ברוח הסקרים...

ZeusMan

New member
ברוח הסקרים...

מי להקת הרוטס פאונדיישן המועדפת עלייכם ? ISRAEL VIBRATION או BURNING SPEAR חווה דעתכם..

שמע.

לאדע להגיד לך מה אני אוהב יותר. פשוט שתי להקות תותחיות, וזה משתנה לי כל פעם בין שניהם.. יש תקופה שאני מתאהב בברנינג ספיר חורש עליהם בלי סוף, ואז פתאום באלי איזה יזראל וייבריישן בטוב כזה עם הקול המדהים והחמוד שיש לזמר שלהם. טוב נו, יזרעאל

../images/Emo121.gifלא יצא לי לשמוע את BURNING SPEAR

אבל בחייאת מה זה כבר משנה? כל עוד יש אוף ביטים אני נהנה ולא משנה מה...

babaroots

New member
לפי דעתי שניהם לא מגיעים לקרסולים של...

twinkle brothers להקת רוטס ודאב רגאיי שפעילים משנות ה - 70עד היום וגם הם הופיעו כבר בארץ ובעזרת השם והפרומוטרים יופיעו פה בקרוב...

../images/Emo121.gifאבל שוב, למה להשוות?

מוזיקה זאת אומנות. אתה יכול להגיד שאתה אוהב יותר את דאלי או את ואן גוך אבל זה עניין של טעם, אולי זאת לא דוגמא מספיק טובה כי הם לא מאותו סיגנון אז נעשה השוואה בין camel ל-yes. שתיהן להקות מעולות אבל אני מעדיף את camei וחבר טוב שלי את yes. זה הכל עניין של טעם

ZeusMan

New member
אני מעריך מאוד את הגישה שלך אבל...

השאלה הייתה בקשר להעדפה אישית ולא למי יותר טוב...

ZeusMan

New member
מאוד מסכים עם הגישה שלך אבל...

השאלה שאלה לגבי העדפה אישית ולא לגבי מי יותר טוב...

ZeusMan

New member
אתם יכולים לתאר לעצמכם מה קרה פה.....

המחשב לא הראה לי שהוא שדלח את ההודעה הראשונה, אז ניסיתי לנסח את התשובה בפעם השניה שתהיה כמה שיותר דומה לראשונה...

../images/Emo121.gifשמע אחי, עם רשימת הדיסקים לקניה

שיושבת לי על הראש, זה קצת קשהP:

K C

New member
Burning Spear

אחריהם קונגוס, רק בגלל האלבום הראשון. יזראל לפעמים יותר מדי הזויים לטעם שלי

טובא

New member
מממ קשה אבל נראה לי שהבחירה שלי היא

BURNING SPEAR למרות שזה ללא ספק קרב צמוד

noa08128

New member
ממ

אני נוטה להעדיף יותר את ISRAEL VIBRATION חולה על הקולות המוזרים שלהם. גם BURNING SPEAR לא רעים בכלל.. באמת חבל להשוות.

smadicris

New member
חייב להעיר משהו...

אני קורא פה לא אחת שאנשים מדברים על הברנינג ספיר בלשון רבים. ברנינג ספיר זה ווינסטון רודני. נכון בהתחלה בהתחלה זה היה הרכב שנשא את השם אבל כבר משנות ה-70 השם ברנינג ספיר שייך לרודני בלבד, זו לא להקה - זה אמן רוטס אגדי.

Carcass

New member
אני הולך על וינסטון..

הידוע בכינויו הכידון הבוער.

למעלה