ברוך דיין האמת

shinon28

New member
ברוך דיין האמת../images/Emo16.gif

אשת רב ידוע מהעיר התמוטטה ונפטרה היום במתחם תהיה נשמתה צרורה בצרור החיים

dafgol

New member
../images/Emo2.gif אוי אני חושבת שאני יודעת על מי מדובר

הוא מל את שני הבנים שלי ואת כל הבנים במשפחה שלי שגרים פה ובסביבה. לא רוצה לנקוב בשם עד שיפורסם במפורש. אתה מדבר על הרב א' ? כולי צמרמורת עכשיו

dafgol

New member
יו אני בהלם...

איזו אשה נחמדה היא היתה, כמו בעלה שיחייה, עדינים.צנועים,אדיבים,חייכנים וטובי לב, עסקו תמיד בגמ"ח. יודעים מה קרה? התמוטטה סתם ככה? עצוב

LANIT1

New member
היום ששמעתי איזה ממש קרוב למקרה הלב../images/Emo14.gif

הייתי בהלם ששמעתי על המקרה שקרה במתחם , טיול נחמד עם הנכדים לא נורמלי ופשוט לא נקלט.. אחותה היא חברה מאד מאד טובה שלי , ולא מזמן בחודש אפריל חברתי איבדה את בעלה ועכשיו את אחותה.. התקשרתי לנחם ולא נמצאתי מילים איך לחזק אותה לאחר מה שכבר עברה. אמרתי לה שאני אוהבת אותה ושתשמור על עצמה וזו החלטה של אלוהים, ואין ביד האדם לעשות דבר.. אני כולכך דואגת לה... טוב כב' הרב גם היה מוהל של הבן שלי, נשאר רק לחזק את ידיהם של הילדים והמשפחה שלה.. שלא ידעו יותר צער אמן

dafgol

New member
בדיוק חשבתי היום על רחל

שהאסונות פוקדים אותם השנה
הם הרי היו שכנים של ההורים שלי ואת יודעת ומכירה את הקשר של ההורים שלי עם המשפחה היקרה הזו. אין מילים, מהרגע שהבנתי על מי מדובר אני פשוט לא מפסיקה לחשוב עליהם.

ברוך דיין האמת

כרגע לא ידוע לי מה בדיוק קרה כל מה שאני יודע זה משמעות הרב המדובר הוא הרב אסייג (תסלחו לי שאני חושף את שמו אבל אני מכיר אותם אישית ) אני משתתף בצער המשפחה , שלא ידעו עוד צער

לולי72

New member
../images/Emo16.gif, אוי ואבוי, גם אני מכירה אותם

משתתפת בצער המשפחה.

אתם לא מאמינים אבל הבת שלה ורד חברת ילדות שלי

אתם לא יודעים עד כמה היא היתה אשה מדהימה מוזר לי לאמר היתה אחיותיי היו אתמול איתה זה מפחיד ומצמרר אתמול בערב הן היו עימה בחינה של בני משפחה אני בשוק טוטאלי אני מרגישה שליבי נמחץ במקומו והדמעות כמובן מרצדות בעיניי ובנשמתי וכל ילד שלה הוא יהלום בפני עצמו אנשים ענווים מלאי אהבה לזולת תהא נשמתה צרורה בצרור החיים ביתם יעל בדרכה לישראל מארהב מיסכנה אני כל כך מזדהה איתה משתתפת בצערם של בני משפחת אסייג היקרים

לולי72

New member
ורד זו זו שיש לה אחות תאומה גם לא?

אם אני זוכרת נכון. כשהייתי קטנה, ההורים שלי גרו ברחוב אחד מקביל אליהם וכמובן שההורים שלי מכירים אותם טוב מאוד.

S r 35

New member
השבריריות הזו של החיים

אמנם לא מכירה את המשפחה אישית, אבל הרב אסייג מל את הבנים של החברות שלי במגדל-העמק, כך שאני יודעת במי מדובר ואני יודעת על כל מעשי הגמ"ח שלו. יהי זכרה ברוך

למעלה