ברוך הבא לי!

RasArbel

New member
ברוך הבא לי!

יו יו! סופסוף אחרי איזה שעתיים של רשימת פרטים במערכת תפוז - אני פה! bless לכוללללם ואינשאללה שיהיה רק טוב! שיידי - נראה אחלה פורום, אבל ייקח עוד כמה ימים לתפוס את הקצב (בכל זאת אני מזקני הפורום של וואלה...) נחמד להיות פה ולהכיר אנשים חדשים וישנים כאחד. אהבה אחת, ראס ארבל

rudeboy sound

New member
מה המצב אח שלי ארבל?!? ../images/Emo168.gif

לאט לאט תתרגל כאן לקצב - ויש פה קצב יפה! למי שלא ממש יודע - ארבל הוא בעצם האחראי של רודבוי סאונד - הוא זה שהקים את האתר, הוא זה שעיצב אותו, מתפעל אותו, דואג לספיישלים, לפירסום, ליחסיי ציבור - בקיצור - DE MENEJAH! ככה אנחנו קוראים לו... מה היינו עושים בלעדייך BREDA? ובלי קשר לזה - הוא בעל ידע עצום ברגאיי, אז כל שאלה שיש לכם - הוא- כמעט בטוח שידע תתשובה - אז לא לפחד להציק לבחור! וגם מה - הוא בכלל חי ומסתלבט בקוסטה ריקה ככה שהרבה אין לו מה לעשות חוץ מזה.... חה חה חה .... :) BLESS UP MY ORIGINAL PROMOTA AND MENEJAH RAS ARBEL!!!

ZeusMan

New member
ברוך הבא..

תמיד טוב שנוספים לפה אנשים עם ידע... ככה נוכל לעזור אחד לשני לראות לעומקו, לרוחבו ולאורכו של הרגאיי... אשמח לשמוע על כמה מהמלצותייך (אתה ניראה לי בעיניינים
)... ושוב ברוך הבא למאהל הקטן שהקימו פה.. אני מקווה שאתה נהנה בקוסטה ריקה...

sista natty

New member
אני יספר לטאבז!!!../images/Emo123.gif

את האמת אני הגעתי לפה רק אתמול, וביננו, אין ספק שהפורום הזה מוצלח יותר מבחינה טכנית ויותר ידידותי למשתמש
(
ככה נראה מישהו ידידותי...). אין ספק שהוא לא ענייני ואינפורמטיבי כמו ב"וואלה", אבל לאט לאט העניינים יכנסו פה לקצב (אני רואה שרמי כבר נותן המלצות! מי היה מאמין?
) סך הכל החבר'ה פה צעירים יותר. אני עדיין נגנבת פה מהאייקונים והשיגועים
שגיא (אני יודעת שאתה פה) אפילו בשבילך עשו אייקון
חחחח (וגם לעמיר פרץ
) יום טוב לכולם, blessed luv
natty

yaarasta

New member
זהו, חן? ../images/Emo187.gif

את רשמית חותמת בעלות "עניינית" על פורום נוסף....?
מה הWORLD CUP עושה פה? (התרגלו לזה שמכבי תמיד זוכים, אה?....
)

sista natty

New member
יער../images/Emo70.gif../images/Emo18.gif../images/Emo11.gif

הוורלד קאפ נמצא פה
התבלבלת
מוכרים לך?
סמי מוסר ד"ש
far east rullllaaaa'z mighty mighty crown!!!

shockbit

New member
Wack Wack Wack../images/Emo66.gif../images/Emo66.gif../images/Emo66.gif

אההההה אאאאאאחההההההה
תפור
Respect NattyGal

Nechi Nech

New member
../images/Emo47.gif ברוך הבא אח שלי!

ללא ספק אחד האנשים הענקיים!
מקווה שרק תעזור ,תוסיף ותרחיב אופקים לאנשים חדשים כאן ובכלל! :) BIG UP me bredda!
רביד AKA נצ'י נץ' AKA אליק בליק בום.

למעלה