בראשית, קצת חוויות...

בראשית, קצת חוויות...

אם יש לכם או שפתאום יבואו לכם אל תהססו להוסיף אבל לכאן SEEEN חזרנו עכדיו אני, שידן ושימי מבראשית, היינו לאיזה שלוש שעות... הגענו בדיוק לעליה של התקווה 6, שנתנו הופעה מהפנטת פשוט. פתאום נזכרתי בהופעות של לפני שנתיים שלוש, בהייניקן הבימה, ובעיקר בזאת של בראשית לפני שנתיים, ו-וואו חבר'ה מה נהיה מכם, הקהל היה פשוט משולהב, מגבות, בגדים באוויר, מצתים, פלאפונים. אי אפשר לתאר.... לא יאומן :) וגיל ראסטה וגלעד היו בכניסה היה מצחיק חחחחח ואז סילברדון עלה, להופעה אדירה, פתח ב"אם ננעלו" והמשיך לשירים החדשים(לקנות את הדיסק דחוווווף), האיש והחיה, בואו נעשר ואז עליתי ל"יום אחד" והקהל של בראשית בבמה המרכזית.... אין דברים כאלו תאמינו לי. שאר הפסטיבל מרושם קצר לא נראה מי יודע מה, הכל שם מקולקל די ממזמן, לבקש 100 שקל לכרטיס ליושם כשנכנסים לשעה וחצי זאת פשוט שערוריה... גיל ראסטה אמר שלדיסניוורלד עולה פחות :) טוב בסה"כ אבל היה נייס, בנות הכי יפות בארץ מכל הארץ... אי אפשר להתלונן! שיהיה שבוע טוב, נתראה בחמשו"ש המיוחל ב"ה ונאמר אמן-אמן! שיידי קרוגר.

xXx Shiraz xXx

New member
אני חושבת שאני עומדת לבכות

ה' ישמור זה השיר הכי מרגש בארץץץץ כששמעתי אותו לראשונה בהופעה היו לי דמעות בעיניים כשהם אמרו לזכר מי זה וטה טה טה... ביאוס מטורף שלא הלכתי לבראשית...

אז לא סתם קוראים לשיר Tears, אה?

שנונה אני

eviaman

New member
תענוג לשמוע שיידי!

קטע קטע מה שקורה לתקווה 6, הם פשוט סוחפים אחריהם קהל והמון!!! בכל הארץ... הביאו את הרגאיי בארץ לתנופה אחרת, המון ריספקט...! ובכלל יש לי תחושה שהרגאיי מתחיל ממש לקבל תאוצה בזמן האחרון בארץ! איזה כייף ....

Chenipeper

New member
היה ממש כיף

תכל'ס האווירה שם הייתה בת זונה! יש לכם את הכנרת, נפתלי, בנות שמש טובה הכל אין היה אווירה מספר 1! אבל המתחם היה גרוע! הופעות : דין דין אביב, ההופעה הכי טובה לדעתי שהייתה בפסטיבל....נהנתי סוף הדרך בהופעה שלה! אני לא מכיר את כל השירים אבל נהנתי לשמוע איכות ווקאלית כמו שלה ואת הכלים שהיא ניגנה עליהם (ג'אמביי,טם טם וכו'..) התקוה 6...סחפו את האמא של הקהל היה כל כך כיף בהופעה הזאת, ההופעה עם האווירה הכי טובה שהייתה בבראשית!! אין ספק שהם העלו לכל אחד ואחת חיוך על הפנים! תצליחו! A-MAR סאונד ..אם לא היה כל כך חם שם וזה לא היה בשם זה יכול להיות אחד הדברים היותר מעניינים בפסטיבל. גם היו המון אנשים שלא הבינו את העניין של הסאונד סיסטם והתחילו לדבר לא יפה וכאלה אבל בסופו של דבר היה כיף! מצויינים! סילברדון...איכותי, פשוט איכותי, אתה מסתכל ומקשיב ואתה אומר יש כישרון יש משו חזק בידיים. שיידי ביג ריספקאט אחשלה! יש עוד כמה הופעות כמו סינגריה, יוסלס ועוד שאני מעדיף לחסוך חח ... חג שמח חבר'ה תנו בראש תעלו ת'חיוך ושיהיה לכם המשך שבוא שורף!

הם מזה סתומים..

שישי-שבת-ראשון? כששישי זה ערב חג? הם הפסידו מלא קהל!!! וגם לא הייתה במת רגאיי!!!
אז מזה שווה? אה? חחחח אז עם כל הכבוד לפסטיבלים-ואיך שהם ניראים כרגע, אין בכלל כבוד! לא שווה בכלל את הטירחה, חוץ מזה שכמובן דוגית לשמה שווה את הטירחה- אפילו שהורידו את הסככה והגדרות, עדיין איכשהו סבבה. קיצר.. טיפ לעתיד- שזה לא יפול על ערב חג ושתהייה במת רגאיי! תודה
-כשף!

Dtiup

New member
זו הסיבה שלא נותנים יד לפסטיבלים

מהסוג הזה, פשוט לא להגיע. ולא רק ואני אחסוך.

נג היפה

New member
היה מעולה!

אני לא כותבת קבועה בפורום אבל קוראת קבועה =) חזרתי היום לפנות בוקר.. ואני עדיין בהיי מהפסטיבל!! נהנתי מכל רגע, ורקדתי כל כך הרבה רגאיי שזה מדהים! בתקווה 6 לא הפסקתי לקפוץ אפילו לשניה אחת, סילברדון גם הפציץ.. A MAR סאונד היו סבבה... אבל היו כמה יציאות לא במקום.. כינרת רגאיי או משו כזה היו טובים מאוד ונהנתי לגמרי בדאנס שלהם שהתחיל ב12 בצהריים.. אז באמת זה משהו מיוחד.

Ben Dor

New member
וואי כמה יש ליי =]

אז ככה דבר ראשון מעל הכל... הגשמתי את אחד החלומות היותר גדולים שלי... עליתי מול במה מול המון אנשים... (הופעתי עם מנצור) ואין היה פשוט מעולהה! הגעתי יום לפני...ופשוט נהנתייי!!! נהנתי הרבה אבל הרבה יותר ממה שנהנתי בבוםבמלה... ואין התקווה 6 פשוט הפציצו!

זה היית אתה? ../images/Emo6.gif

... ועכשיו תורי היה מעולה, נהניתי מאוד. אחזור פה על דברים של אחרים, כנראה. דין דין אביב הייתה אחלה, אני אוהבת את המוזיקה שלה וההופעה לא פחותה מבחינת איכות. כיף. למרות ההפסקה באמצע. התקווה 6 סחפו את הקהל. באמת מגיעים להמון אנשים, חברים שלי שלא שומעים רגאיי בד"כ שומעים את הדברים שלהם ונגנבים לגמרי. סילברדון נתן אחלה הופעה, היה כיף, וגם כיף לראות את שיידי פתאום, לא צפיתי את זה. מה שכן, באמת חסך ברגאיי. התקלוט היה בצהריים, בשעות הכי חמות. במשך רוב היום שמעו סלסה\ מוזיקה שחורה\ טראנסים.

חח לא,

זאת הייתה היא. היא עלתה ל"מנצור תן לי כאפות על התחת". רפרזנט קומונת התקווה 6!

היה ענק.

נהנתי כל כך. ההופעה של התקווה 6-אין מילים. פשוט ענק, תפסנו מקום על הברזלים ברגע שנגמרה ההופעה של קלפטר,אולארצ'יק ושמיר, שגם היא הייתה ענקית והם פשוט לא רצו לרדת מהבמה. זה היה פשוט טוב. את רוב ההופעה של סילברדון פיספסתי, אבל הייתי בקטע שעלית :) כל הקטע עם המחירים היה מסריח בטירוף, הם עשו קרטל מטורף. שמונה שקל פחית קולה. ובכל הכל היה יקר בטירוף. ג'חנון 18 שקל. ועוד משהו מסריח- הם נתנו כזה צמיד לא מבד, והם מכרו את צמידי הבד ב15 שקל! איכס. ההופעות היו סבבה, הסאונד סיסטמים היו מצויינים(איימאר, ומשהו מהכנרת, משהו רוטס פרום דה קיבוץ) והיו הרבה אנשים.

למעלה