ברוכים הבאים לפורום מפלגת העצמאות

ברוכים הבאים לפורום מפלגת העצמאות

אומרים שלא נעבור את אחוז החסימה? אז אומרים.
אומרים שגם אם נעבור נהיה קטנים ולא חשובים? אז אומרים
אומרים שאנחנו מפלגה שכל המטרה שלה זה שאהוד ברק יהיה שר ביטחון? אז אומרים.

זהו, סיימנו את הקלישאות שאין לנו כוח לשמוע על מפלגת העצמאות. ובבקשה לא להגיד אותם שוב.

פה בפורום נדון בלי ציניות (כמעט) במפלגה העצמאות, מצעה, דרכה, והישגיה.
נדון בחברי הכנסת המעולים של המפלגה: אהוד ברק, עינת וילף, שלום שמחון, אורית נוקד, ושכיב שאנן.
ובעיקר - נפגוש עוד תומכי מפלגת העצמאות. נכון, אנחנו לא רבים, אבל איכותיים במיוחד!

אז שיהיה לנו בהצלחה.
ותישארו חיוביים פועילים...

*מתפקדת*

וגאה לקחת חלק בבניה של אלטרנטיבה מההתחלה, בלי הרקב של מפלגת העבודה ובלי בלונים מתנפחים שמתפוצצים תוך פחות מקדנציה. את זה עושים לבנה-לבנה, מנדט-מנדט. אני בטוחה שמספיק אנשים יבינו שלא רצוי להשאיר את הזירה לעיתונאית ומתאגרף (גם אם לארגן ביניהם קרב יהיה מאוד משעשע), ושחשוב יותר שיהיו לנו אנשים רציניים ומנוסים. אין לנו את הפריוילגיה לוותר על אחד כמו אהוד ברק, גם לא על אחת כמו עינת וילף שלצערי הציבור לא מספיק מכיר, לו הכיר לא היה לוקח סיכון להפסיד אותה. מה יש? אני רוצה את ההכי אינטליגנטים, את ההכי איכותיים, ההכי מנוסים. כאלה שעשו בחייהם קצת יותר מלשבת באולפן של ערוץ 2 ולהרוויח על כך משכורות עתק ואחר כך להציג את עצמם כאילו הם מעמד הביניים. זה לא חלום, בדיוק כאלה יש במפלגת העצמאות.

לייק גדול לנועה!

אני מאמין שעוד נפתיע את כולללללםםם!
בהצלחה לאהוד, עינת וכל שאר החבר'ה הטובים.

gady18

New member
למי שקרא

http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?forumid=388&r=1
יור מצדיעים מיכאל הרשקוביץ מונה לפי דבריו לנציג נכי צהל במפלגת העצמעות .
רק הייתי רוצה להבהיר למי שיבדוק בפורומים הוא כנראה לא בדיוק אהוב על רוב נכי צהל ומפלגת העצמאות עלולה להפסיד הרבה קולות,
שלא לדבר על זה שהשתחרר מהצבא הסדיר עי כך שירה בעצמו דבר שלפי דעתי לא בדיוק מהווה משהו חיובי וראוי לחיקוי .
בכל אופן אותי ועוד הרבה אנשים הוא לא בדיוק מיצג , וכדאי למי שחושב בנושא לבדוק לעומק , ולבדוק כמה חברים בפועל יש במצדיעים.
והאם התנועה הזאת בכלל מיצגת מישהו,
ולמצא מיצג נאות , אדם שגמר סדיר קבע, ןנעשה נכה צהל עקב מעשה גבורה כל שהוא , אהוד על כל נכי צהל , ןמישהו שיכול למשוך קולות.
בכל אופן אם הוא ייצג את נכי צהל , אני אישית לא אצביע בעד המפלגה , ואני מצפה מרוב נכי צהל שיעשו כמוני.

למעלה