ברוכים הבאים לפורום תפוז החדש.

• פותח הנושא Admin
  • פורסם בתאריך

Admin

Administrator
מנהל
.ברוכים הבאים לפורום תפוז החדש,
בימים אלה ממש אנחנו עובדים על העברת המידע מהמערכות הישנות לפורום תפוז החדש ובמקביל בונים את האתר הזה.
אתם מוזמנים להיות הראשונים לחנוך את פורום ולפתוח פה דיונים בתחום.
בברכה,
תפוז.

אילנא

New member
לא נוח להשתמש, לא ניתן לראות את רצף ההתכתבויות הנושא. הלחצנים לוקחים למקומות אחרים ב"תפוז. אין לוחות, כולם הפכו למשתמש חדש ללא ותק.
מה היתה המטרה של הפורום ב"חידוש" אלו יתרונות יש עכשיו?
האם בכלל הפורום מרגיש לפניה כמו זו שלי כאן?

gb228

Active member
אני מוצא שזה בעיקר עניין של צורך בשינוי הרגלים קטן. בסופו של דבר איכות של פורום לא נקבעת על ידי הפלטפורמה אלא על ידי המשתמשים.אני מסכים שבהשוואה למערכות פורומים אחרות שאני מכיר המערכת הזו פחות טובה, אבל גם המערכת הקודמת היתה די גרועה לטעמי.
ברוב הפורומים שאני מכיר רואים רק את כותרת הדיון במסך הראשי ולא את כל השרשור - בעיני זו לא מגבלה - במצב הקודם נושא אחד היה יכול לתפוס מסך שלם ולדחוף את שאר הנושאים לדפים אחרים. בנוסף בפורום הישן היה מצב בו דיונים ישנים, אחרי זמן מסוים, לא קפצו בחזרה לראש הדף גם אם הגיבו להם. כאן, כפי שאתה רואה, הצלחת להקפיץ לראש הדף "דיון" שנוצר ביוני).
ה"משתמש חדש" זה שוב בגלל המעבר ואין לזה קשר לותק הקלנדרי אלא לכמות ההודעות שמשתמש מסוים כותב - גם זה דבר מקובל ברוב מערכות הפורומים שאני מכיר.
לא מובן לי המשפט " הלחצנים לוקחים למקומות אחרים ב"תפוז " - לא יצא לי לצאת מהפורום ב"טעות"
לסיכום, מערכת לא הכי טובה, כמו גם הקודמת - פשוט התרגלנו אליה ועם קצת זמן נתרגל גם לזו, בתנאי שהתוכן יישאר מעניין, ואותו אנחנו קובעים.

למעלה