif כלומר אתה מסתפק במידע

שהממסד מאכיל אותך ושוטף את מוחך מילדותך, כמו לשאר חברי העדר, ומסתיר את מה שאינו מעוניין שתדע? ראית פעם איך עדר הכבשים הולך? בדיוק בזכות התנהגות חסרת מחשבה כזאת העולם נראה כמו שהוא נראה.

ihtiyar

New member
../images/Emo45.gif אבל אני מודה: תמיד קינאתי

כן, תמיד קינאתי באנשים הבטוחים שיש להם מאגרי ידע קוסמי שאין לאחרים. אם לא קוסמי, אז ידע של אגודות-סתרים שמקורו ב-12 מכשפים אצטקיים קדומים, בפרוטוקולים של זקני ציון, ברשימות גימטריה בבליות, בקפיצות אותיות בתנ"ך, בקריאה בקפה שחור שמוצאו בתימן, ועוד מקורות ידע מהיימנים מהסוג הזה שאינם זמינים לצרי-מוח שכמוני החיים להם בעדר האנושי היומיומי. מסור בבקשה ד"ש לאותה "כנופיה בין לאומית של בעלי הון שמוצאם עוד מ-22 כהני דת של מצרים העתיקה", שאותה הזכרת למעלה. תודה

למעלה