ברוכים הבאים!!!

אור P

New member
ברוכים הבאים!!!

פורום IN OUT... כדי להיות בעניינים צריך להיות מעודכנים. בפורום IN OUT של תפוז אנו סוקרים את המסעדות הכי שוות, המועדונים הכי חמים, החנויות הכי אופנתיות, הפריטים הכי אחרונים ושאר הדברים שיהפכו אתכם INים לחלוטין. בנוסף, בפורום נייעץ לכם איך להרגיש IN ולהיות IN - ולהשאיר מאחור את הOUT הקודם שלכם... אין שום קשר בין תוכניתו של גיא פינס לפורום...

אור P

New member
אולי נעשה שרשור היכרות?

קוראים לי אור P ועד כה ניהלתי פורום אחר בתפוז... החלטתי לעזוב ולפתוח את הפורום. אני בן 16 מהמרכז. ואתם??

fireblue1

New member
אההההה הייי

אני עמית בן 16 עוד 16 ימים מהמרכז... נקווה שהפורום יהיה טוב...

שאאאאאאאאאאלום...!

אני תמי... בקרוב-בת 16 מהמרכז פחות או יותר אמממ..זיייהו! מקווה שאני אהנה פה

bleeding rose

New member
מזל טוב!!! מתי ברית?....

לא ניראה לי שאשתתף כל כך (מי שמכיר אותי יבין גם למה), רק רציתי לברך על הפורום החדש...בהצלחה!

vashla

New member
אור,המון הצלחה ומזל טוב!

נראה לי שאני אהיה פה הרבה בפורום.אה כן,אני בר בת 13.כנסו לכרטיס אישי. אז הפורום נועד כדי להרשים חברים בכיתה ולספר להם עד כמה אני יודעת מה אין ומה אאוט?אור איך אתה יודע בכלל מה אין ומה אאוט? לא משנה. בקיצר,אני יכולה לבוא לפה ולספר לכם מה אני הולכת ללבוש למסיבה ואתם תגידו לי איזה פריטים הם אאוט?בשביל זה הפורום?

אור P

New member
סמכי עליי, אני יודע איך תהיי פצצת..

המסיבה... הפורום הוא בשביל התייעצות על כל דבר שהוא IN. הדוגמה שנתת היא מעולה. ואם את רוצה לדעת על הטרנד הכי שווה ליציאה, אני יודע מהו... (ותודה)

vashla

New member
יא,איזה גונב.אחלה.אני אבלה פה הרבה.

אחלה רעיון לפורום.הרבה אנשים מישראל זקוקים להיות פה.

אור P

New member
אה, ובנות: אתן יודעות מה טרנד...

הלבוש הכי שווה היום??

YouR LucK

New member
אני חושבת..../images/Emo110.gif

שכל הלבוש הצבאי, דיסקיות, לבוש "הסוואה" ודגמ"חים למיניהם.. גם כל השרשראות האלו ששמים על המכנסיים.. אני אוהבת את הלבוש הזה כ"כ

אור P

New member
יפה, אבל הנה בא הדיוק...

דגמ"ח שחור/צבאי בתוך מגפיים (שזה פשוט הורס) וחולצה צמודה קצרה (שחורה/צבע אחר). כדי להביא אותה במראה שווה אפשר להוסיף דיסקית וצמיד סרט...

YouR LucK

New member
לדעתי...../images/Emo110.gif

כל הקטע של הכנסת מכנסיים למגפיים זה מזעזע...
ויש גם עכשיו את כל החולצות שחושפות את הכתפיים, או חולצה שיש כתף חשופה זה יפההה

יש עוד משהו...

גם חולצה מכופתרת עם עניבה + חצאית מיני עם גרביים גבוהות ונעלי בובה.. למרות שאפשר להגיד שזה בדרך החוצה..
ובקשר למה שאמרת - לפני שבוע הלכנו למועדון ("פאזל") וידידה שלי התלבשה בדיוק ככה.. אבל שכחת להגיד שגם הברטים נכנסו לאופנה מחדש
רוצים לדעת מה אני לבשתי שבוע שעבר למועדון
(פה אתם אמורים להגיד "כן
")

PiXeLiTa

New member
הברטים נכנסו

ובדרך המהירה החוצה. באמת כל הקטע הצבאי שולט עכשיו. אם יש משהו שמעצבן אותי...זה כל הוואנבי אבריל לאווין. כל ה-"אני פיריקית, אני קולית..." מעלה לי ת'סעיף.

צודתק../images/Emo45.gif

גם אני לא אוהבת את כל הוואנביז למיניהם.. אני בתור אחד שאוהב את אבריל, חושב שזה סבבה לאהוב אותה וזה.. אבל מכאן ועד להתלבש כמוה ולהתנבג כמוה
לפי דעתי זה ממש לא יפה.. וגם אפשר להגיד שזה פוגע בה
(אבריל) כי מההתחלה היא רצתה להיות קצת שונה מכולן ולא להיות עוד אחת קיצי'ת.. ועכשיו חצי מהעולם מתלבש כמוה
בסדר, אני לא אומר שכל האופנה הצבאית נכנסה בגלל
ממש לא
אבל יש כאלו שמנסות להיות דומות לה ובסגנון לבוש שלה וזה ממש לא הולך להן

למעלה