ברוכים הבאים לפורום ציפורי לילה

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
אולי.

'חחחחחחח' 'כושלאמא של'... זאת היא

אז דחילק סבהצ'קה... בוא ונפתח את הקלפים.
מכיוון שאתה סירבת ואתה ממשיך ומסרב להרוויח בקלות 15,000 ש"ח בשל כסילותי כי רבה,
בוא ואעתיק לכאן חלק מהמכתב ששלחתי אליך לפני מספר שעות:

"אין בעיה. אני זקן כמעט כמוך, אבל מבין שנינו, אתה הוא הסוטה, ולו רק בשל העובדה שאתה פשוט אדם חסר ביצים! את זה, אתה הלוא הוכחת אמש - בתיאום מוחלט עם ה'שאוויש' שלך. רק בשל כך, אתה הפכת להיות אשמאי וקשקשן, המתרפק בגעגועים על עברך ה'מפואר'. אלא שכעת, נותרת האיש, שמלקק הפרשות נשיות בתאווה רבה: כי גם אם זה כבר לא קורה בעזרת לשונך, זה מתבשל שוב ושוב בתוככי מוחך המעוות ואתה מוכיח זאת בכל פעם מחדש בפוסטים ה'מופלאים' שלך. אתה רק שוכח, שאתה מנהל פורום פוליטי ולא פורום שנועד להביע ולשחרר הזיות מיניות...
אז ממש ובדיוק בשל כך, נותרת אדם נרגן, השונא את המין הנשי (ראה באיזה חוסר כבוד הזכרת רק אמש [לרעה], עוד ועוד נשים מהפורום)!

אמה מה? לאורך חודשים ארוכים כשלת. בשום צורה ודרך, אתה לא הצלחת לזהות את הגברת הזו, שכדבריך, מקללת אותך מאחורי הקלעים. כי עובדה! שוב ושוב, אתה משכנע את עצמך ואת קהל אוהדיך ב"באותות ובמופתים", ש-XמW Xל Wון אינה אלא החורזת. אבל עובדה! לא רק אני טענתי שה'הוכחה' שרשמת אינה אלא שטות. שהרי גם ידידנו הרינגטון כתב זאת במפורש! אז בוא ונסה לחשב מסלול מחדש...

מדובר כאן באישה, שמטלטלת בהצלחה רבה (יש לומר), את שאריות המוח שעוד נותר בראשך. היא עושה זאת ממש ככלב אמסטף, המטלטל בפראות את הרגל שאותה הוא נושך. ומה לעשות? זה ממש לא הסגנון של החורזת.

אבל אם אתה כל כך בטוח בצדקתך? יאללה. בוא! שים את כספך על השולחן, נתערב ותרוויח. למה אתה בורח מזה? מה? זה כל כך רע להרוויח ברגע אחד 15,000 ש"ח, תוך שאתה מציג אותי כמפגר?

אז הבנת את זה סבה'לה? אתה ממולכד. לכן, הגענו לרגע, שבו יהא עליך להציג את עצמך כגבר ולהודות! תודה ותכתוב זאת על בימת המסרים שלך: בוא וספר לכולם, שבתוככי לבבך, התעורר לו פקפוק, שמא טעית והצדק לא היה עמך. לכן, סירבת להתערב עמי לגבי הזהות של XמW Xל Wון כחורזת. שכן, לאחר ש'יצאת נעל' עם כל הסברי הבטן שלך, כדאי מאד שתבוא ותציל את כבודך.

מבחינתי, זה ממש בסדר: אל תתערב, ובמקום זאת, תודיע בפוסט משלך שהפעם כשלת. זהו הרגע שלך לומר אחת ולתמיד, שלפחות אותה דמות, המכנה את עצמה 'XמW Xל Wון', חייבת להיגרע מרשימת הדמויות שנקשרו על ידיכם עם חורזת. אתה הרי יודע: מודה ועוזב ירוחם. כי אחרי כל הדרמה שעשית כאן, זכות הציבור לדעת.
ואם אתה לא תודיע, אעשה זאת אני, רק ראוי שתזכור... לאחר שאעשה זאת, תוכן הביצים שלך יוצג בפני ההמונים כמרוקן לחלוטין. אה?"

כל הזכויות שמורות...
שלחתי לך הרגע מסר פרטי
תקרא ותבין הכל

Harrington

Well-known member
מנהל
למה אתה אומר "משמיציה"?
אתה לא חושב שאני ושחר הם הקורבנות האמיתיים בסיפור הזה?
אני ושחר כתבנו שם לפחות 5 שנים.
התכתבנו עם 10 בוטים.
חמש שנים התכתבנו עם 10 ניקים פקטיביים.
תראה, אני מודה שזאת הייתה סוג של אהבלות שלי ושל שחר
היא עבדה עלינו.
אבל בסוף עלינו על התרמית.
אתה שתהיה בריא, בטוח שאתה מנהל על 15 איש.
אז לא..
למעשה בפועל אתה מנהל על
3 איש.
10 ניקים פקטיביים.
1 מנהלת זקנה ומשועממת.|חיוךרחב|
כי כשאתם פותחים כל זמן מה שרשור ו/או שולחים מסרים שכל עניינם השמצת האחר, אתם נופלים תחת ההגדרה "משמיציה", מה לעשות :)?
כמי שסובל לא מעט מהשמצות כאן, רובן ככולן חסרות בסיס, אני לא מהתומכים בדברים האלה.

שחר 676

Well-known member
מנהל
לדעתי ולדעתו של שחר ידידי, אין 'שמלת תחרה'.
'שמלת תחרה' זאת היא.
'מקסים45' זה היא
'אהבה 42' זאת היא
'טלה נעים' זה היא
'גולשת בשמחה' זאת היא
'הXמX של שון' זאת היא
'הסבתא של שון' זאת היא
הכושלאמאשלשון זה גם היא.
מה? אתם עד כדי כך עיוורים מכדי להבין את זה?
אלא אם כן זה בסדר מצידכם לשוחח עם ניקים שונים תוך התעלמות מההגיון ולחשוב שהם אמיתיים.
אם זה המצב, אז סבבה לגמרי, תמשיכו להנות בחברת הבוטים שהיא ייצרה לכם.
אני?
אני בסך הכל הוא אותו ילד שהצביע על המלכה ואמר שהיא לגמרי עירומה. |כתר|
ברור שזו היא וכל הכותבים כאן בפורום יודעים זאת היטב אך מתממים.

האישה הזאת עושה צחוק מכולם כבר שנים ואני שמח לאללה שחשפתי אותה.

שחר 676

Well-known member
מנהל
כי כשאתם פותחים כל זמן מה שרשור ו/או שולחים מסרים שכל עניינם השמצת האחר, אתם נופלים תחת ההגדרה "משמיציה", מה לעשות :)?
כמי שסובל לא מעט מהשמצות כאן, רובן ככולן חסרות בסיס, אני לא מהתומכים בדברים האלה.
עם כל הכבוד - אני כותב את דעתי למרות שלא תמיד היא מוצאת חן בעיני מאן דהוא.

אתה קורא לי "משמיץ" ואני קורא לך "מתמם מקצועי".....הכל טוב.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
אכן, סתוונית ועוד כמה גולשים תקפו אותי מיום כניסתי לפורום אקטואליה מהדקה הראשונה, מתוך סברה שאני הוא איזשהו ניק אחר שהם הכירו מהעבר (פעם ראשונה למדתי היום שמדובר בכתומיש). אלא שמה לעשות, טעות בידם. כאמור, לא כתבתי בפורום אקטואליה ולא החלפתי ניקים. את זה אני משאיר לאלו שיש להם בעיה לדבר בשמם או לעמוד מאחורי דבריהם :). אינני נזקק לכך ובכל מקרה, עובדתית לא עשיתי זאת כך שכל הדיון מעבר לכך מיותר.
בשיחה שהייתה לי עם סתוונית היא הודתה שהיא טעתה לחשוב אותך ככתומיש
אז מה?
לא קורה שטועים?
סתוונית סיפרה לי שמאחר ונחסמת על ידי משה
רצת להתבכיין לחורזת שתהפוך אותך להיות מנהל כדי שלא יחסמו אותך יותר.
ואף אחד לא תוקף אותך אלא להיפך סתוונית רק ניסתה לנער אותך ממנה ואתה המשכת לרדוף אחריה
כפי שאתה רודף אחרי תגובות של אחרים ומתקרצץ לגולשים.
ולכן היא נאלצה לזרוק את השטויות שלך לפח הזבל. |פח|
(הגברת עם הפחים טוענת שהיא לא הגברת עם הפחים, אלא אתה)

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
הודיה או הילה מי שעומדת בראש הפורומים מתעלמת ממני וממשה בדיוק כמו שהיא מתעלמת ממך. את הכול הצלחתי להעיף רק בחלום הזדמנויות של חילופי הנהלה וגם להנהלה נוח לא לעשות כלום, כי בפורום הזה שאין בו מנהל כשההנהלה רדומה כל אחד יכול לאונן, להטריד מינית ואף לקרוא לרצח ראש ממשלה ופוליטיקאים אחרים או לטרור או למלחמת אזרחים, ולאף אחד לא אכפת עד שמי שמישהו יתלונן להנהלה הבכירה ורק אז היא תעשה את עבודתה. לכן דיקטטור ככל שיהיה לא יעיפו אף מנהל, כי גם המנהל הגרוע ביותר וגם המנהל הטוב ביותר מאפשר להם להתנער מאחריות.

כתומיש לא כתב חודשים מאז המעבר לפורמט החדש, עד שסתוונית טענה שהנרינגטון הוא למעשה כתומיש ובגלל העמדות הדומות האמנתי, עד שהגינגטון הבהיר שמעולם לא כתב בפורום הישן ואכן כתומיש חזר והסתבר שמדובר בשני כותבים שונים עם עמדות דומות. רוב הסיכויים שגם הפעם כתומיש הפסיק לכתוב ביוזמתו.

בנוסף שתי ממשלות הימין האחרונות גם אם האחרונה נקראת ממשלת שמאל אכזבו את הימין, קודם בנט, אלקין, סער ושקד ועכשיו בן גביר וסמוטריץ' שלא מצליחים לא להפסיק את מדיניות כפפות המשי מול הטרור ולא את פינוי המאחזים הבלתי חוקיים. אז ימנים מתייאשים ומפסיקים לכתוב, אולי עבור מוטי בן גביר או כגודל הציפייה כך גודל האכזבה.
ייבגני, אז סתוונית טעתה, מה קרה?
אז פעם אחת היא טעתה בזהות של כתומאיש
בטעות היא חשבה שזה הרינגטון והיא מהר מאד עלתה על הטעות שלה.
והסתבר לה שהרינגטון הוא קרציה לא קטנה וכדי לנפנף אותו היא שמה לו פחי אשפה וגם זה לא עזר. |פח|
כל זאת נודע לי בשיחה איתה.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
אודה, שבמתכונת הקודמת של הפרדס, לא ביקרתי בפורום האקטואליה, והסתפקתי בניהול הפורום "ציפורי לילה"... משם אינך זכור לי, אבל דיברגנט היה אז אורח די קבוע שם.

אבל עובדה אחרת היא, שאתה באמת הפכת להיות 'שיאן' בכמות התגובות שלך ואתה אכן מגיב לא מעט גם בפורומים שונים.
לצערי הרב, ובשל העובדה שבחטאיי, הגנתי על משתמשת מסוימת 'בכל מחיר', החיכוך בינינו הלך וגבר, מבלי שאיש מאיתנו דאג לעצור זאת.
כך התנהלו הדברים לאורך תקופה לא קצרה: ככל שחלפו הימים, הגברת החלה להציף את הפורום בתמונות של פחי אשפה, כ"רמז" לכך, שלשם יש לשגר את דבריך... באופן זה, היא שאפה "לתקן את העולם", אם מולך ואם מול כותבים אחרים...
בדרכה זו, היא גרמה לאינספור הצפות בפורום >> הצפות שגם אתה היית שותף להן, שכן במרבית המקרים, חשת צורך להיות "אומר המילה האחרונה".

אלא שביום בהיר אחד, הבנתי עד כמה נסחפתי, וזאת כאשר נוצר עימות מטופש בינה לביני.
באותו רגע, היא נחסמה לתקופה די ארוכה, וגם אם הקלתי לאחר פרק זמן כלשהו את עונשה, היא חדלה להופיע...
מאז (יש להודות), נהיה שקט בפורום, אך במקביל, הצטמצמה בו כמות התגובות היומית...
משה, הנייר סובל הכללללללללללל גם לגבי אותה גולשת שכביכול חחחחח הגנת עליה.
על מי שבאמת היגנת זה על זיבלונית מצוייה ולא על סיתוונית.
וסיתוונית נחסמה לתקופות ארוכות בגלל אותה זבלונית שרדפה אחריה מסיבות לא ידועות.
(זאת התברר לי בשיחה עם סיתוונית.)
מאז שסתוונית עזבה את הפורום המריבות לא פסקו ואם תשים לב גם כמות הגולשים ירדה בצורה משמעותית בגללך
אז מספיק ודיי עם השקרים שאתה מפזר.
ועוד דבר קטן..
מי שחייב להגיד תודה, זה אתה לסתוונית ולא להפך, כי היא זאת שדאגה לך להיות מנהל באקטואליה לצערנו הרב.

נערך לאחרונה ב:

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
משה, הנייר סובל הכללללללללללל גם לגבי אותה גולשת שכביכול חחחחח הגנת עליה.
על מי שבאמת היגנת זה על זיבלונית מצוייה ולא על סיתוונית.
(זאת התברר לי בשיחה עם סיתוונית.)
מאז שסתוונית עזבה את הפורום המריבות לא פסקו ואם תשים לב גם כמות הגולשים ירדה בצורה משמעותית בגללך
אז מספיק ודיי עם השקרים שאתה מפזר.
ועוד דבר קטן..
מי שחייב להגיד תודה, זה אתה לסתוונית ולא להפך, כי היא זאת שדאגה לך להיות מנהל באקטואליה לצערנו הרב.
אין בעיה. קח את סתוונית ותתנגב בה. ככל שתזדקק ליותר ניגובים, כן ייטב.
זה שסתוונית רבה עם חצי מהכותבים, כולל זו שהזכרת, הרינגטון ועוד ועוד? זו עבדה קיימת.
זה שהגיע לה להיחסם הרבה לפני שנחסמה? גם זה ברור.
וזה שהיא מספרת לך סיפורים, שחלקם אמיתות וחלקם שטויות? אז מה?
וזה שהיא איננה? זה בהחלט יצר אווירה הרבה יותר שקטה בפורום. על זה אין וויכוח.

Harrington

Well-known member
מנהל
@סבא של כיפה אדומה קיבלתי הודעת פעמון שציטטת מדברי, יעני שיש תגובה חדשה שלך שלי לקרוא. אלא שלאור כמות העמודים בשרשור מחד והבעיה הטכנית שהפעמון לא מקפיץ להודעה עצמה מאידך, קשה לי לאתר את הפוסט. אודה לך אם תציין כאן (בסוף השרשור) את מספר העמוד בו עלי לחפש את דבריך.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
@סבא של כיפה אדומה קיבלתי הודעת פעמון שציטטת מדברי, יעני שיש תגובה חדשה שלך שלי לקרוא. אלא שלאור כמות העמודים בשרשור מחד והבעיה הטכנית שהפעמון לא מקפיץ להודעה עצמה מאידך, קשה לי לאתר את הפוסט. אודה לך אם תציין כאן (בסוף השרשור) את מספר העמוד בו עלי לחפש את דבריך.
אם אתה כל כך מעוניין לקרוא, אז תחפש.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
אין בעיה. קח את סתוונית ותתנגב בה. ככל שתזדקק ליותר ניגובים, כן ייטב.
זה שסתוונית רבה עם חצי מהכותבים, כולל זו שהזכרת, הרינגטון ועוד ועוד? זו עבדה קיימת.
זה שהגיע לה להיחסם הרבה לפני שנחסמה? גם זה ברור.
וזה שהיא מספרת לך סיפורים, שחלקם אמיתות וחלקם שטויות? אז מה?
וזה שהיא איננה? זה בהחלט יצר אווירה הרבה יותר שקטה בפורום. על זה אין וויכוח.
לדעתי איבדתם את אחת הכותבות הכי טובות והכי פוריות שהיתה בפורום
אני באופן אישי לא אהבתי את דבריה כי היא הייתה שמאלנית מדי
אבל, מצד שני היא הייתה כנה וישירה ואמרה לכל אחד ואחת מה שמגיע לו ללא כחל ושרק וישר בפרצוף
וזה חל גם עליך מושון.
אין בעיה, אז תמשיך להפיץ שקרים גם עליה.

Harrington

Well-known member
מנהל
אם אתה כל כך מעוניין לקרוא, אז תחפש.
חיפשתי (נדיר, אבל יש קוראים שמעניינים אותי ואני משקיע עבורם :)). לא מצאתי. אם לך טוב עם זה שכתבת תגובה שאיש לא יקרא, שיבושם לך :). זה כבר מוזר בעיני, אבל כל אחד ושיטתו. כנראה שהדברים אפילו בעיניך שלך עצמך לא מספיק חשובים בשביל לציין את הדבר הפשוט שביקשתי. זכותך. הרבה בריאות.

Harrington

Well-known member
מנהל
בשיחה שהייתה לי עם סתוונית היא הודתה שהיא טעתה לחשוב אותך ככתומיש
אז מה?
לא קורה שטועים?
לגמרי יכול לקרות. הבעיה שטעותה הובילה להתקפות, השמצות, קללות, ועוד. גם כשקלטה שטעתה, לא חזרה בה ממאומה מכל הנ"ל. אז מה אתה בדיוק רוצה ממני כעת? שארוץ לחבק אותה?

סתוונית סיפרה לי שמאחר ונחסמת על ידי משה
רצת להתבכיין לחורזת שתהפוך אותך להיות מנהל כדי שלא יחסמו אותך יותר.
אלא אם כן תרצה לטעון שגם סתוונית היא בעצם חורזת, הרי שלסתוונית אין שמץ של מושג ירוק מה כן או לא נאמר בין חורזת לביני :). צר לי לאכזב, אך בשום שלב מחיי לא רצתי אל חורזת להתבכיין בשום עניין, לא ביקשתי ממנה שתמנה אותי למנהל, ומאומה ממה שכתבת כאן לא נכון ולא התרחש במציאות. נדמה לי שכבר הסברתי פעם (בחורזים) מה קרה בדיוק מבחינה זו. גם חורזת עשתה כן. אני לא רואה צורך מיוחד להמשיך להתבחבש בסוגיה הזאת עוד ועוד. @מ ש ה 53 כמדומני גם חושב כמוך, לפני שבוע קראתי דברים דומים נדמה לי מפי הקונספירטור המומחה, ואני מניח שיש עוד שנדמה להם שזה מה שקרה. מה לעשות, המציאות כאמור אפילו לא דומה :).

ואף אחד לא תוקף אותך אלא להיפך סתוונית רק ניסתה לנער אותך ממנה ואתה המשכת לרדוף אחריה
אני? רודף אחרי סתוונית? לא אשב כאן לרכל איתך עליה כשאינה נוכחת, אבל הגב' קצת סובלת משגעון גדלות :). יש עוד אחד (זכר דווקא) בחורזים שטוען שאני רודף אחרי ומאוהב בו :). שוב, שניהם טועים, מה לעשות. מבטיח לך שברגע שסתוונית תעניין אותי יותר משמעניין אותי כל גולש משמיץ אחר, אעדכן אותך בפומבי. טיפ ידידותי: אל תחזיק את נשימתך :).

כפי שאתה רודף אחרי תגובות של אחרים ומתקרצץ לגולשים.
לא מכיר שאני עושה כך, אבל אם היה חשוב לך לומר זאת, הנה אמרת. מקווה שנהנית :). קשר אלי אין לדברים כמובן. אבל לעולם לא אמנע מאיש מהלמציא המצאות ולהנפיץ פנטזיות, ככל שחשוב לו לעשות זאת וזה משחרר אצלו לחצים בעייתיים..

ולכן היא נאלצה לזרוק את השטויות שלך לפח הזבל. |פח|
(הגברת עם הפחים טוענת שהיא לא הגברת עם הפחים, אלא אתה)
אה, אז היא כינתה אותי פח זבל כמה אלפי פעמים ואחרי זה טענה שזה לא בדיוק מה שהיא עשתה וכו' :). כאמור, לא אשב איתך לרכל כאן על סתוונית או על אף גולש אחר שאינו נוכח לקרוא את הדברים בעצמו ולהגיב אליהם ככל שירצה. אבל ברצינות, קמת הבוקר עם חשק לתקוף אותי קצת? בכיף. ממש בכיף :). מכל הלב. אבל בחייאת בן אדם, נסה להעלות את הרמה קצת. כי דברי השטות האלה, סתם מצחיקים ולא רציניים :).

המשך יום שקט ונפלא.

נערך לאחרונה ב:

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
לדעתי איבדתם את אחת הכותבות הכי טובות והכי פוריות שהיתה בפורום
אני באופן אישי לא אהבתי את דבריה כי היא הייתה שמאלנית מדי
אבל, מצד שני היא הייתה כנה וישירה ואמרה לכל אחד ואחת מה שמגיע לו ללא כחל ושרק וישר בפרצוף
וזה חל גם עליך מושון.
אין בעיה, אז תמשיך להפיץ שקרים גם עליה.
מעניין כיצד זה הפכת להיות הסניגור של הזמרת

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
מעניין כיצד זה הפכת להיות הסניגור של הזמרת
קטונתי מלהיות סניגור
אתה יודע שאני בסך הכל מרוקאי שלא מפותח כל כך בראש.
אבל מה שכן, אני והיא הפכנו להיות ידידים טובים.
אני שולח לה מתנות בימי ההולדת
וגם היא שולחת לי אגרות ברכה בימי הולדתי.
מי יודע?
אולי פעם היא תתחתן איתי. |מאוהב|

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
לו הייתי יורד מחללית לרגע יכולתי לחשוב כי כרגע נתקלתי במלאכי השרת אבירי חופש הביטוי והפלורליזם. אבל בבני אדם עסקינן . אנשים קטנים, צרים, ומאוד אינטרסנטים. וכאילו שלכאורה כחלק מפרקטיקות המופתיות בפורום הבאושים אותו הם "מנעלים" לכאורה איימו באותה חסימה אלמותית שהם מטיפים כנגדה כלפי מי השתמש בדיוק באותו סגנון נגדם רק בעודו מציג את הדעה שמנגד.

מה שנקרה: הצמד מחפש בלעדיות לנושא ההטרלה.

ולמען הסר ספק, אין מדובר במשהו שנעשה אישית כנגדי.
אז אם אתה מתערב אז מה זה אומר? שאתה בעצמך איש קטן, אתה עושה השלכה עלינו בעודך קטן וצר כמו החריץ של סבתא שלי.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
קטונתי מלהיות סניגור
אתה יודע שאני בסך הכל מרוקאי שלא מפותח כל כך בראש.
אבל מה שכן, אני והיא הפכנו להיות ידידים טובים.
אני שולח לה מתנות בימי ההולדת
וגם היא שולחת לי אגרות ברכה בימי הולדתי.
מי יודע?
אולי פעם היא תתחתן איתי. |מאוהב|
החתונה הזו אם תצא אל הפועל תהיה הדבר האמיתי שימית אותך. אז שיהיה בהצלחה!

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
לגמרי יכול לקרות. הבעיה שטעותה הובילה להתקפות, השמצות, קללות, ועוד. גם כשקלטה שטעתה, לא חזרה בה ממאומה מכל הנ"ל. אז מה אתה בדיוק רוצה ממני כעת? שארוץ לחבק אותה?

אלא אם כן תרצה לטעון שגם סתוונית היא בעצם חורזת, הרי שלסתוונית אין שמץ של מושג ירוק מה כן או לא נאמר בין חורזת לביני :). צר לי לאכזב, אך בשום שלב מחיי לא רצתי אל חורזת להתבכיין בשום עניין, לא ביקשתי ממנה שתמנה אותי למנהל, ומאומה ממה שכתבת כאן לא נכון ולא התרחש במציאות. נדמה לי שכבר הסברתי פעם (בחורזים) מה קרה בדיוק מבחינה זו. גם חורזת עשתה כן. אני לא רואה צורך מיוחד להמשיך להתבחבש בסוגיה הזאת עוד ועוד. @מ ש ה 53 כמדומני גם חושב כמוך, לפני שבוע קראתי דברים דומים נדמה לי מפי הקונספירטור המומחה, ואני מניח שיש עוד שנדמה להם שזה מה שקרה. מה לעשות, המציאות כאמור אפילו לא דומה :).

אני? רודף אחרי סתוונית? לא אשב כאן לרכל איתך עליה כשאינה נוכחת, אבל הגב' קצת סובלת משגעון גדלות :). יש עוד אחד (זכר דווקא) בחורזים שטוען שאני רודף אחרי ומאוהב בו :). שוב, שניהם טועים, מה לעשות. מבטיח לך שברגע שסתוונית תעניין אותי יותר משמעניין אותי כל גולש משמיץ אחר, אעדכן אותך בפומבי. טיפ ידידותי: אל תחזיק את נשימתך :).

לא מכיר שאני עושה כך, אבל אם היה חשוב לך לומר זאת, הנה אמרת. מקווה שנהנית :). קשר אלי אין לדברים כמובן. אבל לעולם לא אמנע מאיש מהלמציא המצאות ולהנפיץ פנטזיות, ככל שחשוב לו לעשות זאת וזה משחרר אצלו לחצים בעייתיים..

אה, אז היא כינתה אותי פח זבל כמה אלפי פעמים ואחרי זה טענה שזה לא בדיוק מה שהיא עשתה וכו' :). כאמור, לא אשב איתך לרכל כאן על סתוונית או על אף גולש אחר שאינו נוכח לקרוא את הדברים בעצמו ולהגיב אליהם ככל שירצה. אבל ברצינות, קמת הבוקר עם חשק לתקוף אותי קצת? בכיף. ממש בכיף :). מכל הלב. אבל בחייאת בן אדם, נסה להעלות את הרמה קצת. כי דברי השטות האלה, סתם מצחיקים ולא רציניים :).

המשך יום שקט ונפלא.
תמשיך לרמות את עצמך ולחיות באשליות.
אל תציג את עצמך כקורבן של סתוונית ואחרים שרודפים אותך
אף אחד לא מעוניין בתגובות שלך אתה זה זה שמזדנב ומקבל את מה שמגיע לך. |פח||פח|

למעלה