ברוכים הבאים - מספר הערות לכתיבה

oren*

New member
ברוכים הבאים - מספר הערות לכתיבה

שלום וברוכים הבאים לפורום, פורום זה נפתח במטרה לשמש בית חם לכל מאות אלפי המשתמשים של פלייסטיישן לגרסאותיו השונות בישראל. כאן תוכלו לכתוב דיעות על משחקים, חידושים בתחום, מכירה והחלפה של משחקים וכמובן להשתתף בדיונים ולהגיב על הודעות של משתתפים אחרים. כמו בכל אתר מכובד גם כאן אין מקום לקללות, השמצות, פרסום כתובות של אתרים המציעים מוצרים לא חוקיים (משחקים צרובים וכו...), פגיעה בשמו הטוב של אדם או חברה ושימוש בפורום להצפות ולוח מודעות. כל הודעה שתכיל תוכן הנוגד את הכללים תימחק, לטובת מהלכו התקין של הפורום ולטובת כולנו. עם הזמן הפורום יתגבש, נקיים מפגשים ונהפוך להיות המקום מספר 1 בישראל למכורי פלייסטיישן. B-) כמו שכתבתי במכתב המנהל, שמי אורן, אני מעצב גרפי במקצועי והבעלים של מכשיר פלייסטיישן 2. כתובת האימייל שלי מופיעה למעלה - כל תלונה, הערה, הארה ורעיונות לשיפור תתקבל בברכה. כתיבה מהנה !

אגסית

New member
שיו...

איזה כיף לך: יש לך פלייסטשין 2:-( לי יש את 1 אבל לא נורא.... רגע אני רוצה להבין...אתה שילמת 3000 ש``ח לגרוטאה הזאת?!?!?!

iX

New member
אכן גרוטאה. אבל 3000 שקל? מנין לך ;-)

שהוא לא פשוט קנה קרחון? (פרטים בלינק)

flameable

New member
אפשר כגם להביא מאירופה

שם זה עולה רק 1500 ש``ח. לא חייבים לקנות בארץ הדפוקה והיקרה הזאת... flame

epitaph

New member
ואני קניתי את זה...

רק בעלות של 1900 ש``ח (וזה שקלים חדשים:)) במכרז של המדינה...אז למה סתם לנסוע עד לאירופה?

למעלה