ברוכים הבאים לפורום לתאטרון בובות

יופי נהדר!

עכשיו לא תהיה בעיה להכנס. לדעתי כדאי לפרסם גם בקומונה השנייה למרות שאני לא חושבת שמשהוא נכנס שם בכלל. אני בכל אופן אמסור את ההודעה לכל החברה מביה"ס שלא הצליחו להכנס לקומונה. בהצלחה מכל הלב

ברוכים הבאים לפורום לתאטרון בובות

תיאטרון בובות בהנהלת דבי זריהם/ הצטרפו לפורום לתאטרון בובות. כאן המקום לשאול על כל נושא שקשור בתאטרון בובות... תאטרון לגנים,סל תרבות,זכויות יוצרים, תפאורה,מילגות ,אומנות לעם... המפגש הראשון של הצופה הצעיר עם אומנות התאטרון, נעשה על פי רוב באמצעות תאטרון בובות, לכן חשוב מאוד להפגיש את הצופה הצעיר עם תאטרון בובות איכותי, היודע להתוודע לסיפורים מרתקים,הרפתקאות מסעירות ועלילות מפחידות או משעשעות, כאשר גיבור ההצגה שהוא כמעט תמיד קטן ממנו וזקוק לעצתו, צועד עמו יד ביד בעולם הדמיון. ברוכים הבאים אלינו, שהייה נעימה, דבי זריהם "תיאטרון הפטריה"

הללויהההההההההההההההההההההההההההההה

מה שמגיע מגיע! ולך מגיע ובגדול!
תתחדשייייייייייייייייייייייייייייייייייייי

ליתי0202

New member
מזל טוב ובהצלחהההההההההההההה

ואיזה כייף לראות את האושר שלך בענים. ואיזה כייף שיש לך חברות טובות.... שיהיה רק בהצלחה.. ליאת!

אנסטסיה ??לא שכחתי אותך יקירתי....

לא נסעתי בסוף .....אספר לך בטלפון.לפחות אראה לך תמונות של החתולים שהכנתי לך....בסוף הצטערתי שלא אמרתי לך לבוא אליי. לא נורא ....מחר אני בפתח תקוה וישנה עוד הזדמנות להפגש . להלן תמונות החתולים של אנסטסיה לכבוד יום הולדתו של בנה הנסיך. מזל טוב

הכנתי לצואר החתול גליל מספוג...

מרחתי דבק מסביב ומרחתי דבק בתוך ראש החתול....

למעלה