ברוכים הבאים לפורום נערת הרכילות!

zipi990

New member
בבקשה

אפשר רגע להתפנות ולדרג את הילד המתוקי הזה של דנונה ?.. ניתן לדרג חמש פעמיים את הסיפרה (בגביע 5) הנה הליינק www.danone.co.il/index.asp?p=picture.asp&id=70648 אנא שניות מזמנכם תודה

RayoDeLuz

New member
ברוכים הבאים לפורום נערת הרכילות!../images/Emo24.gif

הסדרה מבוססת על סדרת ספרים שכתבה Cecily Von Ziegesar ונותנת הצצה לחיים הנוצצים של תושבי האפר איסט סייד של מנהטן. את הסיפור אנחנו שומעים מאחת אלמונית שקוראת לעצמה "נערת הרכילות". אף אחד לא יודע את מי היא, היא יודעת הכל על כולם. נערת הרכילות מספרת על התככים, הבגידות והעצב שמאחורי הנדל"ן הכי נוצץ בעולם! בואו להשתתף בנושאים הכי חמים באפר איסט סייד.. בפורום נדון על כל מה שקשור לסדרה.. הסדרה הינה מבית היוצר של ג'וש שוורץ, היוצר של או סי. אז ברוכים הבאים לפורום!

Hayly Monroe

New member
שלום ומזל טוב על הפורום

התוכנית משודרת גם בישראל? (הייתי צופה בארה"ב, עכשיו אני בישראל ומשתעממת וגם לא הספקתי לראות הכל).

ליאור XX

New member
היא משודרת..

היא משודרת בהוט , ערוץ 5 (אקסטרה הוט) כל יום רביעי בשעה 22:00

SShaii

New member
מזל טוב על הפורום../images/Emo13.gif../images/Emo23.gif למרות שהגשתי הצעה

לניהול ולא התקבלתי (לפחות תודיעו!)
מזל טוב

Gossip Girll

New member
אוף איזה באסה =\

אני בדיוק התחלתי לחפש מקומות לפרסם בהם את הקומונה שפתחתי היום , כי חשבתי שעדיין אין פורום ונורא רציתי לדבר על הפרקים והכול , אבל מסתבר שיש . יש מצב שאני מצטרפת לניהול ? אני ממש אוהבת את הסדרה ואני חושבת שאני יכולה לתרום המון , הינה- תראי את הקומונה שפתחתי היום : http://www.tapuz.co.il/Communa/userCommuna.asp?Communaid=31558

SShaii

New member
מזל טוב! ../images/Emo23.gif../images/Emo25.gif../images/Emo99.gif

סוף כל סוף דן וסרינה התנשקו!!

שלום שאלה..../images/Emo223.gif

טוב ראיתי את הפרק הראשון של הסדרה הזאת.. לא משך אותי כל כך ואחר כך כבר פיספסתי את שאר הפרקים אז ויתרתי עלייה בכל מקרה קראתי שסאם 41 צריכים להופיע באחד הפרקים.. מישהו יודע באיזה?

SShaii

New member
אה הא../images/Emo192.gif

בפרק 7 :) שאם אני לא טועה זה יום רביעי הבא הבא =] שיקרא "Victor/Victrola"

למעלה