בקשת עזרה מיתום צה''ל

בקשת עזרה מיתום צה''ל

שלום רב ,וברכות לפועלכם. אני יתום צה"ל מאז מלחמת יוה"כ. כיום אני בן 41 ואב ל-3 ילדים. בעייתי בשנתיים האחרונות היא שמצבי הכלכלי אינו מאפשר לי לקנות "חדרי ילדים" -לשני הגדולים בני 10 ו-7. בחדר של הבן הגדול יש מיטה רעועה הקטנה למידותיו , שולחן מחשב הרוס ואין בכלל ארון. בחדר של הבן השני יש ארון שמדפיו שבורים וכנ"ל המיטה. --חשוב לי לציין שקשה לי מאוד עם הפנייה הזאת אליכם ,כי אני ואשתי עובדים ואף המשכורות סבירות , אבל נקלענו לבעייה כלכלית והוצאות רבות בגלל שבנינו בית על מגרש שאבי ז"ל הוריש לי ולאחי (רק בגיל 38 הרשינו לעצמינו לבנות...עד אז גרנו בדירות שכורות). עוד חשוב לי לציין שעיקר הבעיות החלו לאחר שהמדינה+השלטון המקומי דרשו מאיתנו,בזמן הבנייה , הון תועפות (מאות אלפי שקלים) עבור מיסים , היטלים, אגרות, ועוד...., --כאשר לא עניין אותם דבר וחצי דבר ביחס ליתמותינו. התחננו להנחות וכיו"ב ונענינו בשלילה מוחלטת אם יש אפשרות לעזרה ,אודה לכם בכל ליבי, כי המצב הגיע לכדי כך שהחדרים (גם של ההורים-אבל אין ברצוני עזרה בכך) מלאים קרטונים, ואשתי מתביישת להזמין חברים של הילדים, אלינו הביתה. אזרתי הרבה אומץ כדי לכתוב כאן ולבקש עזרה וזאת לאחר 3 שנים מאז הבנייה במהלכן האמנתי שאוכל להסתדר ולקנות "חדרי ילדים" אך המצב נותר קשה ,ואני לא יכול לדחות את זה יותר. ושאלתי---למי לפנות? האם בכלל אפשרי לקבל סיוע? לפרטים : עדי כספי 035254978

למעלה