ברוכים הבאים!!!

YouR LucK

New member
אני...../images/Emo9.gif../images/Emo110.gif

אני יעל [שם משפחה לא חשוב נכון?] מר"ג..

גרררר

New member
אממ..אז זה הפורום שאמור להפוך

אותנו מחננות למגניבים?!?! שיואוווווווו... חחח... אני לא מאמינה שאפשר ללמד אנשים איך להתלבש ולהגיד מה אין ומה אאוט. יש פשוט אנשים שיש להם את זה,דיברת עם הדגמ"ח בתוך המגף,מה אם אני אגיד לך שהלכתי עם זה כבר מלפני חודש וחצי? לפני שכל הפרחות 'אנחנו לא פרחות אלא סטייליסטיות' התחילו ללכת עם זה??? לאופנה צריך להיות חוש,צריך לדעת מה יהיה אין ומה יהיה אאוט לפני שהוא יהיה אאוט שוב... קיצר אני לא מאמינה שאם יש אנשים שאין להם חוש לזה יפתחו חוש לזה...קפיש?! חוצמזה בקשר למה שאמרת לגבי המכנס בתוך הנעליים...נכון זה מגניב! אבל יש כל כך הרבה סוגי מכנסיים!! קח לדוגמא את המכנס של 'גריפ' הג'ינס,הוא חמוד אבל פשוט!!! חוצמזה שאני לא מאמינה איך שכחת את חצאיות סטייל בי"ס-צבא,גיזרת בי"ס דוגמת צבא,שהן מהממות!! (נדבר עוד חודש..טוב?!) אבל תראה דוגמת הצבא עוד מעט תעלם לה לאט לאט... היא לא תהיה מהאופנות שישארו,כמו אופנת הרשת,שאישית אני רואה לה עוד עתיד,עם הפסקות אבל בהחלט עתיד ורוד.

אור P

New member
לא אמרתי שהאופנה הצבאית היא...

נצחית... אבל נכון להיום היא שווה. אני מאמין בזה שאפשר ללמד אנשים איך להתלבש, עם הוכחות. אני אישית הפכתי ידידה שלי לקולית. זה לא שאמרתי לה: בואי נהפוך אותך לקולית. היא רצתה שאני יבוא איתה לקניון לקנות בגדים, כשפעם היא נכנסה רק לשוק וקנתה בגדים גדולים שמסתירים את הגוף, ועכשיו היא פצצה כי היא מודעת לזה שיש אופנה והיא משתנה (ושהעולם היום אוהב הרבה יותר צמוד מפעם).

Light WaVe

New member
האופנה הצבאית...../images/Emo101.gif

תצא לכולם מהר מאוד מכל החורים.
כל בן אדם שני ברחוב לובש מכנסיים צבאיות, זה נהפך להיות כמו... תלבושת אחידה או משהו.

ב6/5 זה קורה. אני נרשמתי. ואת/ה?

הכרות../images/Emo13.gif

קוראים לי טל ואני בן 14 מכפר יונה (יישוב ליד נתניה) ואני חולההה על בגדים ושופינג בכלל
ו..לרוב אני קונה בקסטרו מןןן שלותרבעי מהארון שלי זה קסטרו
ועוד משהו - אני נורא אוהב לבלות ובין היתר במועדוני סלסהההה
אני רוקד סלסה כבר שנה וחצי ואני מאוד אוהב ת'תחום ובדרך אני מנהל גם פורום סלסה בתפוז (644) ו..כולם מוזמנים

למעלה