ברוכים הבאים אל הפורום של הלהקה

FunkyGiraffe

New member
ברוכים הבאים אל הפורום של הלהקה

הכי טובה שקמה אי פעם בגלובוס.

טיפקסית

New member
עידו בזה אתה צודק ואהה כן אני חדשה

הדג נחש אימפריה אנשים תצטרפו לפורום הרשמי של הדג בוואלה אני ופאנקיג'ירף כבר נמצאים שם תצטרפו גם אתם. יודעים הכל לפני כולם. אז ככה קצת פרטים עליי שם: בשמת גיל: 18 בעוד שלושה ימים! ההופעה שהייתי בה והכי נהניתי : היו שתיים אחת בפסטיבל בשקל במעלות בשנה שעברה ואחת לפני חודש בכפר ורדים שגם נפגשתי ודיברתי עם חברי הלהקה בסיומה ומשם אני וגיר נעשינו חברים. אייסיקיו: 262568225 מסנג'ר: [email protected] מחוץ להופעות יש לי גם קשר טוב עם שלומי [באימיילים] ועם יאיר סלוצקי [שמכיר אותי ממש טוב] ולכן אני מזינה אתכם לבוא להצטרף לפורום הרשמי יש שם אנשים מהלהקה ע"ע גיא ויאיא שנמצאים שם בתור נציגי הלהקה הרשמיים. ככה אתם תדעו הכל לפני כולם. לינק לרשמי פה http://clubs.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=club/club_index&forum_id=2875 גיא ויאיא מחכים לכם שם תצטרפו אלינו לרשמי יש על מה לדבר.

טיפקסית

New member
נ.ב עידו עכשיו צריכים לדאוג להביא ל

יש פורום רשמי. ויש פורומים מחתרתיים לדג כמו הפורום בהייד פארק אני משתתפת כבר בשלושה פורומים של הדג. ועדיין הכי טוב זה הרשמי. ועידו....אתה יודע שאני אוהבת אותך ואתה הכי בסט ואם יצא לך לדבר עם גיא בימים הקרובים תגיד לו שבקרוב אני אשלח לו מייל. וסליחה שכחתי את התאריך לידה שלי 16.8.1986

למעלה